Kiko

Ár:   €7.90   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia.nyilas, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 20.

Ár:   €7.90
Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   külföld, online

Szempillahosszabbító spirál

• Hatóanyagtartalma révén elősegíti a szempillák természetes növekedését: a szempillák akár 56%-al hosszabbak 28 nap használat után
  • Gazdag antioxidánsban és hidratáló összetevőkben
  • Az applikátor egyedülálló alakja biztosítja az egyenletes alkalmazást.

reniii2

2018. július 24.

A világ legjobb szempillaspirálja! Évek óta csak ezt használom és mindig van egy tartalékom belőle. Nem csomósodik, tökéletes, hosszú, íves pillákat varázsol. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

kovatsdora

2016. december 4.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam, számtalanszor újra vásároltam már és most is várom a következő szállítmányt. Hatalmas, íves, koromfekete szempillák, rendkívül tartós, nem kenődik, nem potyog. Csak ajánlani tudom, 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 4.

Detti

2016. július 9.

Én nagyon szeretem, nekem egyáltalán nem potyog és gyorsan is szárad. Mondjuk ezen a hosszabbít/dúsít dolgon mindig fennakadok, adott mennyiségű és hosszúságú pillából nem várom, hogy hosszabbat, többet csináljon. Hosszú, közepes vastagságú keféje van, szerintem könnyen kezelhető. Spirált én mindig a kefe formája alapján választok és nem aszerint, hogy mit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

claudia.nyilas

2014. augusztus 15.

Normál, hagyományos a keféje (nem a műanyag kefés), és sajnos már felvitel közben is hajlamos potyogtatni a festéket az arcra. Ilyet eddig még soha, semmilyen spirálnál nem tapasztaltam. Nehezebben száradós fajta és nem hosszabbít olyan látványosan sem. Ezt senkinek nem ajánlom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.