Kiko

Ár:   €7.2   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: garden32, Módosítva: 2013. augusztus 3.

Ár:   €7.2
Lelőhely:   külföld, online

A speciális, spirális alakú applikátor, minden egyes szempillát egyenként von be, krémes, fényes felületű textúrával és intenzív fekete színnel.

Benedetta88

2022. október 1.

Úgy általában elfogult vagyok a Kiko szempillaspirálokkal, egy két kivétellel eddig szinte mindegyik bevált. De ezzel a nagy kefével ki lehet kergetni a világból. A belső szemzugba be sem férek vele, de legalább pont megfelelő mennyiségű festéket vesz fel. Nem maszatolódik. Szépen szétválasztja a pilláimat és természetes hatást kölcsönöz nekik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 1.

danyadi77

2022. január 7.

Baromi nagy keféje van (amit nem szeretek) és hajlékony, de ha megtanulja az ember használni, egész jól működik. Szép hosszú, fekete és természetes pillákat lehet vele csinálni. Nem visz fel sok festéket egyszerre, a szemhéjamat azonban mindig összekenem a nagy és rugalmas kefe miatt. Egynek jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 7.

Buklika

2020. december 24.

Itteni vélemények alapján vettem meg, nem csalódtam benne. Szépen hosszít, nem visz fel túl sok festéket egyszerre.
Nyári nagy melegben 4-6 órát bír ki kenődés nélkül, és egy kis ráfrissítéssel korrigálható.
Nagy a keféje, így nem eröltetem hogy a szemzugbeli pillákat is kifessem, de jobb is így, mert "kinyitja a tekintetem".
Összességében ajánlani tudom, szuper spirál.
Update: összességében semmi extra, egy szimpla spirál, ami festi a pillákat, és korántsem elég tartós. Még mindig túl nagy a keféje. Ráadásul találtam nála sokkal jobbat. -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 24.

Összességében ajánlani tudom, szuper spirál.

Shaenara

2020. november 6.

Mióta megvan, csak ezt használom :) Gyönyörű pillákat csinál, hosszít és szétválaszt. Nekem kimondottan tetszik a nagy kefe, és jó sűrűn vannak a szilikonsörtéi. Nagyon természetes szempillákat varázsol, imádom :)
Nekem pár óra után kicsit lemászik pandásítani, de nem találtam még olyat, ami nem (a szememmel lehet a gond :P), szóval ezt nem rovom fel neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

candices

2020. augusztus 17.

Napi használatra tökéletes, természetes pillákat ad. Azért kap 4 csillagot, mert nem emeli meg és nem dúsítja egyáltalán a pilláimat, mint pl a Baby Doll spirál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Theodora

2019. november 19.

Nem szeretem a nagy keféket, eleinte fura is volt, de aztán ahogy hozzászoktam, rájöttem, lehet ezzel szép pillákat csinálni. Az erőssége a hosszabbítás, göndöríteni nem tud annyira, de tény, hogy amit tud, azt jól csinálja. Szép, természetes a finish, tartós, nem kenődik. Újravenném, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

livia0

2019. augusztus 27.

Jelenleg ezt használom mindennap, és imádom!! Egy alap sminkhez tökéletes, hosszabb és jól színezett a pillám tőle. A vízállóját nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Annath

2019. május 30.

Nem dobtam hátast tőle, hétköznapi nagyon alap spirálnak elmegy, ár-érték arányban kapunk jobbat is szerintem. A spirálját túl bumszlinak tartom, és éppcsak befesti a pillákat, tartást, volument nem ad. Táskába bedobálós spirálnak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

csankaa

2019. május 20.

Csatlakozom, nagyon szeretem a márkát, szuper, hogy már lehet tőlük rendelni is. A spirál nagyon bejött, szépen fedi a pillákat, nem csomósodik, a kefe is tökéletes. Ár-érték aránya is jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

mcspm

2019. január 16.

Nagyon szeretem a márkát, mindig amikor lehetőségem nyílik rá jól bevásárolok mindenből.
Ez az egyik kedvenc spirállom tőlük.
Előnye: szépen kenhető nem csomósodik és ár érték arányban jó kis termék, könnyen lemosható akár csak vízzel is.
Hátránya: Úgy vettem észre hogy az elején folyósabb az állaga, nem elég sűrű (nekem). De mondjuk a 10. használat után ez elmúlik és akkor már jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Ez az egyik kedvenc spirállom tőlük.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.