Best of Beauty 2019

Kiko

Ár:   €7.2   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: garden32, Módosítva: 2013. augusztus 3.

Ár:   €7.2
Lelőhely:   külföld, online

A speciális, spirális alakú applikátor, minden egyes szempillát egyenként von be, krémes, fényes felületű textúrával és intenzív fekete színnel.

Annath

2019. május 30.

Nem dobtam hátast tőle, hétköznapi nagyon alap spirálnak elmegy, ár-érték arányban kapunk jobbat is szerintem. A spirálját túl bumszlinak tartom, és éppcsak befesti a pillákat, tartást, volument nem ad. Táskába bedobálós spirálnak tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

csankaa

2019. május 20.

Csatlakozom, nagyon szeretem a márkát, szuper, hogy már lehet tőlük rendelni is. A spirál nagyon bejött, szépen fedi a pillákat, nem csomósodik, a kefe is tökéletes. Ár-érték aránya is jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

mcspm

2019. január 16.

Nagyon szeretem a márkát, mindig amikor lehetőségem nyílik rá jól bevásárolok mindenből.
Ez az egyik kedvenc spirállom tőlük.
Előnye: szépen kenhető nem csomósodik és ár érték arányban jó kis termék, könnyen lemosható akár csak vízzel is.
Hátránya: Úgy vettem észre hogy az elején folyósabb az állaga, nem elég sűrű (nekem). De mondjuk a 10. használat után ez elmúlik és akkor már jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Ez az egyik kedvenc spirállom tőlük.

jadegirl

2019. január 10.

A hype igaz! Rendkivul jo ar-ertek aranyban juthatunk hozza, de ezen felul szinte mindig le van akciozva. Hosszit es nem tapaszt ossze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

sziklaiorsi

2018. november 30.

Imádom. Az egyik legjobb szempillaspirál, amit valaha próbáltam, ráadásul olcsó is. Abszolút megéri, számtalanszor újra vásároltam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

hencyta

2018. november 29.

Szépen szétválasztja a pillákat, de nap végére olyan mintha nem is sminkeltem volna. Nem ad igazi nagy volument :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

baboca88

2018. október 25.

Legjobb szempillaspirál! Mivel itthon nem lehet kapni, így ha elfogy kénytelen vagyok más márkát venni, de mindig visszasírom ezt a spirált, ez csodát művel a pillákkal, szétválasztja, íveli, nem kenődik, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

nagynomy

2018. szeptember 21.

Teljesen jó, azért adtam 4 csillagot, mert találtam jobbat ebben a márkában. Nem kenődik, nem csomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Hatshepsut

2018. július 25.

A világ legjobb szempillaspirálja, simán veri a TF better than sex spirálját, a keféje tényleg hatalmas, de én pont ezt szeretem benne, meg a formáját. Tudni kell használni és építgetni, de ha van türelme az embernek, akkor gyönyörű szempillákat tud vele csinálni. Tartós, nem kenődik, ennek ellenére viszont nagyon könnyű lemosni. Gyönyörűen íveli a pillákat és dúsítja őket, a hosszító hatását én nem tapasztalom, mert szerencsés vagyok ilyen téren. Próbáljátok ki, ennyiért ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

yvettke777

2018. május 29.

50% volt KIKO spriálokra, amikor Madridban jártam. Mivel nagyon jókat hallottam a márkáról, gondoltam beszerzek belőle párat. Ebből kettőt is sikerült szerencsére vennem :) 1200 Ft-ért eléggé megérte, mert nagyon jó kis spirál. Néha zavaró, hogy nagy a keféje, így a szemzúg felé közeledve óvatosan kell vele dolgozni és az alsó pillák festése se egyszerű vele. Mindezek ellenére nagyon jó kis spirál, szép fekete szín, hossabbbít, szétválaszt és nem pereg le. Bőven megérte az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.