Kiko

Ár:   €3.99   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danyadi77, Módosítva: 2019. április 30.

Ár:   €3.99
Lelőhely:   külföld, online

A krémes, de könnyű textúrának köszönhetően könnyen alkalmazható még a rövidebb szempillákon is, és intenzív színt ad. Használható önmagában vagy a fekete szempillaspirál felett.

Különböző  színekben kapható (lila, kékek, szürke, barna, zöld)

agnesbagi

2020. július 12.

A KIKO más spirálját szeretem, de ez mintha semmit nem csinált volna. Éppenhogy valami kis szín látszódott, de ennyi. Próbáltam másik spirál fölé használni, hogy akkor legalább a dúsítás-hosszabbítás legyen meg, és csak egy kis plusz szín legyen a szemem kiemelése érdekében, de úgy meg a fekete teljesen elnyomta. Mintha egy régebbi spirált vettem volna, amiben már nem volt friss a festék, vagy nem is tudom. Szerencsére nem volt drága, de akkor is szomorú, hogy számomra használhatatlan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Benedetta88

2020. május 1.

Szeretem a Kiko spirálokat, de ez nem igazán jött be. Nekem barna színben van meg, mert már kicsit untam a feketét. A színe nagyon szép, állaga tényleg krémes és könnyen felvihető a festékanyag. A keféje kicsit hajlamos több anyagot is felvenni. A problémám vele az, hogy ha véletlen bekönnyezik a szemem, akkor rögtön maszatolódik, kenődik el a szemhéjamon, a szemem sarkában..ahol csak tud. Persze letörölni közel sem olyan egyszerű ezek után. Este a smink lemosás is mókás miatta. Bioderma Sébium micellás vizzel mosom le és több vattakorongot is el kell használnom, mert bizony ilyenkor már nagyon ragaszkodik a szempilláimhoz.
Már csak itthonra használom, nem kockáztatok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Már csak itthonra használom, nem kockáztatok vele.