Klairs

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 14.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gyorsan felszívódó, smink alatt is használható, anti-aging tulajdonságokkal bíró szemkörnyékápoló peptidekkel és napraforgóolajjal. Az A- és E-vitaminban gazdag napraforgóolaj védi a szemkörnyéket, miközben a peptidek felveszik a harcot a ráncokkal és finom vonalakkal.A puha, vajszerű textúrának köszönhetően a szemkörnyékápoló hamar beszívódik. Gazdag állagú.

Sharklady87

2020. október 29.

3db mintát kaptam belőle a Wishtrendtől rendelés mellé. Nekem még ilyen jó hidratálóm sosem volt. Mivel sok aktív formulát használok, ezért hidratáláson és nyugtatáson felül másra nem vágyom, illetve, hogy ne legyek tőle fényes. Mellé én használok további hidratáló termékeket, amik többnyire "tonikok", mint pl a Geek&Gorgeous terméke is. Ez a krém valami mesés. Krémes, könnyen kenhető gazdag állaga van, amitől a bőröm nem fullad és nem ragad. Sokáig az Ordinary hidratálóját használtam, amíg észre nem vettem, hogy az alatt azonnal elkezdek izzadni, valamelyik összetevő olyan, mintha nem szívódna fel nekem, mindamellett, hogy szépen hidratált. De ez a krém egyszerűen kifogástalan. Neve ellenére én nem csak szemre kentem, mert én nem hiszek a szemkrémekben, teljes arcra kentem esténként a kis tasakokat és nagyon hiányolom, mióta elfogyott. Teljes arcra használva drágának számít az biztos, de mivel már nagyjából minden krémet kipróbáltam olcsótól drágáig és még soha semmi nem hagyta ilyen puhán és egészségesen a bőrömet ragadós érzés nélkül, ezért nekem ez ennyit megér. Ha tudtok belőle mintát szerezni, akkor próbáljátok ki előtte persze, mert lehet nem mindenkinek válik be. De az én zsíros, pattanásos bőröm nagyon szerette és nem okozott problémát, akár aktívokra kentem, akár anélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Antioxidánsok: Phaseolus Angularis Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Oligopeptide-29
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Pantolactone, Sodium Hyaluronate, Propanediol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Oligopeptide-32
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.