Klairs

Ár:   $20   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: dzsanki, az összetevőket feltöltötte: Aizami, Módosítva: 2021. június 2.

Ár:   $20
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2021-ben megújult összetétel!

Nyugtatja, védi, erősíti az irritált, érzékeny, illetve pattanásos, stressznek kitett bőrt. A termék kulcsösszetevője a Guaiazulene, amely a kamillából kinyert növényi kivonat (ez adja a krém jellegzetes kék színét), és erős gyulladáscsökkentő hatással bír, valamint a Centella Asiatica Extract, amely egy bőrregeneráló növényi kivonat.

A krém erősen nyugtat, ezért használata ajánlott pattanások és nap általi bőrkárosodás kezelésére, valamint kozmetikai kezelések, pórustisztítás, mélyhámlasztás, szőrtelenítés után. A problémás bőrfelületre kell vékony rétegben felkenni (az egész arcra csak akkor, ha az adott probléma a teljes bőrfelületet érinti) az esti rutin utolsó lépéseként.

Ár: 7.500Ft , Eladó: Laylie
Állapot: Új - 60ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost / Packeta / Posta
Ár: 7000 Ft , Eladó: petrenci
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Nyíregyháza Debrecen Vác , fizetés: Foxpost, szemelyes átvétel, packeta, postán maradó lehetséges! :)

Stelli0000

2022. május 1.

Fuu hat nekem nem jott be :/ egesz arcon is probaltam meg csak pattanasokra es nem csinalt semmit, sot feher miteszereket okozott.. aztan gondoltam elhasznalom szemkornyekapolonak.. na hat nem hittem a szememnek amikor ott is kijott egy kinyomhatatlan feher cucc.. a szemem alatt!!! Pedig en nem az a tipus vagyok aki mindentol kipattog. Es mellesleg nagyoooon draga ahhoz kepest amit “tud”

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

Laylie

2022. február 18.

Először nem voltam meggyőzve a nyugtató hatásáról, ezért egy ideig félre is tettem. Pár héttel rá, a tiszta C-vitamintól elsötétedtek pórusaim és a savaktól irritált volt a bőröm, gondoltam megpróbálom estére ezt feltenni. Annyira szuper hűsítő érzés volt, meglepődtem, ez eddig is ilyen volt? Reggelre tökéletesen beszívódott a bőrömbe, nem hagy ragacsos érzést. Ez az egyetlen termék a Missha Artemisia Essence-en kívül ami tényleg, látványosan nyugtat és szuper érzés is használni. Nekem 30ml-es volt belőle, de nagyon sokáig elég. Nem muszáj teljes arcra felkenni, elég csak az érintett területekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 18.

Tig

2020. október 23.

Nagyon szerettem volna kipróbálni, megvettem a 60 ml-es kiszerelést tavaly télen. A gyártó szerint csak az arra szoruló helyeken alkalmazzuk, de egyesek szerint egy egészen jó peptides hidratálóként működik, ezért nagyon kíváncsi voltam rá, és peptides hidratálóként terveztem használni. Bár kellemes volt alkalmazni, sajnos eltömítette a pórusaim és olyan érzésem volt, mintha nem szívódott volna be. A nyakamon használtam el, ott viszont szuperül működött peptides hidratálóként :). Tehát nem arra használtam, amire elvileg való, ezért nem vonnék le pontot, mert a nyakamon jól működött, jó tapintásúnak és feszesnek éreztem a nyakbőröm. Az összetevőlistát tekintve: a gyártó honlapja szerint nincs benne citrus(héj) olaj, levendulaolaj, amik itt feljebb fel vannak sorolva, írom ezt azoknak, akiket ez esetleg elrettentene. https://www.klairscosmetics.com/klairs-products/midnight-blue-calming-cream/#1527828726407-bcfa54a0-9f0d

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

1111

2020. június 24.

Összesen 6ml mintát próbáltam. Ez így elég volt kb. 20 használtra, nagyon kevés elég belőle. Csodálatos krém, nagyon jól nyugtat, majd egyszer megveszem, csak most nem vásárolok új hidratálót, amíg a meglévők el nem fogynak. Valóban jó drága, de tényleg szép lett reggelre a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

sabell

2020. május 14.

Úgy tűnik én leszek az egyetlen, akinek nem működik... Hatalmas reményekkel vártam, hogy megérkezzen, napok óta tesztelem rendületlenül, de semmilyen pirosságon nem segít. A sima miteszeres nyomkodásos állapoton sem. Elsősorban rosaceás pirosságra szántam, de semmi javulás. :( Az illóolaj mentes verzió van meg nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

BLili

2020. február 6.

Számtalan mintát kaptam már a wishtrendtől más rendelésekhez, és imádom, mivel rögtön nyugtatja a bőrt, valamint táplálja is, ugyanakkor nagyon túlárazottnak tartom, nagy kár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

tara95

2020. január 7.

Rendkívül rafinált módon, 30 ml-es tégelyes változata helyett rendeltem 10 db 3 ml-es mintát, harmadannyiért.

Könnyed, kék, enyhén gél-szilikon érzettel, nagyon látványosan lehúzza a pirosságot. Mármint nyomkodás után olyan másnap, mintha semmit nem csináltam volna. Kisimult, tömör bőrt hagy maga után, már értem a hypeot. Egyelőre úgy látom, megvan A KRÉM. Ha elhasználtam a felét, jövök.

Nos, a km-ás véleményekkel ellentétben, egész arcra nem vált be. Na de minden másra igen! Csak a piros, fájó, irritált, gyötört, heges felületet kezelve csodát művel reggelre, de nem váltja ki a hidratálókrémet sajnos, nekem whiteheadeket okozott és a külföldi vélemények alapján nem vagyok egyedül vele. De ez nem a termék hibája, alapvetően is így ajánlott használni.

Évek óta a legstabilabb krém a rutinomban. Egy darabig nélkülöztem, de nem, nem lehet. Ha csak egy termékem lehetne, ő lenne az. Mindenkinek kötelezővé tenném, mert rekord gyorsasággal gyógyít mindent ami száraz, piros, érzékeny, gyulladt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Moringa

2019. szeptember 29.

Nagyon jó termék. Csodát azért nem tett de nem tudnék egyetlen hasonló terméket sem mondani ami úgy nyugtat, hogy közben nem zsírosít, nincs benne parfüm, valóban mélyen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Ciniminike

2019. április 17.

A 60 ml-s tubusos verziót rendeltem meg miután mintát kaptam belőle és nagyon bejött. Kék színű, illata nem nagyon van, gyorsan beszívódik, nem ragad. Nem sok pattanásom van, de ha jönni akar egy akkor ezzel bekenem éjszakára és volt patti, nincs patti :-) Nagyon jól lehúzza a gyulladásokat, irritációt, csökkenti a bőr hőmérsékletét. Az én száraz bőrömnek arckrémként kevés, nem használom rendszeresen, csak ha valami nyűgje van a bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Amadea

2019. február 10.

Annyira vonzó volt ez a krém az összetevői alapján, hogy muszáj volt kipróbálnom - egyelőre mintaként, mert szerencsére a pattanások nem nagyon jellemzőek rám, így nem voltam benne 100%-ig biztos, hogy szükségem lenne a teljes kiszerelésre.
Vízhiányos bőrre is kitűnő, remekül "lezárja" a korábban felvitt rétegeket, szebbnek és simábbnak láttam a bőrömet másnap reggelente, valószínűleg majd beruházok a teljes kiszerelésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, sH-Oligopeptide-1, sh-Oligopeptide-2, sh-Polypeptide-1, sh-Polypeptide-9, sh-Polypeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Azulénszármazék, melyet a kamilla olajából nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában, valamint illatanyagként is használatos.  A Truthinaging információi szerint kék színe miatt gyakori összetevő ősz hajra való samponokban. Gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is bír, ami lehetővé teszi, hogy megnyugtassa a fejbőrt és a szőrtüszőket.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.