Klairs

Ár:   $20   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. július 22.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtatja, védi, erősíti az irritált, érzékeny, illetve pattanásos, stressznek kitett bőrt. A termék kulcsösszetevője a Guaiazulene, amely a kamillából kinyert növényi kivonat (ez adja a krém jellegzetes kék színét), és erős gyulladáscsökkentő hatással bír, valamint a Centella Asiatica Extract, amely egy bőrregeneráló növényi kivonat.

A krém erősen nyugtat, ezért használata ajánlott pattanások és nap általi bőrkárosodás kezelésére, valamint kozmetikai kezelések, pórustisztítás, mélyhámlasztás, szőrtelenítés után. A problémás bőrfelületre kell vékony rétegben felkenni (az egész arcra csak akkor, ha az adott probléma a teljes bőrfelületet érinti) az esti rutin utolsó lépéseként.

Water / Aqua Cetyl Ethylhexanoate eo Butylene Glycol h 1 0Glycerin h 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0CaprylicTriglyceride Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Sorbitan Stearate eu 0 1Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Sorbitan Sesquioleate eu 1 0Glyceryl Stearate eo I euStearic Acid eo I eu 2 0Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract i Ceramide 3 Polysorbate-60 ti I eu Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Chlorphenesin ta Tocopheryl Acetate a I v 0 0Xanthan Gum ti I eu Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Morus Alba (Mulberry) Extract Triethanolamine ti I eu 2 0Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract Lavandula Angustifolia (Lavender) Herb OilEucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Cananga Odorata Flower Oil iGuaiazulene sz I i Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Lecithin eo I eu Acetyl Glutamine sH-Oligopeptide-1 pepsh-Oligopeptide-2 pepsh-Polypeptide-1 pepsh-Polypeptide-9 pepsh-Polypeptide-11 pepBacillus/Soybean/Folic Acid Ferment ExtractCaprylyl Glycol eo I h 1,2-Hexanediol ta

tara95

2020. január 7.

Rendkívül rafinált módon, 30 ml-es tégelyes változata helyett rendeltem 10 db 3 ml-es mintát, harmadannyiért.

Könnyed, kék, enyhén gél-szilikon érzettel, nagyon látványosan lehúzza a pirosságot. Mármint nyomkodás után olyan másnap, mintha semmit nem csináltam volna. Kisimult, tömör bőrt hagy maga után, már értem a hypeot. Egyelőre úgy látom, megvan A KRÉM. Ha elhasználtam a felét, jövök.

Nos, a km-ás véleményekkel ellentétben, egész arcra nem vált be. Na de minden másra igen! Csak a piros, fájó, irritált, gyötört, heges felületet kezelve csodát művel reggelre, de nem váltja ki a hidratálókrémet sajnos, nekem whiteheadeket okozott és a külföldi vélemények alapján nem vagyok egyedül vele. De ez nem a termék hibája, alapvetően is így ajánlott használni.

Évek óta a legstabilabb krém a rutinomban. Egy darabig nélkülöztem, de nem, nem lehet. Ha csak egy termékem lehetne, ő lenne az. Mindenkinek kötelezővé tenném, mert rekord gyorsasággal gyógyít mindent ami száraz, piros, érzékeny, gyulladt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Moringa

2019. szeptember 29.

Nagyon jó termék. Csodát azért nem tett de nem tudnék egyetlen hasonló terméket sem mondani ami úgy nyugtat, hogy közben nem zsírosít, nincs benne parfüm, valóban mélyen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Ciniminike

2019. április 17.

A 60 ml-s tubusos verziót rendeltem meg miután mintát kaptam belőle és nagyon bejött. Kék színű, illata nem nagyon van, gyorsan beszívódik, nem ragad. Nem sok pattanásom van, de ha jönni akar egy akkor ezzel bekenem éjszakára és volt patti, nincs patti :-) Nagyon jól lehúzza a gyulladásokat, irritációt, csökkenti a bőr hőmérsékletét. Az én száraz bőrömnek arckrémként kevés, nem használom rendszeresen, csak ha valami nyűgje van a bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Amadea

2019. február 10.

Annyira vonzó volt ez a krém az összetevői alapján, hogy muszáj volt kipróbálnom - egyelőre mintaként, mert szerencsére a pattanások nem nagyon jellemzőek rám, így nem voltam benne 100%-ig biztos, hogy szükségem lenne a teljes kiszerelésre.
Vízhiányos bőrre is kitűnő, remekül "lezárja" a korábban felvitt rétegeket, szebbnek és simábbnak láttam a bőrömet másnap reggelente, valószínűleg majd beruházok a teljes kiszerelésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

NDCsilla

2019. január 29.

Nagyszerű INCI, fantasztikus hatás, vicces-kék szín :) Egyszerűen imádom! A termékleírás nem hazudik, tényleg mindent hoz, amit ígér. Sőt! Ha megjelenik egy-egy pattanás az arcomon, azt másnap reggelre eddig mindig lehúzta/eltüntette. :) Testes krém, de éjszakára igazából szuper. A kék színe a bőrön eldolgozva amúgy már nem látszik, így nyugalom, természetesen nem fog össze semmit sem :) Szuper krém, remek hatással!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

shanja23

2018. december 6.

Eleinte nagyon nem tetszett, úgy éreztem nehéz, kellemetlen réteget hagy a bőrömön, emiatt félre is tettem. Nemrég viszont újra előkaptam, mikor már nem tudtam mit kezdeni az irritált bőrömmel, és ez a kis csoda segítetett, már nem is érzem, hogy réteget hagyna. Este felteszem, gyönyörűen nyugtat, egységesít, és reggelre mégsem tocsog zsírban a bőröm. Szinte már csak elég ránéznem a mesés kék színére, és a lelkem máris megnyugszik! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Lunalaluna

2018. október 17.

Teljes arcra használom minden este, de nem hidratáló helyett. A C vitamin szérum után kenem fel és reggelre a szérum okozta pirosságot eltünteti. Én azt a nagy gyulladásgátló hatását nem látom, de ártani nem árt alapon szorgalmasan használom, mert biztos, hogy amit tud segíteni ez a krém, azt megteszi. Szintén mintákat rendelek, mert elég sok fogy belőle, mivel a férjem is szereti. Már lehet kapni a 60 ml-es tubusos változatát is, amely nagyon praktikus lenne végre, de a minta árban még mindig sokkal jobban megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 17.

isanita123

2018. július 17.

A harmadik tégelyt használom el. A zsíros pattanásos, heges bőrömet megnyugtatta, egyenletesebbé tette. Mióta ezt használom éjszakai krémként, nem pattanásos az állam. Nagyon kellemes, nem zsíros, kiválóan hidratál, nem tapad és nem ül bele a pórusaimba. Nyáron, nagy melegben is felszívódik, reggelre is puha, matt marad a bőröm. Biztos, hogy folyamatosan vásárolni fogom, hacsak nem találok ennél is tökéletesebbet. Bár az nehéz lesz, pláne, hogy nem nagyon próbálkozom... :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 17.

im

2018. április 22.

Egy mintát használtam el.
Nem alkoholos, de ahogy kibontottam, erősen szeszes illat csapott meg, ez szerencsére hamar elillant. A krém világoskék, a föntiekhez hasonlóan sűrűbb, nem géles, de könnyen kenhető. Gyorsan beszívódott, tömör, feszes érzetet hagyott maga után, illetve hűsített is kicsit. Mire följegyeztem az első benyomásaimat, és tapogatni kezdtem az arcom, mennyire ragad vagy mennyire nem, már éreztem is, hogy a homlokomnál kukackákban pereg a krém. Hurrá. Egyébként az volt a dolga, hogy a kinyomkodott mitesszereim pirosságát lehúzza, ezt reggelre gyönyörűen meg is tette. Mármint nem arról beszélek, hogy halványodott a pirosság, hanem, hogy egyáltalán nem látszott nyoma a nyomkodásnak. Nem használnám minden nap, és alapvetően pont az a célom a bőrápolással, hogy ilyesmire ne legyen szükségem, de örömmel töltött el, hogy az ígéret igaz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Egy mintát használtam el.

zsizska

2018. január 6.

Mintát kaptam belőle ami 3 alkalomra volt elég. Ugyan a pattanások nem jelentenek már problémát (köszi Krémmánia, köszi Tindigo!), igy erről a hatásáról nem tudok beszámolni. Amit tapasztaltam, az a hihetetlenül jó hidratáló hatás anélkül, hogy zsirositaná a bőrömet. Nagyon klassz, selymes, hidratált, puha lesz a bőröm. Egész nap simizném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, sH-Oligopeptide-1, sh-Oligopeptide-2, sh-Polypeptide-1, sh-Polypeptide-9, sh-Polypeptide-11
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A fehér eperfa kivonata. In vitro, vagyis kémcsőben végzett kutatások szerint az összetevő arbutin tartalmának köszönhetően gátolja a melanin termelést, így kedvelt hatóanyag pigmentfolt elleni termékekben.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Azulénszármazék, melyet a kamilla olajából nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában, valamint illatanyagként is használatos.  A Truthinaging információi szerint kék színe miatt gyakori összetevő ősz hajra való samponokban. Gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is bír, ami lehetővé teszi, hogy megnyugtassa a fejbőrt és a szőrtüszőket.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.