Klairs

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén arctisztító érzékeny bőrre aminosavakkal.

Water / Aqua Sodium Lauroyl Sarcosinate ti I eu Glycerin h 0 0Propylene Glycol h Lauric Acid ti I eu 4 1Caprylic/ Capric Glycerides eo I eu Sodium Hyaluronate h 0 0Dimethyl Sulfone Potassium Hydroxide Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Betaine h Stearic Acid eo I eu 2 0Chamaecyparis Obtusa Water Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract Chlorphenesin ta Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil Illicium Verum (Anise) Fruit Extract Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract Paeonia Suffruticosa Root Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Allantoin gy 0 0Panthenol eo I v 0 0Citric Acid kh Pyridoxine Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil Hibiscus Esculentus Fruit Extract Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Arctium Lappa (Burdock) Root Extract Hibiscus Mutabilis Flower ExtractCorchorus Olitorius Leaf ExtractHydrolyzed Pea Protein Lecithin eo I eu Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Phytosterol Squalane eo 1 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Ceramide 3 Propanediol h Celery Extract i Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract Brassica Rapa Leaf ExtractDaucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract Oryza Sativa (Rice) Bran Extract Solanum Lycopersicum Fruit/Leaf/Stem ExtractLysine HCLProline Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Acetyl Methionine Theanine eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Panax Ginseng Callus Culture ExtractPiper Methysticum Leaf/Root/Stem ExtractCentella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Beta-Glucan a I gy Papain 0 0

BTLaura

2019. április 30.

Életem első arctisztító habja, eddig az olajos verziókkal próbálkoztam. Alapvetően tetszett. Tett a dolgát, bár lehet csak bebeszéltem magamnak, de ahhoz, hogy igazán érezzem a tisztító hatást kellett 2-3 pumpálás, úgy meg azért gyorsan fogy. Aki nem szereti az olajos lemosókat, annak nyugodt szívvel ajánlom. Szárító érzést nem tapasztaltam, érdemes volt kipróbálni. A sminklemosásban is elég jól teljesít, bár nem vált ki két lépést természetesen. Megadom az 5*-ot mert nem tudok rá negatívat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

niki123

2019. január 10.

Szuper lemosó, kíméletes, kemény habja van, ami azt jelenti, hogy nem esik össze azonnal az ember kezében. Nem szárít, mégis hatékonyan tisztít. Nagyon hasonlít a Hada Labo lemosóhoz, talán kicsit jobb a habja és kíméletesebb. Az egyetlen negatívum, ami már a Klair's tonikjával is előfordult, hogy egyáltalán nem utazásbarát. Múltkor majdnem a fele kiszivárgott a tubusból, amit azért eléggé sajnálok, mert nem egy olcsó lemosó. Ugyanez történt a tonikkal, már szivárogva érkezett meg hozzám a csomag. Ezzel igazán kezdhetnének valamit, főleg, hogy rengeteget szállítanak külföldre és ez így nem olyan jó poén, hogy a folyékony cuccaik szivárognak az üvegekből... De lehet csak én vagyok szerencsétlen és ez nem általános probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

shanja23

2018. augusztus 17.

Nagyon kíméletesen tisztít, nincs utána feszülő, kellemetlen érzés. Egyedül azt sajnálom, hogy elég hamar fogy sajnos, ehhez képest nem valami olcsó. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

mstindigo

2017. augusztus 23.

Szulfátmentes, szóval kíméletesen tisztít, és csak azért habzik, mert van rajta egy speciális pumpa, ami habot képez a termékből kinyomáskor. Én második lépésként használom a zuhany alatt, nagyon szépen leviszi a sminkmaradványokat egy olajos lemosó után. Ami miatt én is nagyon szeretem, hogy nem szárít, ami elég ritka a géles-habzó lemosók között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

NikiN

2017. július 15.

Az illata nagyon erdekes gyogynovenyes, ami tetszik. A habja eleg laza es nekem hamar eloszlik az arcomon, jobb lenne ha kicsit jobban lehetne erezni a habot az arctisztitas kozben. Masodik lepeskent szepen leviszi a sminkmaradekot is.
Sajnos, miota hasznalom, rengeteg begyulladt pattanasom jott elo, igy most abba kellett hagynom. Pedig korulbelul 2 honapig probalkoztam vele, hatha mas miatt pattanasosodott az arcom, de mostanra bebizonyosodott, hogy ez a termek a felelos. Sajnalom, hogy nekem nem jott be, pedig nagyon vartam, hogy jol mukodjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Funnyface

2016. április 18.

Tavaly nyáron elhasználtam belőle egyet, kb. 5 hónapig elég volt. Tartottam a habzó arctisztítóktól, korábban megjártam párral (nivea, missha), teljesen kiszárította a bőrömet. Emiatt csak nyáron mertem kipróbálni, mondván akkor zsírosabb a bőröm. Azóta újra rendeltem belőle.

Tulajdonságai: fehér, viszonylag laza hab. Könnyn eloszlatharó a nedves bőrön, habja nem tűnik el arcmosás közben. Egy pumpányi a második tisztításhoz bőven elég. Illata a márkára jellemző, zöldes-gyógynövényes-gyantás, inkább természet illat, mint valami előállított, mű-púderes. Csomagolása jól bírja a gyűrődést, kényelmes, könnyű használni.

Előnye: meglepődtem milyen kevéssé húzódik tőle a bőröm. Sokkal kevésbbé szárítja a bőrt, mint más habzó arctisztító. Ezen a ponton nem volt több kérdésem. Meggyőzött, újra vettem. Emellett még csak nem is irritálja a bőrömet. Nyári melegben jólesően felfrissített.
Hátránya: nem hiszem, hogy tudnék mondani. Utána azért érdemes hidratálni a bőrt nyáron is, de ez arctisztító típusától függetlenül is szükséges. Teljes sminket nem próbáltam egyedül vele lemosni, de az arctisztító olaj után, vagy reggeli lemosásnál jól működik.

Már párszor leírtam, hogy újra vettem, nem ismétlem meg :) Nem irritálta az érzékeny, rosaceára hajlamos bőrömet, nem szárította ki. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a habzó arctisztítókat, és azoknak is, akik tartanak attól, hogy szárítaná a bőrüket. Ezt a terméket teljesen más élmény használni, mint a többi habzó lemosót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

hermelinke7

2016. február 10.

Rengeteg arctisztító habot kipróbáltam már (Vichy, TBS, Mádara, etc.), de ez a tisztító hab magasan a legjobb. Teafaolajos illata van, nagyon krémes, lágy habja. A sminket maradéktalanul leszedi, bár ahhoz érdemes 2 pumpálásnyit használni, egyébként elég 1 is. A férjem csak ezt használja, és teljesen rendbe tette az arcát, sehol egy patti vagy piros folt. Nem olyan olcsó, de nagyon megéri, mert tényleg csodás termék csodás összetevőkkel, ill. a wishtrend-en szoktak lenni szuper akciók is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine, Propanediol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Lauric Acid ti I eu 4 1

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Squalane eo 1 0

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.