Kneipp

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdősó vízimentával é rozmaringgal.

Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek (pl. parabének) nélkül, színezőanyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok és bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve. Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolt.

pont

2021. december 14.

szeretem a kneipp fürdősókat, de ez annyira nem jött be. szép türkiz színűre festi a vizet és amúgy hozza a szokásos minőséget: nem szárít, nem irritál, kellemes vele a fürdés, de az illata nem igazán jött be. nekem ez sajnos ilyen tipikus olcsó férfidezodor szag és nagyon intenzív, nem igazán ez az illat az, amit szeretek magam körül/magamon érezni. úgyhogy ezt a konkrét terméket tuti nem veszem újra, de szerencsére reneteg olyan illat van még, ami tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

szofka77

2021. október 17.

Anya vette nekem a Mullerben, hajlamos vagyok ideges lenni sokszor, es adtunk neki egy probat vegulis 350ft volt es sok van benne. Ki is probaltam a REN marrokoi rozsas furdoolajommal, es azt kell h mondjam bevalt mert nyugodt voltam utana lehet azert a placebo is kozrejatszott😃..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

Tvylvis

2020. január 14.

Ez valami rettentő jó, már vettem is pár zacskó utánpótlást. Abszolút nem téli illat, inkább nagyon frissítő, nyárias hangulata van. Menta, rozmaring, szépen púderesen lekerekítve. Hogy mennyiben a fürdősó oldja a stresszt, mennyiben az elmerülés a fürdőkádban, nem tudom, de nálam bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.