Kneipp

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Riccah, Módosítva: 2015. május 6.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az intenzíven ápoló és hidratáló testápoló igen száraz bőrre, ekcémára és neurodermatitisz kezelésére is alkalmas. Enyhíti a bőrirritációt, a feszesség érzésést és a viszketést csökkenti, erősíti a bőr természetes védekező funcióját, bőrét nyugodtnak és simának érezheti.

A testápoló egyedi kombinációját tartalmazza a kiváló minőségű természetes alapanyagokból és olajokból, amelyek nagy mennyiségben tartalmaznak esszenciális zsírsavakat. Nyugtató ligetszépe olaj, mandula olaj nagyon jó nyugtató és nedvesség-megkötő hatással bír, hosszantartó védelmet nyújt a kiszáradástól. Sejtvédő és gazdagító E-vitamint tartalmaz és a panthenol nyugtatja a bőrt.

Bőrgyógyászok egy csoportja 4 héten át vizsgálta 37 független neurodermatitisszel küszködő önkéntes segítségével a termék hatását és jó eredményekkel zárt. A terméket állatokon nem tesztelték.

Riccah

2015. április 26.

Kétségbeesetten kerestem valami jól és hosszan hidratáló krémet és a sokadik alkalommal találtam meg a Müller polcain. annyit tudtam, hogy erősen vízhiányos bőrre való (Nekem találták ki!), állatokon nem tesztelték (Ez egy jó pont volt!), gondoltam kipróbálom. :-)

Egy ideje már használom és látványos eredményt sikerült vele elérni! a bőröm sokkal jobb állapotban van, elég egy keveset a bőr egyes területeire kenni, és eldolgozni, amíg a fehér filmréteg is beszívódik, finom az illata, jó az állaga és csak a tenyeremen hagy zsíros érzetet, de azt le tudom mosni. :-)

Nem gondoltam, hogy találok valaha is olyan krémet, ami hosszan tartón segít, de erősen vízhiányos bőrű Hölgyeknek/Uraknak meleg szívvel tudom ajánlani ezt a krémet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Triacetin 0 0