Naturland

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: indus, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lokális, nem nagy felületű bőrgyulladások (bőrkiütések, égési sérülések során keletkezett hámfosztott területek, fagyások) kezelésére. Visszérgyulladás esetén mérsékli a gyulladásos tüneteket és csökkenti a fájdalmat. Nehezen gyógyuló - már hámosodó - sebek és fekélyek, valamint aranyeres problémák kezelésére.

A körömvirág krém hatóanyaga 60 g készítményben 10,2 g körömvirág és kamillavirágzat (Calendulae flos et Matricariae flos) kivonat. Segédanyagokként tartalmaz még tisztított vizet, cetil-sztearil-alkoholt, fehér vazelint, nátrium-lauril-szulfátot, 96%-os etanolt, metil-parahidroxibenzoátot és citromolajat.

Erzsike56

Korcsoport: >54
2021. szeptember 24.

Nagyon jó gyulladáscsökkentő krém, a leforrázott kezemet is gyorsan rendbe hozta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Fe0ve0

2021. július 18.

Égésre nagyon bevált, gyulladáscsökkentő hatású. Nálam mindig van otthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Égésre nagyon bevált, gyulladáscsökkentő hatású. Nálam mindig van otthon.

katagali92

2021. április 12.

Nem lehetne eleget dícsérni és magasztalni ezt a krémet. A bőröm - annak ellenére hogy mennyit iszok - olyan száraz, hogy nem tudtam már mit kezdeni vele így végső elkeseredésemben ehhez nyúltam. El sem hittem hogy mennyire széppé, szinte ragyogóvá tette a bőrömet 3-4 használat után... Továbbra is használni fogom, ennyiért tényleg egy csodaszer....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

0623noja

2021. március 28.

Mindig is használtam, amióta gyermekem van és ismét kismama vagyok pláne. Mindenre is jó!! Égési sérülés, császáros hegemre, aranyérre!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

Sundelion33

2021. március 21.

Olyan arckrémet kerestem, ami nagy gyógynövény hatóanyagtartalmú, és nincs tele mindenféle felesleges cuccal. Ez a krém tökéletes erre a célra, nagyon jól hidratál, a pattanásokat pedig leszárítja. Szép sima, és egyenletes bőrt csinál nekem, nem zsírosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

hdori23

2020. április 19.

Csak körömvirág krémet használok a kezemre. Szerintem ez az egyik legjobb. Nem hagy zsíros érzést, könnyed és az illatával sincsen gond. Én herpesz utáni sebre is szoktam a szám körül mert nyugtatja a kiszáradt bőrfelületet , illetve az orr környékén is kenem ha sokat fújom az orrom mert úgy vettem észre akkor nem jön ki az orromnál a herpesz és nem sebesedik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

tothklaudia96

2020. április 1.

Mindennel próbálkoztam eddig az arcomon lévő extrém kiszáradás (pirosas és hámlott felület) ellen. Tegnap este használtam először és még ma reggel is. Gyorsan beszívódik, a zsíros érzet hamar elmúlik, selymes lesz utána a bőröm. A piros szín és a hámlás is csökkent. Napi 2x fogom használni, eddig nagyon bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

esszter01

2019. december 30.

Haha, ezt a krémet arckrémnek használom :D Ilyenkor télen nagyon megviseli a hideg az arcom, és esténként fürdés után mindig ezzel kenem be, miután a kezeimet is bedörzsöltem. Nagyon szeretem, egyáltalán nem zsírosít, és jól esik, hogy már a nagyanyáim is a körömvirágot használták, és ez tényleg egy olyan krém, ami időtálló és egyáltalán nem veszélyes vagy visszatíszító, mert nem vegyszerből van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

pancsi88

2019. december 8.

Csodakrém! A kezeim télen szétrepednek. Esténként rákenem szépen összehúzza (bár napközben újra szétnyílik a sok kézmosástól)de kevésbé fájdalmas ha ezzel kenem.
Fél éven át küzdöttem kelés és atheroma jellegű csomókkal (többet felvágtak sajnos) próbaképp rákentem ezt a krémet és az utolsónál megúsztam a szikét. Ezek között is van amivel nem bír el teljesen csak kisebb lesz tőle,de hihetetlen,hogy erre is jó volt. Nagyon jó krém (nem gondoltam volna).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

ChinchillaLover

2019. december 8.

Nagyon finom, gyorsan beszívódó selymes állagú krém, ez is egy kb. mindenre IS jó kategória. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract