Naturland

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: indus, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lokális, nem nagy felületű bőrgyulladások (bőrkiütések, égési sérülések során keletkezett hámfosztott területek, fagyások) kezelésére. Visszérgyulladás esetén mérsékli a gyulladásos tüneteket és csökkenti a fájdalmat. Nehezen gyógyuló - már hámosodó - sebek és fekélyek, valamint aranyeres problémák kezelésére.

A körömvirág krém hatóanyaga 60 g készítményben 10,2 g körömvirág és kamillavirágzat (Calendulae flos et Matricariae flos) kivonat. Segédanyagokként tartalmaz még tisztított vizet, cetil-sztearil-alkoholt, fehér vazelint, nátrium-lauril-szulfátot, 96%-os etanolt, metil-parahidroxibenzoátot és citromolajat.

Audry1

2019. szeptember 7.

Egy nyereményjáték alkalmával kaptam a cégtől. Én imádom! Az illata is nagyon finom, emellett nem csak a száraz bőrömre megoldás, de akár különféle csípésekre vagy sérülésekre is jó. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

kottakitta

2019. augusztus 29.

Imádom, a körömvirág krém az egyetlen, amit a bőröm gyantázás után el tud viselni és nem csíp/irritálódik tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

vkata96

2019. április 17.

Évek óta mindig van otthon egy tubussal. Mindenféle sérülésre, elkapart pattanásra, kisebesedett megfázott orra, száraz könyökökre, sarkakra és még sorolhatnám. Főleg a pattikról tudnék nyilatkozni mert arra használom legtöbbet. Egy éjszaka alatt nem csinál csodát, de a gyulladás nagy részét lehúzza. Télen, ha nagyon száraz a bőröm, néha éjszakára simán felkenem az egész arcomra is éjszakai krémnek, és kézkrémnek is gyakran használom. Annyi, hogy elég lassan szívódik be és ragad kicsit, szóval én néha kicsit szenvedek tőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Avokadobanana

2019. április 10.

Legjobb körömvirágkrém, néha ezt használom esti arckrémként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Legjobb körömvirágkrém, néha ezt használom esti arckrémként.

Fe0ve0

2019. március 22.

Uristen. Hogy en mennyire halas vagyok ezert a termekert. Par honapja vettem miert ne? Alapon. Test es arc apolonak hasznaltam, nem volt rossz, semmi extra. (Az illata rogton megtetszett, friss, gyogynovenyes. Isteni.) Nem sokkal utana megegettem magam, de ugy hogy folyt a konnyem 10 percig. Hideg viz, majd gondolkodtam mit tehetnek ra es akkor kerult a kezembe ez. Bekentem tobbszor jo vastagon a serulest.Ez a csoda pedig masnapra olyan szinten helyrerakta a borom, hogy el is felejtettem a serulest. Edesanyammal ugyanez. Nem hitte el mennyire hatasos kis kence ez. Azota is hasznalom,nagyon szeretem es mindig van es lesz is itthon, mert ennel hatasosabb, olcsobb kremet nem ismerek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

angie91

2018. december 6.

Hozzátartozik a fürdőszoba alapfelszereltségéhez :) Sokszor használom mindenfélére. Az állata nem túl jó, nehezen szívódik fel, de nem is sminkalapnak kell használni. Hasznos kis gyógynövényes krémecske, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

pointofview

2018. november 28.

Nagyon jól hidratál, kipirosodott, enyhén égett bőrfelületre is kiváló, kiegészítő kezelésként az ekcéma tüneteit is enyhíti. Mindig van itthon, sokféle bőrprobléma tüneteit enyhíti, összetevői más krémekhez képest sokkal természetesebbek és az ára is megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Annacska25

2018. szeptember 28.

Ekcémás területekre használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Arckrémnek is kiváló, rendkívül jól hidratál ás puha lesz tőle a bőröm. Már használtam számos egyéb drága krémeket, de ez a legjobb. Az ára pedig rendkívül kedvező! Nagyon megéri megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

vombatszombat

2018. augusztus 14.

Néhány napja az egyik ekcémás foltom a könyökhajlatomban belobbant, viszont bőrgyógyászhoz kb. évek múlva lenne csak időpont a szteroidos kenőcsért, szóval gyorsan kerestem valamit, ami picit leviszi a gyulladást és viszketést, és halandók is hozzáférnek sima boltokban.
Nem voltak nagy reményeim, viszont ez a krém segített! A viszketést nekem mindenképpen enyhítette, a pirosság is csökkent, picit még látszik a folt, de nagyon ígéretes egy mezei bárhol kapható krémhez képest. Aki hasonló gondokkal küzd, annak talán megér egy próbát. Nyilván ne várjátok tőle, hogy olyan sebességgel szünteti meg a bajt, mint a szteroidos krém, viszont ez könnyebben beszerezhető és nincs benne szteroid.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Ivy96

2018. augusztus 12.

Mivel ez pár hónappal ezelőtt olcsóbb volt a Biomednél a Rossmannban ezt szereztük be, nekem nem annyira jött be, nagyon nem szerettem a zsíros állagát. Még fél órával a felkenés után is zsírosnak éreztem az arcomat.

Visszatérek a másik termékhez...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Visszatérek a másik termékhez...

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract