Naturland

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: indus, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lokális, nem nagy felületű bőrgyulladások (bőrkiütések, égési sérülések során keletkezett hámfosztott területek, fagyások) kezelésére. Visszérgyulladás esetén mérsékli a gyulladásos tüneteket és csökkenti a fájdalmat. Nehezen gyógyuló - már hámosodó - sebek és fekélyek, valamint aranyeres problémák kezelésére.

A körömvirág krém hatóanyaga 60 g készítményben 10,2 g körömvirág és kamillavirágzat (Calendulae flos et Matricariae flos) kivonat. Segédanyagokként tartalmaz még tisztított vizet, cetil-sztearil-alkoholt, fehér vazelint, nátrium-lauril-szulfátot, 96%-os etanolt, metil-parahidroxibenzoátot és citromolajat.

tothklaudia96

2020. április 1.

Mindennel próbálkoztam eddig az arcomon lévő extrém kiszáradás (pirosas és hámlott felület) ellen. Tegnap este használtam először és még ma reggel is. Gyorsan beszívódik, a zsíros érzet hamar elmúlik, selymes lesz utána a bőröm. A piros szín és a hámlás is csökkent. Napi 2x fogom használni, eddig nagyon bevált! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

esszter01

2019. december 30.

Haha, ezt a krémet arckrémnek használom :D Ilyenkor télen nagyon megviseli a hideg az arcom, és esténként fürdés után mindig ezzel kenem be, miután a kezeimet is bedörzsöltem. Nagyon szeretem, egyáltalán nem zsírosít, és jól esik, hogy már a nagyanyáim is a körömvirágot használták, és ez tényleg egy olyan krém, ami időtálló és egyáltalán nem veszélyes vagy visszatíszító, mert nem vegyszerből van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

pancsi88

2019. december 8.

Csodakrém! A kezeim télen szétrepednek. Esténként rákenem szépen összehúzza (bár napközben újra szétnyílik a sok kézmosástól)de kevésbé fájdalmas ha ezzel kenem.
Fél éven át küzdöttem kelés és atheroma jellegű csomókkal (többet felvágtak sajnos) próbaképp rákentem ezt a krémet és az utolsónál megúsztam a szikét. Ezek között is van amivel nem bír el teljesen csak kisebb lesz tőle,de hihetetlen,hogy erre is jó volt. Nagyon jó krém (nem gondoltam volna).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

ChinchillaLover

2019. december 8.

Nagyon finom, gyorsan beszívódó selymes állagú krém, ez is egy kb. mindenre IS jó kategória. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Audry1

2019. szeptember 7.

Egy nyereményjáték alkalmával kaptam a cégtől. Én imádom! Az illata is nagyon finom, emellett nem csak a száraz bőrömre megoldás, de akár különféle csípésekre vagy sérülésekre is jó. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

kottakitta

2019. augusztus 29.

Imádom, a körömvirág krém az egyetlen, amit a bőröm gyantázás után el tud viselni és nem csíp/irritálódik tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

vkata96

2019. április 17.

Évek óta mindig van otthon egy tubussal. Mindenféle sérülésre, elkapart pattanásra, kisebesedett megfázott orra, száraz könyökökre, sarkakra és még sorolhatnám. Főleg a pattikról tudnék nyilatkozni mert arra használom legtöbbet. Egy éjszaka alatt nem csinál csodát, de a gyulladás nagy részét lehúzza. Télen, ha nagyon száraz a bőröm, néha éjszakára simán felkenem az egész arcomra is éjszakai krémnek, és kézkrémnek is gyakran használom. Annyi, hogy elég lassan szívódik be és ragad kicsit, szóval én néha kicsit szenvedek tőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Avokadobanana

2019. április 10.

Legjobb körömvirágkrém, néha ezt használom esti arckrémként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Legjobb körömvirágkrém, néha ezt használom esti arckrémként.

Fe0ve0

2019. március 22.

Uristen. Hogy en mennyire halas vagyok ezert a termekert. Par honapja vettem miert ne? Alapon. Test es arc apolonak hasznaltam, nem volt rossz, semmi extra. (Az illata rogton megtetszett, friss, gyogynovenyes. Isteni.) Nem sokkal utana megegettem magam, de ugy hogy folyt a konnyem 10 percig. Hideg viz, majd gondolkodtam mit tehetnek ra es akkor kerult a kezembe ez. Bekentem tobbszor jo vastagon a serulest.Ez a csoda pedig masnapra olyan szinten helyrerakta a borom, hogy el is felejtettem a serulest. Edesanyammal ugyanez. Nem hitte el mennyire hatasos kis kence ez. Azota is hasznalom,nagyon szeretem es mindig van es lesz is itthon, mert ennel hatasosabb, olcsobb kremet nem ismerek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

angie91

2018. december 6.

Hozzátartozik a fürdőszoba alapfelszereltségéhez :) Sokszor használom mindenfélére. Az állata nem túl jó, nehezen szívódik fel, de nem is sminkalapnak kell használni. Hasznos kis gyógynövényes krémecske, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract