Kryolan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagyorsolya78, az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2016. július 15.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Professzionális szemhéjalapozó.

Kryolan Szemhéjalapozó base primer
Ár: 1500 , Eladó: seen
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás+ posta vagy szem. átvét
_zsulu_

2016. július 7.

Ez volt az első szemhéjalapom, sminkes javasolta... Szegény rettenetes. Az előbb említett kukacosodást nekem is csinálja, elkenés után ilyen cafatokba összeáll. Az enyémből is kiválik valami trutyi, az jön ki először a tubusból... Ezen felül az én szememet csípte, és szárította. Most az Etude House ikonikus primerjét használom, az fényévekkel jobb. Sajnáltam kidobni, úgyhogy ma kipróbáltam, hogy hidratálás után a számra kentem vékonyan, és arra rúzsoztam. Erre a célra viszont bevált, a leggagyibb rúzs is kibírt vele néhány órát evés-ivással! Csak emiatt, meg a tubusos kiszerelés miatt adok neki két pontot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Yellow Paca

2013. december 12.

Hát... nem sikerült rájönnöm hogy kell ezt használni, mivel jó felvinni (próbáltam ecsettel, ujjbeggyel) és mennyit. Elég trutyis az állaga és gyakran elöbb áttetsző folyadék jön ki a trutymó elött... és van hogy eldolgozás közben összegyurmásodik és apró cafatokban jön le.
Nem szeretem. Azért nem adok rá 0 pontot mert nem kizárt, hogy én bénázom vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 12.

Ametiszt

2012. szeptember 28.

Sajnos meg sem kozeliti az ArtDeco szemhejalapozojat. 2-3 ora utan a szemhejpuder mar elmaszik rajta, a szemceruzat puder nelkul pedig semennyire sem teszi tartosabba. Egyedul az az elonye, hogy nem tegelyes, hanem tubusos - nem szarad be es nem kell belenyulkalni. Megsem vennem ujra.

Muszaj meg 1 csillagot levonnom, annyira rossz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Muszaj meg 1 csillagot levonnom, annyira rossz. :(

LexiSmink

2012. szeptember 19.

Amióta kipróbáltam az ELF primerjét azóta csak azt használom. Sosem gondoltam volna, hogy tényleg van olcsó és jó :-) Ismerem ezt a Kryolan primert és annyira többet tud az olcsóbb ELF primerem, hogy muszáj 1 pontot adnom erre. Az a bajom ezzel a termékkel, hogy lejön a szememről a festékkel együtt 1-2 óra múlva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Judiit

2012. augusztus 3.

Simán veri az ArtDeco bázisát, árban mindenféleképpen. 1650 Ft egy kis tubus. Nekem pont az tetszik benne, hogy nem kell belemászkálni egy tégelybe, hanem higiénikusan adagolható a kellő mennyiség. Itt is csak éppen egy picuri kell a két szemhéjra. A színe testszínű, de elkenve már semmit nem lehet látni belőle. Jól teljesít 30 fok felett is. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 3.

nagyorsolya78

2012. január 26.

Tubusos kiszerelése miatt én nehezen kezelhetőnek tartom, valahogy mindig több jön ki, mint amennyi elég lenne, viszont így nyilván higiénikusabb, mint a tégelyes termékek. Zsíros, lelógó szemhéjamon jól teljesített, tartóssá tette a szemhéjpúdert.
Ó utcai sminkboltban 1500 Ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

Ó utcai sminkboltban 1500 Ft.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Magnesium Stearate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.