Kylie Cosmetics

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 2.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Értékes összetevőkkel, például kókuszolajjal, jojobamag olajjal, indiai ginzenggel és shea vajjal gazdagított testápoló. A gazdag, válogatott összetevőkből álló testápoló megnyugtatja és hidratálja a bőrt, bársonyos, sima és optimálisan hidratál.

Water / Aqua Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Helianthus Annuus Seed Oil eo Isopropyl Palmitate eo I i 4 1Dicaprylyl Carbonate eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters eo I h Glycerin h 0 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Methylpropanediol Sorbitan Stearate eu 0 1Stearic Acid eo I eu 2 0Glyceryl Stearate eo I euPEG-100 Stearate ti 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0Musa Sapientum (Banana) Leaf Extract Actinidia Chinensis (Kiwi) Seed Oil Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Dimethicone eo I szil 1 0Coco-Caprylate / Caprate eo Polysorbate 40 ti I eu Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Chlorphenesin ta Avena Sativa (Oat) Bran Extract a I gy Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract iCarbomer Trisodium Ethylenediamine Disuccinate Ethylhexylglycerin Aminomethyl Propanol Fructose h Parfum/Fragrance i Polysorbate-60 ti I eu Sorbitan Isostearate eu 1 0Withania Somnifera Root Extract Coumarin i Tocopherol a I v 2 2Potassium Sorbate ta Citric Acid kh Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice gy Acetyl Glutamine Lecithin eo I eu 1,2-Hexanediol ta Bacillus/Folic Acid Ferment Filtrate Extract aButylene Glycol h 1 0Caprylyl Glycol eo I h Phenoxyethanol ta sH-Oligopeptide-1 pepsh-Oligopeptide-2 pepsh-Polypeptide-1 pepsh-Polypeptide-11 pepsh-Polypeptide-9 pep

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szeliger

2021. február 21.

8 ml mintát kaptam belőle, nem győzött meg. Az illat is gyenge, kevésnek találtam benne a kókuszt, inkább csak egy szintetikus, púderes illatot éreztem, azt sem sokáig, másnap reggelre teljesen eltűnt. Felvitel után hamar beszívódik, érezni, hogy használtam testápolót, de egyébként semmi különleges, egynek elmegy darab. Biztosan nem adnék pénzt érte, még ha az ára kedvezőbb lenne, akkor sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 21.

LittleSpark

2021. január 27.

A douglasban vásároltam 40% kedvezménnyel, így is az eddigi legdrágább testápolóm, de hát elég kíváncsi voltam a márkára szóval beruháztam rá. Egyáltalán nem bántam meg nagyon szeretem. Az illata mesés olyan mint a friss kókuszé nem mű nem émelyítő. Nagyon sűrű az állaga mégis könnyen és gyorsan beszívódik, nem hagy a bőrön semmiféle kellemetlen réteget. Preferáció kérdése az illat erőssége, aki az erős parfümös illatokat szereti magán neki nem ez lesz a legmegfelelőbb választás. Viszont a visszafogott kellemes illatokat kedvelőknek szerintem bejön. Mint testápoló nagyszerű én elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

vivitrius

2021. január 20.

Termékmintát kaptam egy vásárlás mellé, ami teljes testre egy alkalomra volt elég. Igazából nagyon meglepődtem, mert a sűrűnek tűnő állag mellett nagyon gyorsan és maradéktalanul beszívódott. A bőrömön azt éreztem, mintha hirtelen fellélegzett volna és kellemesen lehűlt. Nem pattogtam ki, nem pirosodtam és nem viszkettem tőle. Az illat diszkrét, ami számomra pozitívum. Ilyen pozitív élményem testápoló vagy testre kenhető krém esetében az Amway Peter Island napozókréme volt, ami ugyanezt az állagot, illatot és hatást érte el a bőrömön. Meg fogom vásárolni a teljes kiszerelést. Legalábbis egy próbát mindenképpen megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

PinkPrint

2020. december 7.

Igazából, azért vásároltam meg a terméket,mert nagyon kíváncsi voltam Kylie Jenner “híres”márkájára. Őszintén szólva nem okozott csalódást,bár nem vártam csodát se tőle. Igényes csomagólás, kellemes kókuszos-tejes illat, elég jól hidratál és a kiszerelés is nagy. Negatívum,hogy az illatot kis idő elteltével én már nem nagyon érzem magamon,ami egy ilyen nem olcsó terméknél azért elvárható lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 7.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Tocopherol, Bacillus/Folic Acid Ferment Filtrate Extract
Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Fructose, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: sH-Oligopeptide-1, sh-Oligopeptide-2, sh-Polypeptide-1, sh-Polypeptide-11, sh-Polypeptide-9

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az Indiában őshonos álombogyó szárának a kivonata. Nagyon kevés kutatás áll rendelkezésre arról, hogy az összetevő kozmetikumokban használva milyen hatással van a bőrre (bár gyulladásgátlóként a reumatikus bántalmak enyhítésére már régóta alkalmazzák). Dr. Ray Helian szerint az összetevő gazdag flavonoidokban, melyek öregedésgátló hatással vannak a bőrre.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen