Kylie Minogue

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 000 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 000 Ft

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: rózsaszín bors, ibolya, fekete áfonya

Szívjegyek: nőszirom gyökér, golgotavirág, rózsa

Alapjegyek: szantálfa, kasmírfa, pézsma

Ár: 4 000 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Kylie Minogue Dazzling Darling edt 30 ml
Ár: 4 000 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: Doridori
Állapot: A képen látható mennyiség..., Helyszín: --, fizetés: Majd megbeszéljük a részleteket.... : )

csikosmatyas

2013. december 22.

Erről az illatról mindig a Doctor Who karácsonyi része jut eszembe, amelyikbe Kylie is játszott és ez vidámságot csal az arcomra, noha a vége számára nem épp happy end volt. Rajtam meglepően tartós, kellemesen frissnek mondható ibolya illat, amihez akcióban verhetetlen áron jutottam, de talán még anélkül is megvettem volna.
Csillagporcukor :-)

up1.: ahogy az üvegből kezd fogyni és érik, az illata egyre jobban hasonlít a Nivea Q10 kézkrémre, sebaj legalább kiegészítik egymást, úgyis azt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 22.

Csillagporcukor :-)

jzsofi

2013. július 12.

Ajándékba kaptam, de nem igen kedvelem a virágos parfümöket. Sajna a rózsát érzem ki belőle folyamatosan, így nálam kilőve. Anyukám viszont rögtön lecsapott rá, neki tetszik és jól is áll neki! Rajta tartós és kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Echooo

2013. március 19.

Tegnap vettem Rossmannban, 1700 forint körül volt. Az ibolyát kifejezetten érzem. Tartósságát nem tudom.. mikor először magamra fújtam, nem éreztem semmit. Mutattam a barátomnak, ő sem nagyon, bár lehet, hogy a kókuszos arcpakolás volt az oka :D Aztán megint kétszer, akkor már éreztem órákig. Többet nem várok egy 1700 forintos dologtól, amit kell, azt beváltja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

kockaorchidea

2013. március 9.

Tényleg öblítő illata van elsőre, de utána már imádom! Kellemeset csalódtam! Most vettem 1750-ért a rossmannban, így az ára is kedvező volt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

anar008

2012. december 20.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, könnyed, lágy illata van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, könnyed, lágy illata van!

Rege

2012. június 26.

Első benyomás a kifújáskor: öblítőillat. Az első kb. negyedórában túl virágosnak, édesnek éreztem, de azután olyan finom, puha, meleg lett, hogy alig tudtam betelni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 26.

danacanahai

2012. március 4.

Nekem kicsit edes illat, nem nagyon jott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Nekem kicsit edes illat, nem nagyon jott be.

gerbaud

2012. február 23.

A DM-ben járva általában beleszippantok ebbe-abba. Azt hittem először, hogy a sima Darlingot kaptam le a polcról, később jöttem csak rá, hogy ezt benéztem, ez a Dazzling. Kellemes meglepetés volt. Kimondottan finom illata van, a rózsaszín borstól pikáns, igazi lila virágos kompozíció. A rózsát kevésbé érezni, a többi virág azonban nagyjából hasonló arányban jelenik meg, az áfonya pedig csak annyira, hogy ellensúlyozza a túlzott virágosságot. Az alap kellemesen fás, kimondottan tartós parfüm. Celebparfümök között egyértelműen ötösre értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol