Kylie Minogue

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-fás

Illatjegyei: passiógyümölcs, frézia, vattacukor, boronia, vanília,  szantálfa, pacsuli

ViragS

2017. augusztus 17.

A legkedvesebb illatom volt, aminek azóta sincs párja. És szerintem azóta nem is tetszett egy parfüm sem ennyire. Imádtam! De évek óta nincs már...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

kalen

2017. június 12.

A párom nagy kedvence volt rajtam, mindig tőle kaptam az utánpótlást. :) Én is nagyon szerettem, és azt hiszem, hogy talán ez volt az egyetlen parfümöm, ami után érdeklődtek az utcán is. Egyértelmű a maximum csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

zahraa

2017. április 15.

Ugy sajnalom hogy nem lehet mar kapni!
Kellemes emlekek kotnek hozza, mar amiatt megvennem. Annak idejen ez volt a hu-ha illat, mindenkinek ez kellett.
Nagyon egyedi, edes, de megfejthetetlenul izgalmas is, nem egy tucat-illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Ugy sajnalom hogy nem lehet mar kapni!
Nagyon egyedi, edes, de megfejthetetlenul izgalmas is, nem egy tucat-illat.

szakszil

2016. december 8.

nagyon édes púderes illat, nagyon szerettem, habár nekem a showtime volt a kedvencem, de ezt is szerettem használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

Panna91

2016. október 12.

Szintén régebbi parfümöm de szerettem nagyon. Bár mar rég nem próbáltam, csak halvány emlék, de ha látom valahol tuti megillatozom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Betti92

2016. augusztus 15.

Régebben használtam de nagyon imádtam :) Bár én egyébként is az ehhez hasonló édeskés gyümölcsös illatokat preferálom. Ha valamikor látom akciósan biztosan megint megveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Valentine

2016. augusztus 2.

Nekem még van egy kevés az üvegben belőle. :) Nagyon finom édeskés illata van, de nem az a nagyon bódító. Amolyan tipikusan nőies. :) Viszonylag tartós is. Egyik nagy kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

tothdalmika

2016. február 29.

Jajjjjjjjj de nagyon imádtam... Miután kifogyott, rengetegszer leültem és csak szagolgattam az üres üveg fújókáját szomorúan, mert már nem láttam sehol akkor sem. Nagyon nőies szerintem ls abszolút nem gagyi az édessége ellenére. Másra már nem emlékszem róla, csak hogy mennyire finom volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

fannc22

2015. július 21.

Életem parfümje volt...a Cat deluxe at night-tal egyetemben...sajnos már sehol sem látom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

rb09

2015. június 17.

végleg megszűnt? nem látom már sehol, interneten sem :((((( esetleg ismer valaki hasonló illatot? Aki szerette most
mit használ?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

mit használ?

Antioxidánsok: BHT