L'Angelica

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Tusfürdők

Az argánolaj egy értékes, hidratáló, antioxidáns és puhító tulajdonságokkal rendelkező természetes olaj. Tápláló anyagokban és
esszenciális zsírsavakban gazdag, hatékonyan segít a sejtek öregedési folyamatának ellensúlyozásában. A L’Angelica tusfürdő argánolajjal ideális a száraz és fakó bőr számára, segít a bőr természetes hidratáltságának és puhaságának megőrzésében, miközben gazdag illatával kényeztet. Gyengéd formulája parabénmentes, vazelinmentes, szilikonmentes, GMO-mentes.

barnajudit87

2019. július 3.

Évekkel ezelőtt kezdtem el használni a Macadamia-t de akkor még boltban nem lehetett kapni, hanem kintről hozták be fillérekért az 500 ml-st. Imádtam! Mennyei illata volt. A napokban láttam,hogy már Auchanban is több féle illatban lehet kapni. DM-ben vettem Argán olajosat aminek szintén nagyon fincsi illata van és tartós a bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

googles

2019. február 11.

Igazi klasszikus orientalis illata van, ami nekem tusfurdoben oke, parfumben nem hasznalnam. Ajandekba kaptam es nagyon szerettem, ugy vettem eszre, jol taplalja a szaraz boromet igy telen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 11.

Jada

2019. február 11.

Kicsit erősebb az illata, viszont nem tart sokáig. De a bőröm kevésbé száraz, puhább lett már az első használat után. Úgyhogy tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 11.

nonblonde

2018. október 24.

Nekem túl erős az illata, viszont a bőröm szereti, puha, selymes tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Nekem túl erős az illata, viszont a bőröm szereti, puha, selymes tőle.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Forrás: ITT

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.