L'Angelica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kátya, Módosítva: 2015. május 6.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Tusfürdők

A L'Angelica Teafaolaj Tusfürdő a Melaleuca Alternifolia, más néven ausztrál teafa olaját tartalmazza, mely egy igazi csodanüvény: természetes antibakteriális hatású, segít megőrizni a bőr egészségét. Rendszeres használata az érzékeny bőrűek számára is gyengéd tisztítást biztosít, segít a bőr védekezőképességének megerősítésében.

baranyeszter

2015. április 26.

Egyik nyaraláskor kórházba kerültem, olyan allergiás viszketőrohamot kaptam. Azután sokáig csak ezt a tusfürdőt mertem használni. Most is mindig van itthon, allergia szezonban sajnos szinte kizárólag ezt tudom használni, különben viszketek.
Most már kicsit más a csomagolás és szerintem az összetevők sem pont ezek, vagy legalábbis nem ebben a sorrendben vannak már ráírva.

Szóval összességében kicsit unom, de az illata isteni, a bőrömet nem szárítja, az arcomat is meg merem vele mosni (mondjuk utána picit húzódik az arcbőröm, de cserébe csökkenti a zsírosodást), antibakteriális.

Allergiásoknak tökéletes.

Update: most jöttem rá, hogy még ez a fajta is kapható a Tescoban. A másikat feltöltöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Allergiásoknak tökéletes.

pixybaba

2014. szeptember 20.

Intenzív teafa illata van, erősen tisztít, talán már egy picit agresszívan is nekem. Egy kicsit kevesebb illatanyag lehetne benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Rure90

2014. szeptember 3.

Nagyon jó tusfürdő, végre nincs száraz érzés zuhanyzás után, az illata pozítv csalódásként szerethető, nagyon jól habzik. Még az is lehet, hogy a pattanásokra a hátamon megoldást jelent, de 3 alkalom után még nem látom az eredményt. Frissít és tisztít, amit elvárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

sztinke

2014. július 24.

Kimondottan kellemes vele a tusolás ebben a melegben! Frissít, hűsít, megfelelően tisztít, mégsem szárít! És imádom a természetes, teafás illatát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

fabkata

2014. május 3.

Csak néhány napja használom, de nagyon meg vagyok elégedve vele. Kellemes illata van, nem szárít és elmúlt a zuhanyzás utáni viszketésem amit a korábban használt tusfürdők okoztak. Még órákkal utána is puha selymes tapintású marad a bőröm. Ha elfogy egész biztos, hogy venni fogok újra. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 3.

Kátya

2014. április 24.

Elhasználtam egy flakonnyit, de már alig vártam, hogy elfogyjon. Az illatával, állagával nem volt semmi bajom, de valahogy nem szerettem meg. Szárítani szerintem sem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

nius

2014. április 15.

Kellemesen hűsít. Kicsit erőteljes az illata, de nem vészes.
Anyunak vettem eredetileg, mert valami allergiája miatt folyton viszketett a bőre, és ezt ajánlották. Aztán rajtam is kijött az én külön bejáratú, saját allergiám, bőrviszketéssel. Azon is segíteb 800 Ft körül van. Nekem nagyon megéri így!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Kellemesen hűsít. Kicsit erőteljes az illata, de nem vészes.

reny

2014. április 12.

imádom az illatát, annyira kellemesen hűsítő :) az egyik kedvenc tusfürdőm:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 12.

imádom az illatát, annyira kellemesen hűsítő :) az egyik kedvenc tusfürdőm:)

dorcus89

2014. február 3.

Imádom az illatát. Annyira frissítő és élénkítő, hogy teljesen feldobja a napom. Kollégista vagyok és ez most a kolis tusfürdőm, szerintem imádnak utánam zuhanyozni a többiek! :) Sajnos ott a víz minősége nem a legjobb könnyen pattanásosodik tőle a bőröm, ezért választottam ezt a tusfürdőt és nagyon jól helytáll. Azóta lényegesen kevesebb a problémám, és nem is szárít. Viszont azt vettem észre elég sok kell belőle, nem fog sokáig tartani. Leértékelve vettem így abszolút megérte, de teljes áron is újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

scisneros

2013. augusztus 30.

Szeretem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Szeretem:)

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Forrás: ITT

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.