L.O.V

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3343-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3343

• 24 órás ragyogó, egyenletes bőrfelszínt biztosít.
  • 2 hét használat után az eredmény: tökéletes arcbőr.

Ár: 3343 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
becca483

2017. január 12.

Hat ez nem tudom kinek az otlete volt, de egy kalap szart sem er:)). mar most basznam ki az elso kukaba legszivesebben.. szarit, alig fed SARGA az egesz, olyan az allaga mint a viznek. Kegyetlen szar. Penzkidobas volt... Ez 10 forintot nem er, nemhogy 5000-et. A 2000 ft-os Catrice sot, essence alapozo jobban fed. Ne vegyetek ilyen hulladekot!! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

skin

2016. december 30.

Sosem volt még ilyen pipettás adagolós kiszerelésű alapozóval dolgom eddig . Viszonylag könnyen felszippantható a kellő mennyiség később ha fogytán lesz nem tudom akkor is ilyen könnyen fog-e menni? A legvilágosabb árnyalatot vettem meg és én is tapasztaltam,hogy egy picit sötétedik a felkenést követően. Mondjuk ez nem okoz nálam problémát. Könnyen kenhető az állaga majdnem vízszerű ám a fedését én még közepesnek sem mondanám , csak építve lesz tökéletes. Ami már nem igazán tetszik az az,hogy nagyon kiemeli a száraz részeket. Ebben az árfekvésben ez már hibának számít . A tartóssága az a másik gyenge pont. Kb. egy óra után már vannak területek ahonnan mintha elillanna. A szuper, bombabiztos pirosítómat is simán ledobja magáról pár óra alatt. A viselése kellemes ,nem okoz pattanásokat csak az a baj,hogy harmatgyenge a teljesítménye. Nem éri meg az árát ennyi pénzért vannak jobb alapozók is.
Használat előtt fel kell rázni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 30.

Használat előtt fel kell rázni!

Sindy6

2016. november 15.

Ma vettem meg ezt a kis érdekességet. Nem bírtam ki, hazaérve azonnal kipróbaltam. Üde bőrt eredményezett, de lemostam mert az új neobio micis vizet is teszteltem :) Remélem jo lesz, mert annyira nem olcsó

Update: valóban gyönyörű bőrt eredményez közel 1 ho használat utan,, viszont negatívum h sokkal barnább lesz mint a teszter próbájánál. Erre figyeljetek nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

RNA

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.