KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L.O.V

Ár:   4995 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 5.

Lelőhely:   Müller

3 többdimenziós árnyalat az egyedülálló, irizáló highlightért a szemeken, arcon és testen is.

Ár: 1000 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel (ha postázást kérsz, nem vállalom a felelősséget a termék állapotáért, mert könnyen sérülhet szállítás közben)
2000 Ft 💸 L.O.V Lovillusion Holographic Highlighter Palette
Ár: 2000 Ft , Eladó: csibeva
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+600 Ft)

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. október 6.

Első látásra szerelem volt, imádom. Gyönyörűek a színek, tartósak, pigmentáltak. Én bátran viselem hétköznapokon is.

Forever0415
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 6.