L'Occitane

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lexyweaver, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 13.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

"Színezett hidratáló egy ajakbalzsamban. Csodás Ajakbalzsamjaink imádnivalóan friss és finom árnyalatot adnak ajkaidnak! Puha szájak, friss gyümölcsös színek és hidratálás 1 perc alatt."

Vegetáriánus formula, szilikont, ásványi olajakat és állati eredetű származékokat nem tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Izar

2021. július 3.

Pink Calisson és Gimme Mauve árnyalatok vannak meg. Ami azt illeti, és pont az ápoló hatásától vagyok lenyűgözve: leszorított minden más ajakbalzsamot a trónról, még a LUSH Honey Trap-et is, amihez sok éve hűséges vagyok. Felkenem este és másnap reggel csudi puha ajkakkal ébredek, minden szárazságot, repedezést rendbehoz. Az állagát nagyon szeretem: krémes, gazdag, és egy élmény felkenni. Az illatáért plusz egy pont, finom édes és gyümölcsös, és jóval kevésbé üvölt a környezetem felé, mint a Honey Trap (aminek az illata vetekszik egy erősebb parfümével). Elismerem, hogy a diszkrétebb illata is egy nyomós ok, hogy őt preferálom, de a hatása is fantasztikus. A színe tégelyben jóval erősebb, mint felkenéskor, de ez nekem teljesen rendben van, nem várok tőle nagy csodát ilyen téren. Innentől kezdve ő az otthoni/éjszakai ajakbalzsamom. (Nappalra csakis olyat, amibe nem kell ujjal belemásznom.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

SminkesAnyuci

2020. január 3.

030 Pink Calisson árnyalat várt a fa alatt, nincs illata, krémes, én l'occitane ajakecsettel viszem fel, viszonylag nagyobb mennyiség szépen elterül a számon, selymes érzés és diszkrét, ápolt csillogás minimális színezés mellett. Olyan egészségesnek tűnnek tőle az ajkaim. Nem folyik el az ajkaimròl, viszont olyan hatását még nem tapasztaltam hogy ápolná az ajkaim. De szeretem, mert télen általában túl száraz a szám rúzsozáshoz, de egy full sminkhez pont passzol ez az ajakbalzsam. Nekem bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecanol, Diisostearyl Malate, Silica Dimethyl Silylate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Lecithin, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, Red 7 Lake / CI 15850, CI 42090, CI 77499

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0