L'Occitane

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Egy kézkrém, mely az Arlésienne szívében rejlő három provence-i virágot rejti: rózsát, ibolyát és sáfrányt. A shea vajjal gazdagított krém segít táplálni és puhává varázsolni a kezeket, miközben grasse-i rózsa, provence-i ibolya és sáfrány illatába burkolja őket.

Elkofen

2020. február 21.

Bekeveredtem egy L'Occitane üzletbe, mert szerettem volna valami virágos illatú terméket választani magamnak a tavasz közeledtével. A cseresznyevirágos kézkrémjük is tetszett, de ennek jóval sűrűbb és gazdagabb állaga volt. A szárazabb kezeimre szükségem volt valami táplálóbb magas shea vaj tartalmú ápolásra a tél végén. Ez a krém gyorsan beszívódik ragacsos utánérzés nélkül.
A csomagolás szép és praktikus is, mint az összes kézkrémjüknek.
Nagyon intenzív virágos illata van, amelyből én leginkább a rózsát érzem ki a virágok közül. Tényleg felér az illata egy szuper virágos parfümével. Nyáron ez szerintem túl sok lenne és sokan émelyítőnek, tolakodónak találnák. Így február végén viszont kimondottam erre vágytam.
Főként esténként szépen elhasználgattam.
Brutál magas ára van, mint minden L'Occitane terméknek. Emiatt levonok egy pontot, mert annyival nem nyújt többet más kencéknél. Nem tudom elképzelni, hogy miért adnék ki például egy 250 ml-es testápolóért 7600 Ft-t. Noha mostanra már megengedhetem magamnak, mégsem teszem meg. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

A csomagolás szép és praktikus is, mint az összes kézkrémjüknek.
Főként esténként szépen elhasználgattam.

anetta.filip

2019. augusztus 13.

Az egyik kedvenc kézkrémem, aminek még az összetevőlistàját is megbocsátom, mivel az egyik kedvenc illatomat rejti. Nekem télre kevés, oda kell egy kicsit gazdagabb, vagy többször kenni, de egyszerűen fantasztikus mikor megcsap a hűvösben ez a csodás virágos-púderes illat! Nyárra elégséges a hidratàló hatása, és a pici változat mindegyik neszesszerben könnyedèn elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Cseniko

2019. január 27.

Ajándékba kaptam, bàr nagyon finom illata van, magamnak nem választottam volna ennyire intenzív illatú krémet.
Esténként szívesen elhasznátam, majdnem tökéletesen hidratált.
A csomagolás szép és praktikus is, teljesen el lehet használni a krémet a tubus anyagának hála.
Ebben az illatban nem, de egy enyhe, szinte illatmentes verzióban szívesen megvásárolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Esténként szívesen elhasznátam, majdnem tökéletesen hidratált.

Tothxheni

2018. november 30.

Ajándékszettben kaptam az ajakápolóval együtt. De annyira nem jött be egyik sem. A krém jól hidratál, de nagyon erős volt az illata, tolakodó és így annyira nem szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

csajreni

2018. május 25.

Ez a második kedvenc illatom (a cseresznyevirágos a favorit). Nyáron is lehet használni, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Azoknak, akiknek hozzám hasonlóan nagyon száraz a kezük, télire a magasabb sheavaj tartalmú krémeket ajánlanám (a boltban szívesen segítenek, végig lehet szagolgatni őket).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

szeliger

2018. május 13.

Nagyon szeretem a L'Occitane kézkrémeket, szinte parfümmel ér fel az illatuk, praktikus kis tubusban hozzáférhetőek. Ez a kézkrém még a márka termékei közül is kiemelkedik. A korábbi verzióhoz képest kicsit módosítottak az összetételén, talán az illata is egy kicsit kesernyésebb lett. A fehér színű krém gazdag állagú, télen is nagyon jól hidratálta a kezeim bőrét. Felvitele könnyű, viszonylag hamar beszívódik és nagyon intenzív virágos illatba burkolja a kezeket, miközben a bőrt selymessé teszi. Az állaga olyan gazdag, hogy nyárra nekem még sok is, kifejezetten a hidegebb időkre való darab. Ez az a krém, amit ha lehet ilyet kérni, soha ne szüntessenek meg, természetesen öt csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.