L'Occitane

Ár:   2150 Ft, 5850 Ft, 9390 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   75 ml, 250 ml, 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   2150 Ft, 5850 Ft, 9390 Ft
Kiszerelés:   75 ml, 250 ml, 500 ml
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Az olívaolajjal gazdagított kondicionáló táplálja és védi, miközben puhává varázsolja a száraz hajat és visszaállítja természetes ragyogását. Formulájában 5 esszenciális olaj található (cédrus, levendula, kamilla, citrom és eukaliptusz), melyeknek köszönhetően a fejbőr tiszta és illatos lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

luci_i

2021. január 3.

1 éve használom már kb a nagy kiszerelést vásároltam meg, kevés kell belőle. Szeretem a L’occitane termékeit , de nekem ez valahogy olyan semmilyen. Használ is meg nem is, nem tudom hova tenni. Valószínű nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

szeliger

2018. szeptember 15.

A fehér krémes hajápoló az illóolajoktól friss, zöld illatú. Jó diónyi adag szükséges nekem belőle egy alkalomra, pár perc várakozás után kiöblítem. A hajam a samponjával együtt használva puha, fényes és a természetes hullámait jól tartja. Féltem tőle, hogy az olajos kondícionáló majd nehézzé teszi, szerencsére erről szó sincs. Jó termék, tetszik nekem, az illata pedig csak hab a tortán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

További info az összetevőről a KM-blogon >>