L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók

laanyka

2015. augusztus 26.

Imádom a testápolókat, sokféle volt/van, sokféle illatot szeretek, de kettő van, ami örök szerelem. A TBStől az argános és ez. Brutáljó illatú, legszívesebben egész nap szagolgattam volna. Tényleg habos állagú, igazi élmény használni. 2 baja van: az egyik h már nem lehet kapni, a másik meg h irreálisan drága (8000ért vettem a nagy kiszerelést...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Orsika89

2014. március 3.

Majdnem sírtam mikor elfogyott! Fincsi habos állagú, isteni méz illattal, tápláló sheavajjal. Nagyon száraz a bőröm, télen ekcéma jellegű száraz foltokkal, amit teljesen eltüntetett ez krém. Én nem tapasztaltam, hogy nehezen szívódna be, és finom puha lett tőle a bőröm. Imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

grund

2013. november 1.

Az állaga csodás, habszerű, az illata nagyon finom mézes. Használatra viszont jóval nehezebb krém, mint az eddig általam használt l'occitane testápolók - nekem nem szívódott be, lemorzsolható réteget hagyott maga után. Így inkább kézre, könyökre, nagyon száraz részekre használom csak. Aki kedveli a testvajakat, annak nagyon jó lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Bőrpuhító (emollient).

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.