L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2013. június 5.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

A hidratálókrém és az alapozó ötvözeteként ez a BB-krém mindenben segítséget nyújt:

• az arcszínt frissé, természetessé teszi
  • láthatóan összehúzza a pórusokat, csökkenti a kipirosodást
  • hidratálja és kisimítja a bőrt
  • SPF 30 napfényvédelmet nyújt

Beautylink

2015. augusztus 9.

Számomra hatalmas csalódás volt, a krém állaga borzalmas, túlságosan olajos, még alapos felrázás után sem oszlik el rendesen. A bőrre felkenve csillog, még púderezés után is. Én nyárra szerettem volna egy jó bb krémet, hogy a melegben ne kelljen alapozót felkenni, de ez 25 Celsius fok felett egyszerűen leolvad az arcomról. Lehet, hogy a száraz bőrt hidratálni tudja a magas olajtartalma miatt, de zsíros bőrre egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Nur

2015. július 26.

A világos színből teljes méretű, a medium árnyalatból mintám van. A pozitívumok: könnyen, jól kenhető, azonnal egységesít, egyenletesen oszlik el a krém a bőrön, nagyon szép lesz az összhatás az arcon. A médium árnyaltnál tapasztaltam, hogy a délelőtt felvitt krém, este a lemosásnál még fent volt. Ilyet még a koreai krémeknél sem tapasztaltam, sőt. Nyilván kopott valamennyit, de jelentős mennyiség fent maradt. Megfelelő mennyiségű fényvédelem is van benne, szóval akár szuper is lehetne. Azonban a hátránya: a clair/light árnyalat, tehát a világos szín annyira világos, hogy átlagos bőrön még télen is túlzás, ugyanakkor a 02 medium árnyalat viszont olyan sötét, hogy még nyáron is sok. El fogom használni, de emiatt lehet, hogy keresgélek még, vagy maradok a koreai változatoknál. Talán még annyi, hogy mindkét árnyalat, olyan mint a tubusban, tehát nem veszi fel a bőr színét. Sajnos...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 26.

vtina85

2015. március 29.

Egy mintát próbáltam csak belőle, de nem hiszem, hogy pénzt adnék ki rá, mert számomra nagyon zavaró az erőteljes parfüm illata. Medium árnyalatot próbáltam és szerintem nagyon sötét ez a szín, és ha jól emlékszem összesen két színben létezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 29.

gilda007

2014. május 31.

Szeretem a L'Occitane termékeit, de ebben csalódnom kellett. Mondta ugyan az eladó, hogy rázzam fel használat előtt, és hogy fluid, de hiába rázogattam, mindig 2 fázisban jött ki a tubusából: volt a pigmentes krémes és külön az olajos.... Ha nem ráztam jól fel és alapos felrázás után is. Lehet, hogy a termék egyedileg volt hibás (bár nem járt még le) vagy az üzletben volt rosszul tárolva (bár a fiókból vette ki). Felkentem párszor, nem lett bajom, de semmi tartósság nincs benne. És mivel 2 fázisban távozik a tubusából, pár próbálkozás után kidobtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

grund

2013. július 21.

Nagyon megörültem amikor először felkentem, mert természetesen szép, finom illatú, egyenletes hatású bőröm lett tőle, és az első általam próbált BB, ami tényleg komoly pórusösszehúzó hatással bír. Hármas, mert az öröm nem tartott sokáig, egy órán belül gyakorlatilag leolvadt az arcomról minden alkalommal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Dimethiconol, Biosaccharide Gum-1

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Coconut Alcohol, Dimethiconol, Sucrose Stearate, Stearic Acid, Glyceryl Caprylate, Squalane
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-2 Caprate, Coconut Alcohol, Xanthan Gum, Sucrose Stearate, Stearic Acid, Glyceryl Caprylate
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Coco-Glucoside, Coconut Alcohol, Xanthan Gum, Sucrose Stearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Angelica Archangelica Root Extract, Angelica Archangelica Root Oil, Parfum / Fragrance, Limonene
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Squalane eo 1 0