L'Occitane

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2020. június 16.

Kiszerelés:   30ml
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a puhító mandulatejjel és kisimítómandulafehérjékkel gazdagított könnyű kézkrém segít táplálni és gyönyörűvé varázsolni a kezet. A mandulafa virágok finom illatába burkolja a bőrt.

kismadár

2020. december 8.

Ezt a kézkrémet talán még egy picit jobban is szeretem, mint az ikonius shea vajas változatát. Gyönyörű, puha bőrt eredményez, reggelre látványosan szebbek tőle a kezeim, rendszeres használattal pedig szemmel láthatóan regenerálja és fiatalítja a bőrt. Nagyon elegáns, kifinomult illata van, a hatását másik krém meg sem közelíti. Ahogy a shea vajas is, nálam ő is örök darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Rea96

2020. április 1.

Én kifejezetten az illata miatt vettem és nagyon szerettem :) Gyorsan el is fogyott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

dorqaap

2020. március 21.

Mintám volt belőle, nekem nagyon erős illata van, sok volt, viszont hidratálónak sem igazán éreztem. Nem venném meg magamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

selmeczireka

2019. november 28.

Kedvenc kézkrémem évek óta, minit szoktam belőle vásárolni, mert azért valljuk be, nem egy olcsó termék. De a minőség kárpótol az árért.
A 30 ml elég egy szezonra (késő ősztől tavaszig) úgy, hogy nekem nincs rommá száradva a kezem. Azonnal, de tényleg azonnal beszívódik, semmilyen csúszós érzés nem marad utána, szuperül hidratál. Illata visszafogott, különleges és nem tucat mandulás...amit egyébként nem annyira kedvelek, de ez tényleg kiváló. Van, hogy elcsábulok, más illat vagy más márka felé, de a többi ennek nyomába sem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

Beauty88

2019. október 11.

Kicsit erőteljesebb illat, nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Kicsit erőteljesebb illat, nagyon jól hidratál.

csedoiza

2019. május 29.

Nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad utána a kezem, ugyanúgy tudok bármit csinálni. Az illata is szuper és nagyon jól hidratál. Viszont tényleg nagyon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

tzs

2019. május 24.

Nem rossz. Kicsit nehezebben szívódik fel, mint ideális lenne, és kicsit kevésbé is hidratál, de összességében négyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

ildikeb

2019. május 22.

Az egész mandulás sorozat hatalmas szerelem, isteni az illatuk 😍 szerintem megfelelően ápol is hidratál, gyorsan beszívódik.
Sajnos az ára eléggé borsos 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Sajnos az ára eléggé borsos 😔

pacsalia

2019. május 13.

Megvett az illatával! Viszont ha ezt nem nézném, akkor is ötöst adnék, mivel iszonyatosan gyorsan beszívódik, jól hidratál és nagyon kevés elég belőle. Megéri befektetni rá, mert nem landol a kukában hanem amíg ki nem fogyasztom, hű társam lesz, az tuti. (Kis verzióban van meg, táskába dobósnak használom, de tuti hogy ha elfogy akkor veszem a nagy kiszerelést!)
Legjobb kézkrémem eddig!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Legjobb kézkrémem eddig!!!!!!

ficeglobog

2019. február 2.

Már írtam, hogy kísérletezgetek a L'occitane kézkrémekkel. Ez volt a következő. Illata elég semleges, ami nekem jó. Viszont borzasztóan zsírosnak tűnik. Száraz bőröm nem tud megbirkózni vele. Hosszú percek múlva még mindig ragadok tőle. El is gondolkodtam, vajon ugyanarról beszélünk-e. Hidratálásával sem voltam maradéktalanul megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Mannitol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2