L'Occitane

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Ez az illatos szappan egy bimbózó Peóniát idéz. A nagyon lágy, természetes eredetű összetevő szárítás nélkül tisztítja a kezeket és a testet. Finom, virágos Peónia illatba burkolja a bőrt. Peónia kivonatot tartalmaz, mely a kelet-franciaországi Drôme térségből származik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Nap

2017. július 22.

Fantasztikus, kifinomult virágillatú szappan. Kíméletes, nem szárította a kezemet. Nem olcsó, de érdemes beruházni rá, igazi élmény a használata. Vittem már ajándékba is, úgy is nagy örömet okoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

Re4l

2017. május 24.

Eredetileg a cseresznyevirágos változatot szerettem volna megvenni, de megszagoltam az üzletben és egyből levett a lábamról. Félek új szappanokat kipróbálni, mert szinte az összes szárít, de szerencsére a L'Occitane szappanok szuperek! Sűrű, krémes habot képez és olyan mesés illatot teremt a fürdőben, hogy ki sem akar jönni az ember a zuhany alól. Használat után még legalább egy fél órán át lehet érezni az illatát (rajtam). Sokszor újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Melanie77

2017. március 18.

Csodálatos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Csodálatos.

baboca88

2016. január 10.

Nagyon kellemes, friss rózsa illata van, és sokág lehet a bőrön érezni. Külön szerettem, hogy ilyen kis gömb alakú volt, sajnos már csak sima szappan formában kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

ava

2014. február 25.

Nagyon jó illat,állag,nem lehet nem megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 25.

Nagyon jó illat,állag,nem lehet nem megvenni.

senskin

2013. december 27.

Finom valóban és nem mű illatú, hanem nagyon természetes és kellemes a használata. Nem szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

eveartstar

2013. augusztus 27.

Az illata miatt vettem meg ezt a szappant. Nem az a szokványos rózsa illat, hanem valami extrafinom. Olyan mintha magadra kennél, valami igazi nőcis krémet. Megszagoltam a boltban, és nem bírtam letenni, úgyhogy jött velem. A formája olyan, hogy simán marokra foghatod, és végigszappanozhatod vele a bőröd. Krémes, lágy, jól habzó szappan, nem húzódik tőle a bőr. Az ára húzós 2000.-ft. Viszont megszerzem majd a kis krémparfümjét az illat miatt. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.