L'Occitane

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2018. február 5.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez a könnyed hidratáló krém CC pigmentet tartalmaz, amely használat során azonnal tökéletes bőrfelületet eredményez. Használatával látványos és azonnali javulás érhető el. Az arcbőrt egyenletesebb tónusúvá, frissebbé és ragyogóbbá varázsolja. Kényelmes érzetet és védelmet biztosít a bőr számára (SPF 20). Bőre felüdül, ragyogóbb és egységesebb marad egészen estig.

googles

2018. július 23.

Azért vettem meg ezt a cuccot, mert beleestem a pivoine vonal illatába, illetve mert nyárra könnyű alapozóként használható, fényvédelemmel ellátott krémet kerestem. Pontosabban cc krémet. Alapvetően nem rossz ez a krém, de fénylik tőle az arcom (száraz a bőröm, tehát ezért nagyon kell akarnia a krémnek, biztos a fényvédő miatt). Sokat nem fed, a világos elég világos, de talán kicsit highlighteres fenyu inkabb. Matt hatasnak jobban orultem volna, de azert nem rossz.

Mindent egybevéve elmegy, de ezért az árért valami kiválót várhatnánk. Szerintem nem annyira hanyatteses. A 3 pont azert megvan, mert hasznalhato es szerencsere eleg vilagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

CeCeDrake

2018. február 25.

Update: nem bánom, hogy nem gyártják már és azt sem, hogy elfogyott. A médium olyan "red undertone" lehet benne látni a piros pigmenteket!
Kevernem kellett más sárgás tónusú termékkel, mert brutál rózsaszín malac fejet csinált.

Már a minta, amit kaptam, az meggyőzött, hogy meg kell vennem.
Csodás a fedése, kellemes viselet. Az én kombinált bőrömön is jól viselkedik, fényvédős, minden elvárásnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Már a minta, amit kaptam, az meggyőzött, hogy meg kell vennem.

Nessy

2017. október 2.

A legjobb CC krém, ez biztos! A Light árnyalat tökéletes a világos, rózsaszínes, pirosodásra hajlamos bőrömre, megfelelő fedést és színkiegyenlítést nyújt.
A bőröm szépnek, természetesen mattnak tűnik egész nap, egységes színnel. Nem ragacsos, nem kenődik, nem folyik le, nem hagy foltot, nem érzem hogy rajtam van. Alapvetően gyűlölöm az alapozókat, a legtöbb rettentően néz ki rajtam, így csak kompakt púdert használok. Ez egy nagyon jó alternatíva, mivel pont annyira fed, láthatatlanul, amennyire én szeretem. Nem olcsó, az igaz, de szerencsém volt, éppen 30% kedvezmény volt rá. Pattanást, irritációt nem okozott. Az 5 csillag régen nem volt ennyire egyértelmű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

rayeri

2017. július 7.

Végre egy termék a L'occitane-tól, amiben benne van a wow-faktor! Többet is próbáltam tőlük, mindnél azt éreztem, hogy ok a termék, de messze nem annyi pénzért, amennyit elkérnek érte. Egyetértek Zahraa-val, frankón fed úgy mint egy közepes fedést ígérő high-end alapozó, de a finishe sokkal szebb mint bármilyen alapozónak! Nyáron borzasztóan idegesítő amikor az alapozó a napszemüveg alsó széle mentén elkezd leolvadni és egy púderes csíkot hagy maga után amikor leveszem a szemüveget. Jelentem ez nem hagy, gyönyörűen tartja magát. Nagyon szép bőrfénye van, szerintem nyárra sokkal természetesebb mint egy full matt alapozó. A medium árnyalat tökéletes az amúgy fehér bőröm nyári színéhez, ráadásul 20-as fényvédő is van benne! Először a light árnyalatot vettem meg itt a Krémmánián, majd az Alleeban lévő üzletben kértem mintát a mediumból egy kis tégelybe, amit magammal vittem. Nagyon kedvesek voltak, simán adtak, nem spóroltak vele, mondták, hogy nyugodtan próbálgassam több napon keresztül is. Egyedül az illata idegesít, az egyáltalán nem tetszik, szerencsére nem sokáig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

zsu044

2017. június 16.

CC krémhez képest meglepően jól fed, gyönyörűen fénylő, egységes bőrképet ad. Én a Medium árnyalatot választottam, ezt se képzeljétek egy sötét, erős színnek, ez jó hír lehet a nagyon világos bőrűek számára, hiszen ha a Medium ilyen szolid színt ad, el sem tudom képzelni, milyen lehet a Light árnyalat! Én nem vagyok alapozó párti, jobban szeretem a természetes fedésű BB / CC krémeket, színezett hidratálókat, de ez szerintem simán megállja a helyét egy enyhe-közepes fedésű alapozóként is. Tényleg nagyon szép a végeredmény, amit el lehet érni vele, bár akik a teljesen matt finisht szeretik, azok ne válasszák ezt a terméket, ettől inkább ragyogó lesz a bőr, mint matt. A 20-as faktor hétköznapokon szerintem simán elég önmagában, egyéb esetekben plusz fényvédelemmel tökéletes. Egyetlen negatívuma, hogy illatanyagot is tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

zahraa

2017. április 15.

UPDATE: ezt a 30ml-t szerintem eletem vegeig fogom hasznalni...
viszont az durva hogy ugyanugy fed mint egy high-end alapozo...

Ez nem alapozo, nem is lehet tole azt varni, bar szep fedese van, megis csak CC kremkent allja meg a helyet.
Az egyetlen negativum, hogy nagyon fenylik.
Eloszor hofeher, kesobb testmelegre igazodik a borszinhez, szep egyseges arckepet ad. Bar nem vagyok kibekulve a L'Occitane araival, ez szerintem megeri azt a penzt.
Keves kell belole, igy nagyon sokaig eleg.
Finom illata van, es nem okoz irritaciot, szepen lehet alatta retegezni a szerumot, kremet,- ki mit hasznal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

UPDATE: ezt a 30ml-t szerintem eletem vegeig fogom hasznalni...
viszont az durva hogy ugyanugy fed mint egy high-end alapozo...

Az egyetlen negativum, hogy nagyon fenylik.
Keves kell belole, igy nagyon sokaig eleg.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Illatos bazsarózsa kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.