L'Occitane

Ár:   16 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   16 500 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

Kiadás éve: 2018

Fejjegyek: licsi, málna, rózsabors

Szívjegyek: rózsa, ibolya levél, damaszkuszi rózsa

Alapjegyek: fehér pézsma, pacsuli

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Milebi

2021. március 3.

Nagyon jó illatú, én ezelőtt a Roses et Reinest használtam annak picit jobban tetszett az illata, de mindig a L'Occitane csinálja a legjobb illatokat. Annyit változtatnék rajta, hogy ne menjen el ilyen gyorsan az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

isabelle007

2020. január 31.

Hát, nem gondoltam volna, hogy ennyire fogom szeretni ezt az illatot. Tusfürdő-testápoló kombóval együtt verhetetlen. Tartós!!! Fiatalosabb, citrusosabb rózsa, mint az elődje, minden korosztálynak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

Barbuska90

2019. július 21.

A férjem kamasz lányától kaptam ajándékba. Elvittem vásárolni, kérte, hogy segítsek neki egy parfümöt választani. Ennek nagyon megtetszett az illata, így ezt javasoltam neki. Meg is vette a 10ml-s kiszerelést, mint kint kiderült, nekem ❤️ Nagyon meghatódtam rajta, hogy a zsebpénzéből nekem vesz ajándékot. Elmondta, hogy olyan vagyok neki, mint egy barátnő és hogy mennyire szeret velem lenni. Szóval ez a parfüm már ilyen szempontból sem lehet számomra közömbös, mert hozzá kapcsolódik egy ilyen szép emlék, ami mindig eszembe fog jutni, ha ezt viselem...Amúgy maga az illat egy friss, kellemes rózsaillat, számomra tipikus tavasz-nyári viselet. Finom, elegáns illat. Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

audreyenn

2019. március 19.

Imádom. Még csak egyszer próbáltam, de szerelem. A következő nr 1 a to-buy-list-emen.
A legfinomabb rózsaillat a világon.

Megvetteeeem. Soha többé nem akarok más illatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

A legfinomabb rózsaillat a világon.

Megvetteeeem. Soha többé nem akarok más illatot. :)