L'Occitane

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Narbeleth, Módosítva: 2018. február 20.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A magas (25%) shea vaj tartalmú Ultra rich nyugtató arckrém a száraz és nagyon száraz (többek közt érzékeny) bőrtípusok alapvető szükségleteit és igényeit elégíti ki. Hosszan tartó hidratáltság (72 óra), lágy, rugalmas, puha, feszülésmentes bőr. A külső behatásoktól védve a bőr egész nap sértetlen és egészséges marad.

ZemanTimi

2019. június 26.

Télen nagyon jó az érzékeny száraz bőrömnek.Viszont ahogy jön a jó idő úgy érzem sok egy kicsit.Na olyankor váltok a lightosabb 5%-os krémre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

senskin

2019. június 24.

Ez a krém egy csoda. Éjjelre használom, reggelre bababőröm van tőle. Alá mehet egy hyaluron szérum és remekebb mint eddig bármi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

krisztinareka

2019. március 22.

Éjszakai arckrémként használom, ezért nem zavar a lassabb beszívódás. Viszont előtte mindig befújom az arcom az Aqua frissítő arcpermettel, ez segíti a krém hatékonyságát illetve nélküle marad egy zsíros réteg rajtam. Szóval a kettő együtt nagyon jól dolgozik, érdemes így is kipróbálni. Az illata a tőle várható shea családé, ami nekem nagyon tetszik. Állaga sűrű de jól kenhető, kisebb mennyiség is elegendő belőle.
Ezen kívül az előre csomagolt termékmintáknál már magam is tapasztaltam minőségi különbséget a teljes kiszerelésű termékekhez képest, igazán érdemes felkeresni egy márkaboltot és kimért mintát kérni. Extrém kedvesek és segítőkészek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

ERRIIIKKKK

2019. február 23.

Majdnem megvettem… de kaptam két termékmintát belőle még tavaly, tavaly előtt. “Ultra Rich”, a fenéket. Alig egy-másfél óra alatt olyan színten eltűnt a termék, hogy csak a poros, repedt bőr maradt utána. Színte éreztem ahogy kezd feszülni és kiszáradni a bőröm. Nekem ez édes kevés volt. Az illata, az megérdemelne öt csillagot, de a termék maga egyet sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Szofia1981

2018. december 10.

Na ezt nagyon megbántam 😆 Hatalmas pénzkidobás volt részemről! Azt sem mondhatom, hogy elhasználom a száraz, repedezett sarkamra, mert ezt még az sem szívná be soha de soha. Kiül tőle az arcomra egy zsírréteg, ami reggelig sem szívódik be, sőt a hajam is egy merő zsír lesz tőle. Fullad alatta a vítzhiányos bőröm és nem is hidratálja, mert reggel, amikor végre lemostam, húzódott alatta. Szóval nekem ez nagyon nem! Nem is értem ezt a magas árat, akkor már inkább egy Vichy és az legalább beszívódik és valóban hidratál. Nem mellesleg olcsóbb. Szóval egy pont, mert megy a kukába 😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

Honeyhair

2018. augusztus 25.

Kipróbáltam ennek a krémnek a light változatát, jó volt, de úgy éreztem, hogy télre többet is elbírna a bőröm. Amúgy is száraz, vízhiányos, feszül, pirosodik, minden bajom van vele. Kicsit megijedtem, amikor az üzletben megmutatták az ultra rich változatot, olyan sűrű volt, mint a vaj. Mégis, valahogy éreztem, hogy mi összetartozunk, az ember megérzi az ilyet, és nemcsak a pasiknál...

Egy egész téli szezont felölelő használat után már tudtam, hogy nem tévedtem. Az utóbbi évek legjobb őszi-téli arckrémje számomra. Sűrűsége ellenére is selymes, finom textúrájú krém, amit nagyon könnyű felvinni. Egyszerűen minden fenti problémámat orvosolja, és ha még eleget is alszom, teljesen olyan az arcbőröm, mintha átment volna rajta a Photoshop. E mellett szemápoló krémet sem használok, ezt kenem a szemkörnyékemre is, és tökéletes. Megszűnt minden fájdalmas, száraz húzódás, amit azelőtt éreztem. Alig várom, hogy újra beköszöntsön az ősz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Narbeleth

2018. február 24.

Egy tesztert kaptam belőle, gondoltam kipróbálom. Száraz, hámlásra hajlamos arcbőröm van, nem árthat. Egy az egyben olyan, mintha sheavajat kentem volna az arcomra. Az állaga a vajnál minimálisan jobb, krémesebb, kenhetőbb, de zsíros bevonatként marad a bőrön, egy éjszaka alatt sem szívódott be. A shevaj szerelmeseinek lehet hogy bejön, de én nem szeretem, ha ennyire nehéz egy krém, alig szívódik be belőle valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sorbitol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol h 1 1

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.