L'Occitane

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Narbeleth, Módosítva: 2018. február 20.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A magas (25%) shea vaj tartalmú Ultra rich nyugtató arckrém a száraz és nagyon száraz (többek közt érzékeny) bőrtípusok alapvető szükségleteit és igényeit elégíti ki. Hosszan tartó hidratáltság (72 óra), lágy, rugalmas, puha, feszülésmentes bőr. A külső behatásoktól védve a bőr egész nap sértetlen és egészséges marad.

1000.-L'Occitane Shea Vajas Ultra Rich Nyugtató Arckrém 9ml
Ár: 1000 , Eladó: cincur
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a XVII. Kerületben, Örsön, Corvin negyednél megoldható vagy posta/foxpost

Pikk

2020. május 29.

A krém korabbi verziójához írtam ezt a véleményt, de most bemásolom ide is, mert jelenleg ez van forgalomban. Ez a krém kimeríti az egyszerű de nagyszerű kategóriát. Az arcápolási rutinom eléggé összetett, sok terméket használok és szeretem variálni őket, de ha egy lakatlan szigetre csak egy krémet vihetnék, akkor ez lenne az - persze csak ha fényvédőt is vihetek mellé. Télre szoktam venni, egyszerűen verhetetlen annyira szépen ápolja, nyugtatja, kisimítja, védi az arcot, főleg ha valakinek szárazabb a bőre. Sok drágább, rafináltabb termék elbújhat mellette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

cincur

2020. május 22.

Ha lehetne még sokkal-sokkal több pontot ednék neki. Nekem ez a krém maga az etalon, nem tudom hogy állhat ilyen rosszul, bár úgy látom egy régebbi verzióhoz is érkeznek vélemények amik gondolom rá vonatkoznak. Évek óta használom ősztől-tavaszig a krémet éjszakára. Érzékeny, rozaceás, seborrheás bőröm van, szóval minden jóvan megvagyok áldva :D Az évek óta tartom krém vadászatom alatt sok krémet kipróbálta már (még hag vélemény sajnos nem is feltétlen írtam hozzájuk), most viszont úgy éreztem hogy meg kell védenem ezt a krémet, hisz hihetetlen hogy csak 3,57 a pontszáma. Minden évben veszek egyszer télire és van hogy 6-8 hónapig is használom, egyből rendbe rakja az arcom, nem irritál egyáltalán könnyű felvinni és nagyon kevés is elég belőle. Ha melegszik az idő nehéz krém lesz, viszont ha leégek mindig ezzel kenem magam és hibátlanul helyre rakja az irritált arcom, nagyon hálás vagyok neki. Egy kezemen megtudom számolni hány arckrém van amit újra tudtam venni mert bevált, és ő az amit a legtöbbször újra vettem már. Nagyon tetszik hogy üveg tégelye van, nem gagyi műanyag mint a legtöbb jóva drágább márkánál megfigyelhető. Ár-érték arányban maximálisan megéri a krém. Talán akinek nem vált be a krém, vagy sokat használt vagy nem száraz a bőre, de ennyi shea vajat egy arckrémben sem találtam még és shea jótékony hatásai közismertek. Bárcsak találnék testápolóban is ilyet, aminek magas a shea tartalma és be is szívja a bőröm, addig marad natúr shea vaj magában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Honeyhair

2020. január 27.

Nem sok olyan termék van, amit évek óta folyamatosan és automatikusan újraveszek, de ez a krém közéjük tartozik. Ez számomra a téli alapkrém. Sűrű, de selymes, finom textúrájú, amit nagyon könnyű felvinni. Minden szérummal, arcolajjal kiválóan együttműködik. A száraz, feszülő, kipirosodásra hajlamos, vízhiányos bőrömből adódó problémáimat gyönyörűen orvosolja, és ha még eleget is alszom, teljesen olyan az arcbőröm, mintha átment volna rajta a Photoshop. Külön szemápoló krémet sem használok, ezt kenem a szemkörnyékemre is, és tökéletes. Megszűnt minden fájdalmas, száraz húzódás, amit azelőtt telente éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 27.

ZemanTimi

2019. június 26.

Télen nagyon jó az érzékeny száraz bőrömnek.Viszont ahogy jön a jó idő úgy érzem sok egy kicsit.Na olyankor váltok a lightosabb 5%-os krémre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

senskin

2019. június 24.

Ez a krém egy csoda. Éjjelre használom, reggelre bababőröm van tőle. Alá mehet egy hyaluron szérum és remekebb mint eddig bármi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

krisztinareka

2019. március 22.

Éjszakai arckrémként használom, ezért nem zavar a lassabb beszívódás. Viszont előtte mindig befújom az arcom az Aqua frissítő arcpermettel, ez segíti a krém hatékonyságát illetve nélküle marad egy zsíros réteg rajtam. Szóval a kettő együtt nagyon jól dolgozik, érdemes így is kipróbálni. Az illata a tőle várható shea családé, ami nekem nagyon tetszik. Állaga sűrű de jól kenhető, kisebb mennyiség is elegendő belőle.
Ezen kívül az előre csomagolt termékmintáknál már magam is tapasztaltam minőségi különbséget a teljes kiszerelésű termékekhez képest, igazán érdemes felkeresni egy márkaboltot és kimért mintát kérni. Extrém kedvesek és segítőkészek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

ERRIIIKKKK

2019. február 23.

Majdnem megvettem… de kaptam két termékmintát belőle még tavaly, tavaly előtt. “Ultra Rich”, a fenéket. Alig egy-másfél óra alatt olyan színten eltűnt a termék, hogy csak a poros, repedt bőr maradt utána. Színte éreztem ahogy kezd feszülni és kiszáradni a bőröm. Nekem ez édes kevés volt. Az illata, az megérdemelne öt csillagot, de a termék maga egyet sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Szofia1981

2018. december 10.

Na ezt nagyon megbántam 😆 Hatalmas pénzkidobás volt részemről! Azt sem mondhatom, hogy elhasználom a száraz, repedezett sarkamra, mert ezt még az sem szívná be soha de soha. Kiül tőle az arcomra egy zsírréteg, ami reggelig sem szívódik be, sőt a hajam is egy merő zsír lesz tőle. Fullad alatta a vítzhiányos bőröm és nem is hidratálja, mert reggel, amikor végre lemostam, húzódott alatta. Szóval nekem ez nagyon nem! Nem is értem ezt a magas árat, akkor már inkább egy Vichy és az legalább beszívódik és valóban hidratál. Nem mellesleg olcsóbb. Szóval egy pont, mert megy a kukába 😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

Narbeleth

2018. február 24.

Egy tesztert kaptam belőle, gondoltam kipróbálom. Száraz, hámlásra hajlamos arcbőröm van, nem árthat. Egy az egyben olyan, mintha sheavajat kentem volna az arcomra. Az állaga a vajnál minimálisan jobb, krémesebb, kenhetőbb, de zsíros bevonatként marad a bőrön, egy éjszaka alatt sem szívódott be. A shevaj szerelmeseinek lehet hogy bejön, de én nem szeretem, ha ennyire nehéz egy krém, alig szívódik be belőle valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sorbitol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol h 1 1

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.