L'Occitane

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő a L'Occitane En Provence Terre De Lumiere parfüm illatával.

bereczalexandra93

2020. október 11.

Imádom a parfümjét is és a kézkrémjét is! A tusfürdő is ugyanolyan tartós, mint a parfümje. Az is nagyon tetszik benne, hogy ilyen csillogós. Engem ezekkel meg lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

NeonPink

2020. szeptember 5.

Ajándék szettben kaptam kis parfümmel és testápolóval. Igazából nem terveztem elhasználni, alapból eléggé megválogatom mivel fürdök.
Kifogyott a tusfürdőm, elfelejtettem időben venni és a zuhany közepén járta végig a szemem a fürdőt, mivel tudunk dolgozni
Áttetszőbb, folyékonyabb géles állagú ami nagyon tetszett és egy egészen kevés is elég belőle. Az illata, hát mint a parfüm. Nekem kissé éles. Tisztítani nem tisztít úgy mint átlagban a tusfürdők, de nem is haszontalan teljesen. Nem hagy filmes, olajos réteget, inkább szárít kissé.
Kellemeset csalódtam benne. Csak aztán jött a döbbenet, mikor egy kis idő múlva elkezdtem vakarózni, olyan volt mint amikor egy szúrósabb, irritáló anyagú felsőt visel az ember. Nem vörösödtem be és nem lettek pici kiütések mint a legtöbb avonos testápolótól és társaitól újjaban. Nem, ez szimplán csak irritálta a bőrömet addig amíg újra le nem tusoltam valami mással. Így még soha semmivel sem jártam, és nem is túl érzékeny a bőröm. Elfogadhatatlan, főleg ilyen árral!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

ZemanTimi

2019. június 26.

Remek illata van és jól habzik.Sajnos egy kicsit szárítja a bőrömet ezért ritkán használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

stylo

2019. április 21.

Szeretem a parfumot, kezenfekvo volna tusfurdoben is ezt az illatot hasznalni melle, de engem zavarnak ezek a csillogo bigyok benne. Bar jol lemoshato, nem gond, csak parszor talaltam belole magamon, nekem vhogy megis olyan bena.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

LindaErnszt

2019. március 19.

IMÁDOM❤️A férjem lepett meg vele egy üzleti útról hazatérve, olyan szép csillogós és az illata isteni finom☺️
Nagyon jól habzik és nem kell sok belőle, bár spórolok vele, hogy minél lassabban fogyjon.
Mindig száraz a bőröm tusolás után, viszont ha ezt használom, olyan mintha bekentem volna a bőröm, nem szárít, hanem táplál.
Ha elfogy egy mindig lesz itthon a különleges alkalmakra🤗

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Ha elfogy egy mindig lesz itthon a különleges alkalmakra🤗

wildrose

2018. november 4.

Csodás illatú, géles állagú, csillámos tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, nem szárít és meglepően tartós. Imádtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

szabs

2018. május 1.

Finom illat, ami hosszan tart és kevés is elég belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Finom illat, ami hosszan tart és kevés is elég belőle!

Erina

2017. december 21.

Igazi karácsonyi, ünnepi tusfürdő az arany kis mini csillámokkal. Kettőt is rendeltem kapásból, annyira szeretem a parfümjét. Finom, krémes, habja van, csodás tartós illattal. Nagyon lassan fogy pedig használom már egy ideje. Nem szárítja a bőröm egyáltalán, és az illata nagyon tartós. Nálam 5 csillag.
(A bontatlan viszont új gazdát keres, mert a Jézuskám az üzletből jön hozzám 😊)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

(A bontatlan viszont új gazdát keres, mert a Jézuskám az üzletből jön hozzám 😊)

szeliger

2017. május 9.

50 ml kiszerelésben a "nem győzöm eleget dicsérni" dobozban jutottam hozzá. A jellegzetes virágos-pézsmás illat szépen előjön, a fürdőszobában luxusillatot hagy maga után. Az áttetsző tusfürdőben csillogó aranyszemcsék vannak, jólesik ránézni. A bőrt magában kicsit szárítja, de ott van mellette a testápoló is, az majd helyrehozza a dolgot. Finom, nem mindennapi áru, de ha csak egyet használhatnék és választani kéne, akkor inkább a testápolóra szavaznék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

Hidratálók: Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>