L'Oreal Paris

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 13.

Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló, ragyogást adó alapozó

Vékony, tápláló textúra a feszesebbnek látszó, egységes és ragyogó második bőrért. A legújabb generációs smink és bőrápolás keveréke.

Cseresznye1006

2020. július 21.

A márka True Match alapozójánál sűrűbb, krémesebb formula, kicsit jobban is fed, fedését közepesnek mondanám. Egységes bőrfelszínt biztosít, viszonylag tartós, egy munkanapot egész jól kibír. "Újravevős"

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

VanitySmurf

2019. január 5.

Kellemeset csalódtam ebben az alapozóban. Nagyon szép végeredményt lehet elérni vele. Igazi "your skin but better" hatása van. Az állaga picit krémes, de szépen el lehet dolgozni. Órák múlva sem fényesedett át az arcom, úgyhogy elég tartós. Közepes fedése van, de simán lehet rétegezni. Ami nekem nem tetszik az, hogy túl nagy illata van. Nem rossz illat, de én illatmentes dolgokhoz vagyok szokva. Ettől függetlenül megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.