L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. december 13.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A L'Oréal Paris első ragyogást adó korrektora, amely elrejti a bőrhibákat, anélkül, hogy elnehezítené a bőrt. A leheletvékony textúra megolvad a bőrön, nem ragad, nem válik maszk hatásúvá. Könnyű textúra, amely úgy illeszkedik az arcbőrhöz, akár egy második bőr, s friss és ragyogó megjelenést kölcsönöz.

L'Oreal Paris Age Perfect korrektorok + Cream Eyeshadow
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Fehereszti

2022. április 12.

Nem a kedvec korrektorom, de szuper kis termék :) A fedése nem a legerősebb, picit áttetsző jellegű, viszont eléggé matt, mégsem ül be a ráncokba, úgy tűnik tényleg figyeltek rá hogy érettebb bőrre is megfelelő legyen. Mondjuk 34 évesen nincs sok ráncom még, de na :)) A 02 vanilla az én színem, sokszor alapozó helyett is tudom használni a hibásabb részeken szépen eldolgozva. Nem 5* azért nálam, pl jobban szeretem a Maybelline Superstay szemalatti korrektorát, az krémesebb és sokkal erősebb a fedése, de ezt is szívesen használom. Szemkörnyéken főleg szuperül mutat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 12.

szeliger

2022. március 3.

01 Ivory árnyalatban. Még nem készült el a tökéletes korrektor számomra, de ez az egyik legjobb, amit eddig próbáltam. A kupak csavarosan nyílik, új állapotában egy matricával le van ragasztva, ez biztosítja a bontatlanságát. A kis szivacsos applikátort én csak pöttyözésre használom, az Essence Girl Squad Easy Elsa lapos ecsetével szoktam a korrektort óvatosan beütögetni, végigsimítani a szemem alatt. A ráncokban kicsit azért ez is megül, egyébként messzebbről nézve egyenletes, közepes erősségű fedést nyújt. A szemem alatti finom bőrt nem szárítja, nem irrritálta, a szememet sem csípi. Eddig minden szemkörnyékápolóval, sminkkel jól együttműködött. Napi használat mellett mostanra kezdem úgy érezni, hogy kevesebb van benne, kb. négy hónapja használom.
Újraveszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 3.

Újraveszem majd.

sztike

2021. április 23.

Nagyon jó korrektor, nagyon fura applikátorral. Ha komolyabb kialvatlanság nyomait kell elfedni, nem érte nyúlok, hanem a márka Infallible korrektoráért, de ha nem olyan drámai a helyzet a szemem alatt, ő is elég. A 01 Light árnyalat az enyém, szépen passzol a világos, sárgás tónusú bőrömhoz (EL DW 2W1, MAC NC15, Loreal Infallible Fresh Wear 100 Linen az árnyalatom alapozókból). Nagyon könnyű eldolgozni, szép, természetes, bőrszerű a finishe. Meglepő módon nem ül bele annyira a vonalakba, mint az Infallible, de tény, hogy a fedése sem akkora. Alapozó alá és fölé is lehet használni, mindkét módon szép a végeredmény. Nagyon megszerettem, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

lunamoon06

2019. november 21.

Kedvenc korrektorom eddig!😊
Nem szeretek alapozót használni, így rengeteg korrektort kipróbáltam már, és ez volt az egyetlen akit újra és újra megvettem.
Jó a fedése, nem kell belőle sok szóval nem fogy el hamae, jó színekben lehet kapni, megtaláltam simán a nekem tökéleteset.
Az ára picit borsos, szoktam húzni a szám ha újra kell vennem, de nem véletlen, hogy mindig megteszem. Ennél jobbat még nem használtam.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Kedvenc korrektorom eddig!😊

Dodi95

2019. április 16.

Őszintén szólva meglepően jó. Miután elfogyott a catrice korrektorom valamilyen megmagyarázhatatlan módon sem a Dm-ben, sem a Rossmannban nem voltak feltöltve a korrektorok, kb semelyik márkánál, egyedül a L'orealnál találtam. Annyira nem voltam oda az ötletért, mert az alapozóikat nem szoktam szeretni, de ez nagyon jól teljesített. Amikor szebb a bőröm, csak egyedül őt használom, közepes a fedése, szép világos, tetszik az állaga, teljesen megéri szerintem az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.