L'Oreal Paris

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glowla, Módosítva: 2015. április 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Érett bőrre, szójamagproteinnel.

bednem

2015. május 10.

Nem ismertem ezt a terméked, de 1000Ft-ra akciózták így képes voltam visszamenni érte. A csomagoláson kívülről szép, belülről csalódás. Az adagoló pipetta használhatatlan. Sűrű krémszerű valami, egészen gusztustalan színnel és álaggal. Az arcommal nem csinált semmit, max. kicsit viszkettem utána. Többszöri próbálkozás után már nem használtam. Szerintem még fiatal vagyok hozzá a 40 évemmel :), és komplikált bőrre nem jó. Ugyanakkor felkentem a páromnak, aki 10 évvel idősebb és száraz bőrű. Nehezen, de maradéktalanul beszívta a bőre mindenféle viszketés nélkül. Sőt, mintha valami hatást is láttam volna. Ettől függetlenül nem szeretné, ha ezzel kenegetném és én sem veszem újra. Egy próbát -pláne ennyiért-, azért megért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 10.

Hidratálók: Glycerin, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Honey, Hydrolyzed Soy Protein, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.