L'Oreal Paris

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,9 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Incus, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. szeptember 27.

Kiszerelés:   8,9 ml

A szempillaspirál elegánsan íveltté teszi a szempilláit, selymesen puha hatással, intenzív fekete színű és mikroszálakkal dúsított kefével.

Ár: 3000 Ft + szállítási díj , Eladó: Gica81
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Békés, fizetés: Előre utalás után postával küldöm.
2300 Ft! L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál
Ár: 2300 Ft , Eladó: aagica
Állapot: Új, bontatlan!, Helyszín: Budapest, XIII, fizetés: Személyes átvétel, posta előreutalás után

mSzandika

2020. augusztus 12.

Itt krémmánián szereztem be, mindjárt kettőt is, egy kis hiba folytán, mindegy remélem elfogom tudni őket használni. Őzike szemek, bambi szempillaspirál, azt hiszem ilyen névvel és igéretekkel, nagyon sok nő szívét megdobogtatja a spirál. Személyes véleményem, hogy igazán szépre sikeredett a csomagolása, masszív, jól lezárható. Szép fekete színe van a festéknek, használat előtt érdemes lehúzni róla a felesleget, nekem néha kicsit összetapasztja a pillákat, de szerencsére ez nem mindig jellemző, legtöbbször csodálatos pillákat csinál, és tényleg őzike szem szerű lesz a végeredmény. (Szélső pillákat úgy festi ki, hogy tényleg megnyitja nagyon a tekintetet.) Nálam 5 :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

DancsiTheUnicorn

2020. augusztus 6.

Szintén a dm-ben kapható csomagban vettem meg tussal együtt, így szerintem nagyon megérte.
Első használatkor nagyon nem tetszett, valami természetes hatásút szerettem volna, de "összeakasztotta" a pilláim, szerintem csúnya volt. Nagyon nem szoktam sminkelni, de valahonnan az volt a fejemben, hogy, ha úgy spirálozik az ember lánya, hogy miközben keni fel, kicsit jobbra-balra mozgatja és forgatja közben a spirált, akkor dúsabb hatást lehet vele elérni. Na, ez ennél a terméknél nem nyerő, a következő próbáláskor nem tököltem ezzel, hanem csak simán végighúztam 1-2x a pilláimon, és láss csodát, szép, hosszú, természetes hatású pilláim lettek, így nagyon tetszik, nekem egész nap szépen a helyén maradt, nem potyogott le.
Bónusz, hogy a felkenés után pár órával zuhanyoztam, és elfelejtettem, hogy rajtam van, szóval a vizes kezemet végighúztam az arcomon, utána jött a gondolat, hogy király, biztos totál szétkentem az egészet, de a tükörbe nézve meglepődtem, hogy hiába nem vízálló, egyáltalán nem kenődött el.:)
Még nem döntöttem el, hogy újra fogom-e venni, a márka egy másik spiráljával is szemezem, az kicsit olcsóbb, és jobb az átlagpontszáma, de örülök, hogy megvettem ezt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

dorkaww

2020. július 28.

A dm-ben lehet(ett?) kapni mostanában egy csomagban a l'oreal egyik szemhéjtusával, így kettőt kap egy áráért akció keretében elhoztam. Nekem eléggé egyenes pilláim vannak ezért mindig göndörítek a spirálozás előtt, ellenben azonban az előttem szólókkal nagyon is szép ívelt hatású lett az összkép nálam. Elkerülve a "túl sok terméket vett fel, póklábakat csinált" című effektust, én mindig leszoktam kicsit szedni a tubus "csőrén", így nem lesz túl sok festék a kefén. Alapvetően csak azért nem adok neki 5 csillagot mert a holy grail szempillaspirálom a maybelline snapscara spirál ami brutál extra hosszú pillákat csinál fele pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Lewanda

2020. július 14.

KM boxban volt, egyébként a PARADISE EXTATIC-t használom évek óta, és sajnos ha összehasonlítom a kettőt a paradise nyert. Ez nem hosszabbítja meg a pillákat (még szerencse, hogy az enyém amúgy is hosszú), nem íveli, igazából beszínezi a szőke pilláimat szép feketére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Zituska77

2020. július 13.

KM bjúti bokszban került hozzám. Két problémám van vele: az egyik, hogy nekem egyáltalán nem íveli a pilláimat, sőt, még a göndörítővel adott ívet is "megszünteti". Pedig egyáltalán nem az az egyenes fajta szempilláim vannak. A másik, hogy nem hosszabít, de ezt nem is ígéri, ezért nem vonok le csillagot. Szép fekete, szépen szétválaszt, nem pereg, talán 3 hete használom, azóta még nem is csomósodott, könnyű lemosni. Két dolog miatt vonom le azt a két csillagot: 1. az ívelés hiánya, 2. az ára, imádom a sminkeket, de vagyok annyira spúr, hogy ennyi pénzt ne adjak ki egy spirálért, főleg, hogy annyit nem ad a szempilláimhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

deodata96

2020. július 13.

Nagyon szép, drámai pillákat tudok vele csinálni magamnak, de lehet, hogy az én szemem túl érzékeny, ugyanis miután felkenem, elkezd könnyezni a szemem... Szóval szeretem nagyon, csak ne könnyeznék, akkor kaphatna 5/ 5 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

diahlin

2020. július 13.

Szép intenzív fekete színe van és nekem tartósnak is bizonyult, de nagyon összetapasztja a pillákat. Továbbra is keresem az igazit :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

plinda

2020. július 12.

Az árát egyáltalán nem éri meg, az én rövid, egyenes pilláimmal nem sok mindent csinált. Szép feketék lettek, nem lett a nap végére se panda belőlem, de nem értem el vele azt a hatást amit szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

szg05

2020. július 4.

Nekem ez bem jött be sajnos. 1000ftos essence és miss sporty spiráljaimmal szebb pillákat lehet elérni...
Beauty boxban jutottam hozzá, nem vettem volna meg egyébként.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Beauty boxban jutottam hozzá, nem vettem volna meg egyébként.

kataa0105

2020. július 1.

Megvettem az extra black változtatot, az nagyon nem vált be. Csomosodott, lepotyogott. A kremmania boxban benne volt a “sima” black. Az sokkal jobb, bár nem a legjobb szempillaspiral amit próbáltam. Szépen szétválasztja a pillakat, de építeni nehez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Glyceryl Dibehenate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Tribehenin, Glyceryl Behenate, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Steareth-2, Hydrogenated Palm Oil, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Glyceryl Behenate, Sodium Laureth Sulfate, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-2, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Laureth-21, Sodium Laureth Sulfate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.