L'Oreal Paris

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,9 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Incus, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. szeptember 27.

Kiszerelés:   8,9 ml

A szempillaspirál elegánsan íveltté teszi a szempilláit, selymesen puha hatással, intenzív fekete színű és mikroszálakkal dúsított kefével.

Bellana

2021. szeptember 19.

Nekem nagyon bejött, elég bénácska vagyok alapból sminkelés terén, ennek nagyon tetszik a keféje, könnyű vele szépre megcsinálni a pillákat és jó tartós is volt rajtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Lexy00

2021. július 22.

Krémmánia Boxban volt ez a szempillaspirál. Régóta ki szerettem volna próbálni, így nagyon megörültem a lehetőségnek. Nagyon szép ívelt hatású pillákat lehet festeni vele, főleg emiatt tetszett ez a termék. Irritációt nem okozott, abszolút kellemes viselni ezt a spirált. Sajnos a tartóssága nem tökéletes, pár óra után pereg, így muszáj időnként ellenőrizgetni. Így általában pár órás programokon vagy akkor használtam, amikor volt lehetőségem utána igazítani. Ár-érték arányban emiatt szerintem nem éri meg, ennyiért beleférne, hogy tartósabb legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

stylo

2021. július 15.

Hasznalhatatlan ez a kefe. Akarmit csinalok, hozzaer a szemhejamhoz. Ha a felso sort festem az egesz sminkem bekenodik miatta. Ha az alsot, akkor az alsok alatt lesz maszat. Vastag a kefe, a szalai viszont tul hosszuak. A pillaim kozt hozzaernek a boromhoz. Maga az anyag sem meggyozo. Hig, alig tapad. Ha 3x athuznam, jo lenne esetleg, de addigra az egesz borom is fekete lenne mindenhol. Nem ma kezdtem sminkelni. 2-3 havonta elmegy 1 spiral siman. Volt mar nagyon draga, nagyon olcso, minden. De ilyet meg nem lattam. Hasznalhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

lengyel.biank

2021. július 1.

Szeretem ezt a szempilla spirált. Nagyon természetes sűrű fekete pillákat csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

zsanman

2021. június 24.

Egyik krémmánia boxban lapult. Egyszerűen imádom! Kis egyenes rövidebb pilláim vannak, de ezzel ívelt, dús pillákat kapok. Ennél jobb spirálom még nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

ejfelilany

2021. június 19.

Ez a kedvencem! Tényleg eléri azt a "Wow!!" hatást. Sokadjára veszem újra és a következő is ez lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.

KoosAlexandra

2021. június 12.

Kedvenc szempillaspirálom amióta csak megjelent. Szépen elválasztja a pillákat, élénk fekete színe van, és nap végén is a helyén marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

noricza

2021. május 26.

Akciósan szereztem be, az az ár még vállalható érte. Szeretem a szilikonos keféket ezeket a nagyfejűeket meg különösen, nyilván gyakorlat teszi a mestert... elég könnyen összelehet vele mázolni a szemhéjat de 1-2 használat után belejön az ember. Bambinak nem mondanám inkább drámainak a végeredményt. Szerethető, tartós, fekete, ívelt és szépen elkülönülő pillák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

szandussss

2021. május 22.

Eredetileg nem ezt szerettem volna venni, viszont kupon napokon kifogytak a Million Lashesből, így erre esett a választásom. Nagyon kellemes csalódás, szép, dús szempillákat csinál, azóta már egyszer újra is vettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

eperszoszke

2021. május 16.

Nagyon szép pillákat csinál, de ár-érték arányban találni jobbat is nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Nagyon szép pillákat csinál, de ár-érték arányban találni jobbat is nála.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Glyceryl Dibehenate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Tribehenin, Glyceryl Behenate, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Steareth-2, Hydrogenated Palm Oil, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Glyceryl Behenate, Sodium Laureth Sulfate, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-2, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Laureth-21, Sodium Laureth Sulfate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.