Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 24.

Kategória:   Hajápolók

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló hajerősítő szérum gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Ár: 2000 , Eladó: theriniel
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest belvárosában
Ár: 1000 Ft , Eladó: Dorxy98
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost előre utalás után
HDorina

2019. február 16.

Az egész termékcsaládot beszereztem és együtt használtam. Frissítő illatuk van. Nagyon tetszett ennek a terméknek a pipettás kiszerelése. Könnyen adagolható a termék. Viszont maga a hatását nem vettem észre. Nem egy olaj, hogy ápolja a hajamat, inkább vizes alapú. A hajszálakat annyira nem simította le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Szlilla0504

2019. január 25.

Samponjától felbuzdulva, balzsamától elkeseredve esett a választásom erre a termékre, hátha segít ő is. Különösebb változást nem vettem észre, talán könnyebben ki tudom fésülni a hajam. Újra nem hiszem, hogy veszenném. Az illatáért viszont oda vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

zajax90

2019. január 5.

Reggelente szoktam használni hajvégápolóként száraz hajra. Az én hajamat nem nehezíti el, pedig száraz hajra szoktam felkenni. Tetszik az adagolója, az illatát is szeretem. Csodát nem művel azért, de ártani nem árt (legalábbis nekem). Már a második üveggel használom, még egy van a polcon. Utána meglátom, hogy újraveszem-e, vagy mással próbálkozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

littlelady

2019. január 3.

Az itteni vélemények alapján biztos nem vettem volna meg... viszont a Müllerben sosincs térerőm, így nem tudtam meglesni itt :) 1200 Ft-ra volt leárazva, úgyhogy úgy döntöttem, vállalom a kockázatot. Nagyon jól tettem! Sokkal tömörebbnek tűnik a hajam alul, szinte tényleg erősít. Nekem ráadásul az illata is tetszik. Ha leárazva látjátok valahol, érdemes egy próbát tenni, nekem tényleg bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

hadri

2018. október 30.

A szaga borzasztó, engem férfi borotvahabra emlékeztet. A pipettás kiszerelése jó, így könnyen lehet adagolni, de ez az egyetlen pozitívuma. Felét már elhasználtam, de semmi pozitív változást nem vettem tőle észre a hajamon. Még akkor is elnehezíti és zsírosítja a hajam, ha nagyon kis mennyiségben viszek fel belőle. Érdekes ugyanakkor, hogy a száraz hajvégeket nem hidratálja, csak olyan külsőt kölcsönöz az ember hajának, mintha 1 hete nem mosta volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Kornelia14

2018. augusztus 9.

A samponjával együtt alkalmaztam, de sajnos nekem nem váltott ki semmilyen hatást. Az illata nem valami jó. A pipetta és a kivitel az egyetlen számomra értékelhető dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

ancsi97

2018. április 30.

Az illatához tényleg kell idő amig az ember megszokja,de nem rossz. Csodát azért nem művelt,de legalább nem is ártott, Nem zsirosit,nem neheziti el a hajat. Újra nem venném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Soleil

2018. március 23.

Már használtam régebben, nem győzött meg igazán...most újra elővettem.

Az én hajamon úgy működik jól, ha vizesen teszem rá, akkor mehet bőven, de aztán, ha megszárad, már nem.
Régebben naponta rákentem, igaz, nem zsírosított, nem tapasztotta össze a hajam, de már sok volt neki, valahogy
túl tömött és göndörödő lett tőle...

Összességében nem csodaszer nálam, de egész jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Már használtam régebben, nem győzött meg igazán...most újra elővettem.

túl tömött és göndörödő lett tőle...

Összességében nem csodaszer nálam, de egész jó.

Theodora

2018. március 22.

Nagyon jó kis cucc, mert nem nehezíti el semminyire sem a hajat, de a végeket rendbe teszi két mosás között. Az illata tényleg fura,mint valami fűszer, de nem vészes. Újra azért nem venném, de nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Jucc

2018. február 13.

Én imádom! Már többször újravettem. Főleg száraz hajra szoktam kenni és egyáltalán nem nehezíti el a hajam. Akárhányszor kenhetem a nagyon hullámos/göndör hajamra. Az illatát is imádom!
Biztosan újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Biztosan újravevős!

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol