L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Geranium Radiance Remedy Sampon Fakó, Festett Hajra

L'Oreal Paris

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 16.

Kategória:   Samponok

Muskátli-, kókuszdió- és szójaolajat tartalmazó tápláló hajsampon a fakó, festett hajra, annak hidratálásáért és ragyogásának megőrzéséért. Nem tartalmaz parabént, színezéket, szilikont.

Ár: 1500 Ft + szállítás , Eladó: kiralykislany
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --
SZS30

2019. augusztus 24.

A Botanicals termékcsaládból ez a kedvencem. Jól tisztít, jól habzik, kellemes az állaga, kevés kell belőle, így sokáig elég. Már többször újra vettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

SzPatricia

2019. február 13.

Felve vettem meg, olvastam nagyon negativ , illetve nagyon pozitiv velemenyeket. De nem bantam meg ! Nincs az a nagy huuu hatas, de szeretem ! Kellemes az illata , nagyon termeszetes. Szep puhava varazsolja a hajam, imadom a csomagolasat, mert nagyon gazdasagos , szinte alig fogy belole ! Fenyes , taplalt hajam lesz tole! Eleg keves mennyiseget hasznalni , mert konnyen habzik. A hajtoredezesemen sajnos eddig nem vettem eszre , hogy segitene , de nem is varok csodat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

beautyfanrb

2018. augusztus 16.

Sajnos abszolút csalódás volt ez a sampon. Nem tudom, hogy hogyan sikerült,de hajmosás után kb. egy nap múlva lelapult, zsíros lett a hajtövem, a vége pedig annyira száraz, mint egy seprű.(pedig használtam balzsamot) Először próbáltam a hormonjaimra fogni és még megpróbálkoztam vele 2x, de ugyanaz lett az eredmény. Más samponokkal még nem tapasztaltam hasonlót, szóval visszatérek a jól beválthoz és megfogadom, hogy nem dőlök be újra az internetes marketingnek és hype-nak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

chiba

2018. június 3.

Kiárusítva vettem a Dm-ben. Én nagyon szeretem az illatát is, meg sokkal puhább lesz a hajam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 3.

nicolekitti

2018. június 3.

Ajándékba kaptam, hatalmas nagy a kiszerelése, a pumpás kivitel miatt, meg jó gazdaságos is.
Az összetevői nagyon barátiak. Igaz eddig 2X próbáltam, hosszútávú következtetéseket nem tudok levonni. Ami kicsit fura, hogy nem igen habzik, de ennek ellenére jól tisztít. Nekem nincs zsíros érzetem se, talán kicsit szárít, de ezt már az előző samponnál vettem észre. Majd írok ha már hosszabb távon használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Kitty9526

2018. június 1.

Pont olyan frissítő a fejbőrnek, mint amilyen az illata, ami egyébként egész nap kitart. Különösebb változást nem vettem észre, amióta használom, de az biztos, hogy nem roncsolódott "tovább" vagy jobban a hajam. Biztosan kipróbálom még a levendulásat és szerintem ehhez is visszatérek még :) Balzsamával együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

pinupdollstella

2018. május 23.

glamour napokon vettem féláron, és még le is volt akciózva, és örülök neki. a pumpás kiszerelést és az illatát imádom, szépen tisztítja a hajamat. az egyetlen negatívum, hogy többet kell belőle használni mint egy átlag samponnál, mert nem habzik annyira.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

kisagi

2018. május 22.

Egy csillag.. hm. Ha lehetne egy felet adnék neki, de azt is csak az illatáért. Nekem nagyon nem vált be.
Teljesen tönkre tette a hajam. Azért próbáltam ki, mert a családban már használták a koriandereset és mesélték, hogy milyen jó. A melírozott szőke hajam miatt ezt vettem, és különben sem hullott a hajam. Amíg nem kezdtem használni...
1,5 hónapot használtam, hogy biztos legyek benne, hogy soha többet nem akarom használni és látni sem.
A hajam fénytelen lett, töredezni kezdett, teljesen száraz volt, hiába használtam a hozzá tartozó pakolást. A legrosszabb az egészben az volt, hogy hullani kezdett, az egyébként addig egészséges, derékig érő hajam... Végtelenül szomorú vagyok emiatt, hiszen így totális pénzkidobás volt az egész.
Kb 1 hónapja nem használom és különböző vitaminokat kezdtem szedni, hogy valahogy próbáljam helyrehozni a hajam. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Villango

2018. május 20.

UP.: azt hittem tévedés, de már biztos, túlápol.
Ha magában használom, akkor a hajszárítás végére egy tömbben áll a hajam, szinte mintha meg sem mostam volna. Semmi frissesség. Mintha végigmentem volna rajta she vajas kézzel.
Pedig nagyon alaposan kiöblítem. Nem értem.

Én nagyon szeretem a márkának ezt a családját. A zöldjét használtam jó ideig, de vettem egy Alpecint ami rommá szárítja a hajamat ha magában használom, ezért 2. samponozáshoz kerestem valami ápoló(nak tűnő) sampont, ez pedig nagyon le volt árazva a dm-ben ezért jött velem haza.
Az Alpecin után használva 2. samponozáshoz nagyon szépen dolgoznak együtt. Persze fontos, hogy balzsamot már nem bír el a hajam, mert akkor szárítás után már tök csapzott a fejem :-/ de balzsam nélkül szuper a 2 sampon együtt.
Lassabban is zsírosodik a hajam, puha, kezelhető.
Nagyon bevált.
Kíváncsi vagyok magában használva milyen lesz.
Sok professzionális sampont kipróbáltam, azelőtt pedig hosszú évekig a drogériásokat, de valahogy egyik sem jött be, a professzionálisak meg jók voltak, de olyan semmilyenek, annyi pénzt amennyibe kerültek egyik sem érte meg.
Ez a Botanicals család bejön, a zöldtől konkrétan elárasztott a babahaj, csak folyton kísérletezgetek (mint a hajhullás elleni Alpecin), aztán megy a szívás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

UP.: azt hittem tévedés, de már biztos, túlápol.
Pedig nagyon alaposan kiöblítem. Nem értem.

Lassabban is zsírosodik a hajam, puha, kezelhető.
Nagyon bevált.
Kíváncsi vagyok magában használva milyen lesz.

mujerconfused

2018. május 7.

Jól tisztít és kellemes az illata, de valahogy mégsem az igazi. Vissza fogok térni a zöld változathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak