L'Oréal Paris

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: blani, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   13,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

• bársonyos hatást keltő rúzs
  • hidratáló összetétel
  • intenzív pigmentáltsággal
  • krémes textúrája könnyen felvihető
  • lágy és táplált ajkakat eredményez

16 árnyalatban kapható

Ár: 2500 Ft , Eladó: Gabinyo21
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost, Készpénzzel vagy átutalással
3000 Ft - L'Oreal Paris Color Riche Ajakrúzs -S’il vous Plait
Ár: 3000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/Packeta/Ajánlott postán maradó előre utalás után

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsanis9

2023. december 31.

A 129 Montmartre árnyalatban szereztem be. Nagyon szép, kicsit lilásabb nude szín. Nem szárít, de sajnos nem a legtartósabb, 2-3 órát bír ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 31.

Lencseee

2023. december 6.

Nem tartós, ápoló hatását érzem, vagy egy kis illata, széles a színskála, könnyen beszerezhető. Engem (illat nélkül) határozottan az EL rúzsaira emlékeztet minőségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 6.

duchess_g

2023. október 8.

Volt hogy megtetszett 1-2 árnyalat, ezért tettem vele próbát de vegul egyik szin se volt olyan jo felkenve, nem nagyon hasznaltam oket. Nem annyira kellemes viselni (erzed, hogy ott van es kenegetni tudod ha osszezarod a szad es amelyik csillamos abban erezni a kis szuros csillamokat), valóban szárít és az étkezést/ivást nem turi. Szerintem hagyomanyos ruzsban nem annyira jo a L’Oreal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 8.

deiZi

2023. szeptember 18.

174es árnyalatát vettem meg, a színe szerintem nagyon szép, kellemes is lenne hordani, mivel nem szárítja az ajkaim, viszont nem nagyon szereti az evést-ivást, hamar lekopik olyankor. Viszonylag sok idő kell mire beszívódik és nem lesz már folyós érzete. Teljes áron pénzkidobás ezért a termékért, viszont mivel volt rá pontom a dm-ben így kb 1200 Ft volt, így ha ezt az árat nézem nem rossz, de a majdnem 4000 Ft-os árért nagyon sok ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. szeptember 18.

Diaaa

2023. április 19.

112 Paris Paris árnyalatot vettem meg, ha lehetne 10 pontot adnék, gyönyörűen fed, az illatát imádom (mint minden L'oreal rúzsnak) nem szárít, krémes a szín pedig csodálatos erős pink :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 19.

yokkoa

2023. február 9.

Hatalmas csalódás, teljes pénzkidobás. French Made árnyalatban vettem meg, a véleményem erre kizárólag vonatkozik. Az árnyalat meseszép, nagyon különleges, a csomagolás prémium. Ennyi az összpozitívum, amit el tudok róla mondani. Az állaga undorító: nagyon-nagyon zsíros, az a soha meg nem száradó, örökké kenődő vaskos kenőcs kb. (A napokban előkerült egy 10 éves Maybelline rúzsom, kidobás előtt tettem vele egy próbát: a tízéves rúzsnak ezerszer jobb állaga volt, mint ennek, ezután csak Maybellinnel próbálkozom!). A szagától émelygek: gyerekköptető. Nem fed semmit, mert pocsék a pigmentáltsága: kenődik-fenődik jobbra-balra, beleül a ráncokba, fejre is állhatok, akkor is foltos. Egy rétegben nulla, több rétegben egyre vaskosabb, a fénye is egyre zsírosabbnak hat, és kb egyre rondábban is mutat. Ha kicsit véletlen a számba mászik, felfordul az ízétől, állagától a gyomrom. A kenődésen, foltosságon ecsettel sem lehet segíteni. Iszonyatosan szárít, ajakbalzsam-mániás vagyok, van ezerfélém, de mindegy melyiket használom ez alá, nem segít. Az sem, ha nem balzsamozok, vagy éppenséggel könnyű arckrémet kene alá. Az előzetes ajakradírozással sem javult a helyzet. Más rúzsokkal sincs jóban, egy szebb ombre elkészíthetetlen vele. A tetejében még rosszul is van vágva szerintem, sokat kell belőle koptatni, mire szépen fekszik az ajkakon. Botrány rossz, nem teszek próbát többé L'Oreal rúzzsal. Nagyon sajnálom, mert a színe szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 9.

MissSejla

2022. december 22.

A nu decadent szin van meg, egy medium rozsasz nude. Kremes de ha hagyom megszaradni kicsit lemattul, es tartossa valik. Kicsit szarit. Hasonlit az este lauder pure color envyre, az is hasonloan működik de az nem szarit annyira

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 22.

HRenata

2022. március 14.

A 645-ös J'lo nude árnyalat volt meg évekkel ezelőtt, amikor egy kollekció részeként megjelent, és most újravettem. Rajtam ez a szín a tökéletes nude, my lips but better, ad egy kis pluszt de nem egy feltűnő szín, és épp ilyet akarok. Amúgy nem vagyok rúzsos, nem szeretem az erős színeket.
A rúzs krémes, nem szárít, kényelmes viselet, krémessége révén nyilván nem extra tartós, de könnyedén újrakenhető. Szép a csomagolása, kellemes illata van, egy kis mindennapi luxus érzetet ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 14.

ronivarga2001

2021. szeptember 30.

Már nem emlékszem, milyen árnyalatban volt meg, de annyit tudok, hogy nagyon nem szerettem. Vonalas volt, nem fedte le az ajkamat, gyorsan lejött, nem olyan volt a szín mint a bilétán. Nagy csalódás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Fehereszti

2021. január 28.

Na szóval. Vannak sminktermékek, főleg ajaktermékek, amik óriási érzelmeket indítanak meg bennem (még ha beteges is ez a dolog😅). Ez a termék közéjük tartozik. Anno celeb nőkről volt egy limitált rúzs szériájuk elnevezve, nekem a Doutzen's nude nevű árnyalat a tökéletes babarózsaszín nude. Mai napig megvan, néha még felkenem, bár tuti rég ki kellett volna dobnom mert tuti megromlott, de nem vagyok rá képes. 😅🙈 Hidratáló, fantasztikus a textúrája és a mai napig az konkrétan, a színe meg egy álom. Nem túl pigmentált, fényes, hidratált egészséges a szám tőle, de nem is egy minimál ajakbalzsam hatás. Ez a tipikus Barbie, dr szöszi, rózsaszín, szőke kék szemű lányoknak mint én a legbabásabb külsőt kölcsönzi. Kezdem azt érezni sok termék esetében az a kulcs, milyen szint választunk, mert hiába a jó minőség ha a szín nem működik a finish-sel, stb. Ez állag, szín, hatás, minden tekintetben életem egyik legtöbbet használt és legmeghatározóbb rúzsa. Akkoriban nem volt olyan nagyon olcsó, valami 4000 Ft körül, de ennyit megér, bármikor újravenném.

És újra írnom kell ide az 5* maximális megtartása mellett.❤️Újabb árnyalat tulajdonosa lettem, konkrétan évek óta szemeztem a tökéletes világos nude árnyalattal amely a 631 Nuit blanche. Akcióban volt, ráadásul hála az égnek, ez a Mullerben egy leragasztott példány volt, amit még nem szakított fel senki és nem tették tönkre, szóval nem volt kérdés. És igen tudom hogy beteg vagyok mert nagyjából 100+ rúzsom van, de egyszerűen annyira tökéletes ez a textúra és árnyalat is számomra, hogy hihetetlen. Egy klasszikus bőr színű nude, nagyon pigmentált, nagyon szépen hidratál, krémes, bársonyos. Nem is érdemes összevetni egy matt folyékony tartós rúzzsal, a nap folyamán, használat mellett kopik de nagyon szépen egyenletesen. Plusz ezzel lehet szerintem a legigényesebb, legszebb sötétebb kontúr, világosabb nude ajkak kombót létrehozni. Imádom, olyan Jlos, igazi 2000es évek tökéletes nude ajakkinézete. Óriási imádat, ikonikus számomra🙏🏻❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

A szezám magjából kivont illatmentes, növényi eredetű olaj, melyet a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat semlegesítő, bőrpuhító, haj-és bőrkondícionáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban. Az olaj agy mennyiségben tartalmaz tápláló és hidratáló, többszörösen telítetlen zsírsavakat (túlnyomórészt olajsavat és linolsavat), és kiváló olaj a száraz bőr regenerálására, mivel segíthet megelőzni a vízveszteséget a bőr legfelső rétegeiből. Gyorsan felszívódik és puha érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.