L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó, matt finishű ajakrúzs jojoba és kamélia olajjal. Tartós viseletet nyújt és biztosítja az ajkak hidratáltságát.

RuzsnyomNiki

2021. augusztus 25.

Szerintem változtattak a formulán, mert nagyon meglepő számomra, hogy mennyien dicsérték régebben ezt a rúzst. Az tény, hogy nagyon szép árnyalatokban kapható és könnyen felvihető az ajkakra, meg egészen jól siklik, de elképesztően csúnya foltos a végeredmény. (pedig egy korall és egy világos rózsaszín tulajdonosa vagyok, ami nem egy lila vagy egy bordó, amivel sokszor szokott gond lenni)
Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve, a tartóssága szerintem nem kritikusan rossz, bár nem kiemelkedő, de ez a foltos fedés és a számomra kellemetlen öreges szaga nem vett le a lábamról. Sőt! Ennél olcsóbban lehet sokkal jobb rúzsokat kifogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

veci

2020. december 28.

A Plum Tuxedo árnyalatot vettem meg belőle. Sokkal lilásabb és sötétebb színre számítottam, a tubusban is sötétebbnek tűnik, de felkenve egy málnás piros lesz belőle. Nyilván nem pont ugyanolyan, de szerintem ebben hasonló a MAC Rebel árnyalathoz.
Valóban nagyon krémes, engem nem szárít, viszont nem is túl matt és tartósságban többet vártam volna. Én maszk alatt is rúzsozok, de ezt a színt nem fogom tudni nagyon kihasználni, amíg mindenhova hordani kell, mert könnyen kenődik. Azért egy világosabb színt szerintem még kipróbálok, mert egyébként nagy mennyiség van a tubusban és online az itt feltüntetett ár majdnem feléért is meg lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Camillala

2020. május 9.

Erotique, Strike a rose, Brick vintage van meg nekem.
Az Erotique lett a kedvencem, már a 2-at használom. Ezt az árnyalatot kerestem mindig és sok időbe telt megtalálni az igazit. Nem durván piros, nem rózsaszín, olyan mint a szám színe csak élénkebb, sötétebb változatban. (Elég világos bőrszínem van, fekete hajjal.)
Precízen lehet vele dolgozni, tartós, evéssel persze lejön. Elég száraz a szám, alá kenek egy kis hidratálót, de ezt minden rúzsnál megteszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Erotique, Strike a rose, Brick vintage van meg nekem.

Zafina

2019. október 27.

A szín amit választottam az nagyon tetszik, viszont kicsit szárít így nem tudok rá adni maximális pontot sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

manobeka

2019. május 1.

Hát..nem tudom..Avon matt rúzsa is ugyanennyit tud, 990 ft-ért. A színekkel megint bajom van. Létezik még belőle 10 olyan árnyalat is, amit itthon nem hoztak forgalomba, az igazán szép mályvás, nude és meleg mályvás mindennapi viseletre alkalmas színek itthon sajnos nincsenek. Sok a világos árnyalat benne és a sötét színek 80 %-a is hideg, fakó arcra való, meleg bőrárnyalatra és sötétebb szájra csak pirosak vannak, meg a tégla szín, fos barnával vegyítve.Előnye, hogy nem kell aláalapozni, nem szárít annyira, nem mászik el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 1.

Lina14

2019. április 20.

2 árnyalat is megvan, az egyik a 103 blush in a rush, egy hideg tónusú nude-pink, a másik a 34 brick vintage, egy téglás sötét piros naracsos beütéssel. mindkettőnek van egy jellegzetes loreal rúzs illata amit nagyon megkedveltem. a rúzsok maguk nagyon kellemes textúrájúak, szépen kenhetőek, kellőképpen pigmentáltak, a rúzs kialakítása miatt pracízek. én nem raktam alájuk szájceruzát és nagyon szépen tartottak. ugyan abédnél megkoptak, de nem szignyifikánsan, kis igazítással teljesen rendbe lettek rakva. icipicit szárítanak, de ezt ki lehet kerülni egy hidratálóbb szájbalzsammal. kicsit borsos az áruk, de szerintem megérték

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

IvettM

2019. február 11.

Szép a szín, könnyen felvihető, és szép marad az állaga is, ha nem eszek, iszok, és beszélek. Ha bármelyiket csinálom, a kontúrja elveszlik, maszatolódik. Csomósságot nem vettem észre, viszonylag egyenletesen kopik, de a széli részeket hamar elveszíti. Vagy nagyon alá kell dolgozni, vagy nagyon vigyázni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

sarria

2018. január 2.

Remek rúzs. Tartósságára nincs gond, nem is kenődik (annyira), de az tény, hogy nem lehet olyan önfeledtül enni-inni, hiszen mégis csak rúzs van az ember lányának ajkain :) Az viszont tény, hogy szárítja az ajkakat. Minden nem lehet tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

umpalumpa

2017. november 17.

Erotique árnyalatban szereztem innen KM-ről. Szerencsére sikerült eltalálnom a nekem való világos színt. Ez másnak lehet, h már középsötét, de nekem élénk a szám színe és nem vagyok hófehér, hanem sárgás olivás világos.
Az állaga fini, könnyen kenhető, 2 rétegben teljesen fed. Teljesen mattnak tűnik. A színem rózsaszín-barackos-lilás-barnás, vagyis mályvás. Az Envy Rebellious Rose világosabb változatának mondanám. Alákenek egy ajakápolót és órákig, min. 4, megmarad a szín. A kopás nem borzalmas. A rúzs-rúd kialakítása tök jó, szeretem a csúcsos-hegyeseket. Szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 17.

tothnoora

2017. november 6.

Régóta szerettem volna egy l'oreál rúzst is a gyűjteményembe, de sajnos nem hozta az elvárt eredményt. Haute couture árnyalatban vettem meg, a szín gyönyörű élénk és csodásan fed, csak sajnos gyorsan elkenődik, nem szárad mattra, ahogy elvárható lenne (legalábbis a többi általam használt matt rúzshoz képest). Jól rápúderezve kibír egy fél napot, de természetesen az ebéd már lehozza nagyjából, ahogy a rúzsok jó részét. Alapvetően nem rossz, a szín és élénkség 5 csillagos, ám nehezen kezelhetősége és tartóssága nálam lehúzza a lelkesedést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.