L'Oreal Paris

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   17,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 5399-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2016. január 9.

Kiszerelés:   17,5 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 5399

10 természetes színből álló szemhéjpúder paletta

2 féle színösszeállításban:

• Nude 01 (földszínek)
  • Nude 02 (rózsás,mályvás színek)

Ár: 5399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
BPetra22

2019. október 7.

Sokáig szemeztem vele, kissé sokalltam az árát, de kíváncsi voltam hogy teljesít, mivel összességében meg meg vagyok elégedve a L'oreal termékekkel. Sajnos nagy csalódás volt ez paletta, szörnyen porol, és egyáltalán nem pigmentáltak a színek a szemhéjra felvive. Nem ajánlom megvételre, szerintem nem éri meg az árát, fele ennyiért az Essence-es paletta hozza (sőt..) ezt a színvonalat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

kinguska

2018. március 21.

Kuponra vásároltam féláron a terméket, még így sem érte meg az árát, általában meg vagyok elégedve a márka termékeivel, azért is vásároltam meg ezt gondolkozás nélkül, de nagy csalódás volt és pénzkidobás. A színekkel nem lenne baj alapból, szép nude árnyalatok, de a szemhéjon nekem alig látszanak és ha sikerül is felvinnem akkor se tartósak. Nappali sminkhez is gyengén látszik, mintha semmit se kentem volna a szemhéjamra, pedig ettől a márkától nem ezt várnád. A doboza elsőre nagyon szép, igényes, még belső tükör is van benne, de a külső arany felirat nekem pár hét alatt teljesen lekopott, már senki se mondaná meg, hogy ez eredetileg egy L'oreal termék volt. Nagyon porzik, így a tükröt folyamatosan tisztítani kellene ha valaki abba nézve akarna igazítani a sminkjén. Pár árnyalatot ami jobban látszott elhasználtam, így is több mint a fele megvan még, de sose használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

gklara

2017. november 14.

Elképesztően porol, nem lehet vele szépen dolgozni. Pedig a színek szépek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Elképesztően porol, nem lehet vele szépen dolgozni. Pedig a színek szépek!

danyadi77

2017. október 1.

Mindkét szín megvan, szépek a színei, de a rózsásakat nem nekem találták ki sajnos..nem is használom, csak kipróbáltam. A másikban a barnák között van, amelyik majdnem egyforma felvéve..A sötétszürkéjét kifejezetten kedvelem és balról a negyedik szín egy nagyon szép, érdekes szín szerintem. A csomagolása elég kényes, könnyen karcolódik és kopik az arany szöveg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Sz. Csilla

2017. június 12.

Szerintem nagyon szép, de a max factoré sokkal jobb. Árban megegyeznek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Szerintem nagyon szép, de a max factoré sokkal jobb. Árban megegyeznek.

viragorsi

2017. június 2.

Nude 01 árnyalatút használok. Tartós, a felvitel a mellékelt ecsettel tökéletes. Egyszerű hétköznapi sminkhez nekem tökéletesen bevált, nem kenődik, nem kell igazgatni egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Tuntilla

2017. február 12.

Nekem a másik árnyalatú paletta van meg. Az elején el kell mondanom, hogy szinte minden sminkem L'oreal... és mindet szerettem is /spirálok esetében lassan múlt idő/, de ez a paletta messze az egyik legrosszab termék, amit vettem. A barna, fekete, fehér és arany szín kívételével az egyik sem látszik. Nem elég pigmentált, vagy nem tapad, nem tudom, de szörnyű. Próbáltam már alapozóval, szemhélyalappal, de semmi. Mivel más L'oreálom is van, azokat használom helyette, így nekem ez pénzkidobás volt. A mono személypúderek jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Zsedit

2017. január 1.

Tetszik! Igaz nem minden szín használható benne, de ami igen, alapozás után szépen fed!! : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

cintia4

2016. november 30.

Az itteni véleményeket elolvasva nem lett nagy kedvenc sokaknál. Igazából mivel csak alkalmanként használok erős sminket, ezért nekem ez a paletta a hétköznapokra tökéletes. Tartósságát tekintve a 8 órás irodai munkámat kibírja, ha haza megyek meg úgyis leszoktam mosni a sminkemet. Amúgy tetszik a csomagolása és mivel fél áron jutottam hozz így még meg is érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

stiles

2016. november 27.

Borzalmas paletta, szerencsére nem teljes áron vettem. Fôleg azert csalódás, mert a single eyeshadow-i nagyon jó a L'Oréalnak, de ez a paletta nem sikerült. A világos árnyalatok egyáltalán nem pigmentáltak, a sötétek se valami fantasztikusak, de azok legalább valamennyire látszanak a szemhéjamon. Természetesen minden szín porol, a csomagolás elég vacak, az applikátor használhatatlan. A nap végére még szemhéjalappal is majdhogynem eltûnik, bár alapból nincs ott sok minden, ami egyáltalán el tud tûnni. Ha valaki jó minôségû drogériás palettát keres, vegyen inkább Sleek-et, Müllerben lehet kapni, olcsóbb ennél és rengeteg különbözô színösszeállítású van, vagy kettô-három ilyen helyett vegyen egy high end palettát, sokkal jobban megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emolliensek: Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Cetearyl Ethylhexanoate, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Isononyl Isononanoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylyl Glycol, Cetearyl Ethylhexanoate, Panthenol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Dimethicone, Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77499, CI 77492, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.