L'Oreal Paris

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   17,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 5399-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2016. január 9.

Kiszerelés:   17,5 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 5399

10 természetes színből álló szemhéjpúder paletta

2 féle színösszeállításban:

• Nude 01 (földszínek)
  • Nude 02 (rózsás,mályvás színek)

Ár: 5399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Sammael

2021. január 1.

Nem tudom, mi ez a nagy hisztéria ennél a palettánál, tényleg nem értem. Nem tudom, nekem az alapozó tökéletesen megtartja a port, nem csúszik el és kimondottan pingmentált, kicsit még figyelnem is kellett rá, hogy ne legyen túl erős. A színek nagyon szépen össze vannak válogatva, mindegyik passzol egymáshoz. Őszintén? Szerintem teljes áron is megéri, bár én akciósan vettem 1000ftér a dm-ben. Én el fogom használni, ha pedig valaha elfogy, biztosan újra veszem. ✌🏽 Igazából más márkától is lehet venni ennyiért, aztán az még nagyobb hulladék. Sajnos akad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 1.

adanita

2020. november 29.

Hirtelen döntésből vettem meg, mivel leárazták félárra, annyit megér.. (De csak annyit! :) )

Cuki, szép meg minden, de sajnos ismét azt kell mondanom, hogy oorbitális módon túl vannak a Loeral termékek árazva a minőséghez képest ( nem ez az egyetlen..). Nem hozza azt a szintet, amit ezen árkategóriában kellene, sőt, az alapból fele ennyibe kerülő Catrice termékei is verik ezt a palettát.

PRO:
- szép színek
- kényelmes és szép kiszerelés, belső tükör

Contra:
- nagyon porzik, ezáltal nem olyan tartós
- a színek nem annyira pigmentáltak a bőrön sajnos... :(

Szeretem, 2 ezret nem sajnálok érte és féláron meg is éri, de majd 5 ezerért nem venném meg, illetve mást érdemes... Ilyen árkategóriában azért vannak jobbak is minőségben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 29.

PRO:
- szép színek
- kényelmes és szép kiszerelés, belső tükör

Contra:
- nagyon porzik, ezáltal nem olyan tartós
- a színek nem annyira pigmentáltak a bőrön sajnos... :(

BPetra22

2019. október 7.

Sokáig szemeztem vele, kissé sokalltam az árát, de kíváncsi voltam hogy teljesít, mivel összességében meg meg vagyok elégedve a L'oreal termékekkel. Sajnos nagy csalódás volt ez paletta, szörnyen porol, és egyáltalán nem pigmentáltak a színek a szemhéjra felvive. Nem ajánlom megvételre, szerintem nem éri meg az árát, fele ennyiért az Essence-es paletta hozza (sőt..) ezt a színvonalat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

kinguska

2018. március 21.

Kuponra vásároltam féláron a terméket, még így sem érte meg az árát, általában meg vagyok elégedve a márka termékeivel, azért is vásároltam meg ezt gondolkozás nélkül, de nagy csalódás volt és pénzkidobás. A színekkel nem lenne baj alapból, szép nude árnyalatok, de a szemhéjon nekem alig látszanak és ha sikerül is felvinnem akkor se tartósak. Nappali sminkhez is gyengén látszik, mintha semmit se kentem volna a szemhéjamra, pedig ettől a márkától nem ezt várnád. A doboza elsőre nagyon szép, igényes, még belső tükör is van benne, de a külső arany felirat nekem pár hét alatt teljesen lekopott, már senki se mondaná meg, hogy ez eredetileg egy L'oreal termék volt. Nagyon porzik, így a tükröt folyamatosan tisztítani kellene ha valaki abba nézve akarna igazítani a sminkjén. Pár árnyalatot ami jobban látszott elhasználtam, így is több mint a fele megvan még, de sose használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

gklara

2017. november 14.

Elképesztően porol, nem lehet vele szépen dolgozni. Pedig a színek szépek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Elképesztően porol, nem lehet vele szépen dolgozni. Pedig a színek szépek!

danyadi77

2017. október 1.

Mindkét szín megvan, szépek a színei, de a rózsásakat nem nekem találták ki sajnos..nem is használom, csak kipróbáltam. A másikban a barnák között van, amelyik majdnem egyforma felvéve..A sötétszürkéjét kifejezetten kedvelem és balról a negyedik szín egy nagyon szép, érdekes szín szerintem. A csomagolása elég kényes, könnyen karcolódik és kopik az arany szöveg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Sz. Csilla

2017. június 12.

Szerintem nagyon szép, de a max factoré sokkal jobb. Árban megegyeznek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Szerintem nagyon szép, de a max factoré sokkal jobb. Árban megegyeznek.

viragorsi

2017. június 2.

Nude 01 árnyalatút használok. Tartós, a felvitel a mellékelt ecsettel tökéletes. Egyszerű hétköznapi sminkhez nekem tökéletesen bevált, nem kenődik, nem kell igazgatni egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Tuntilla

2017. február 12.

Nekem a másik árnyalatú paletta van meg. Az elején el kell mondanom, hogy szinte minden sminkem L'oreal... és mindet szerettem is /spirálok esetében lassan múlt idő/, de ez a paletta messze az egyik legrosszab termék, amit vettem. A barna, fekete, fehér és arany szín kívételével az egyik sem látszik. Nem elég pigmentált, vagy nem tapad, nem tudom, de szörnyű. Próbáltam már alapozóval, szemhélyalappal, de semmi. Mivel más L'oreálom is van, azokat használom helyette, így nekem ez pénzkidobás volt. A mono személypúderek jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Zsedit

2017. január 1.

Tetszik! Igaz nem minden szín használható benne, de ami igen, alapozás után szépen fed!! : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emolliensek: Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Cetearyl Ethylhexanoate, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Isononyl Isononanoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylyl Glycol, Cetearyl Ethylhexanoate, Panthenol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Dimethicone, Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77499, CI 77492, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.