L'Oreal Paris

Ár:   €3.99   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: csaktom, az összetevőket feltöltötte: redi96, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Ár:   €3.99
Kategória:   Hajápolók

Argininnel és tápláló Shine-Care szérummal gazdagított, nem leöblítendő expressz balzsam a dupla hatásért:

• Táplálja, erősíti a hajat
  • Könnyű kifésülés, védelem a haj szárítása alatt

Majida

2019. augusztus 22.

Akciósan vettem meg bár többet vártam tőle,az illata kellemes bár nem tartós,a hajamat nem tudom tőle könnyen kifésülni,valamivel puhább a hajam tőle de nagy hatást nem veszek észre....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Jucccc

2019. augusztus 8.

Hajvég ápolásra használom. Megszárított, kivasalt hajra szoktam kenni. Nem fújom rá, hanem a tenyerembe fújok 5-6 pumpálásnyit, majd elsimítom a kezemmel a hajvégeken. Részben tovább egyenes marad a hajam, részben kevésbé szálkásodik. Elégedett vagyok vele, nem tudok semmit felhozni ellene, de nem biztos, hogy újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

tsolya

2019. április 14.

Még vizesen szoktam a hajamra permetezni, csupán néhány fújásnyit. Csak a hajvégemre szoktam felvinni, így nem zsírosodik gyorsabban. Valóban könnyebb ezután kifésülnöm. Az illatát nagyon kellemesnek találom, hamar megszerettem. Azt vettem észre pár használat után, hogy valamivel puhább és fényesebb a hajam. Sőt, a puhaságát más mások is csodálkozva dicsérték meg. Szeretem ezt a kis terméket, lassan el fog fogyni, de még az is elképzelhető, hogy nem váltok, hanem ezt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

TaZsa

2019. március 27.

Szigorúan a jól bevált (Serical) hajpakolásom után használom kiegészítésképpen nedves hajra. Talán ezért is van az, hogy nekem bevált a termék. Jól összerázva ügyelek, hogy 4-5 fújásnál - ne túl közelről - ne fújjak többet a derékig érő hajamra, így nekem nem zsírosít és nem nehezíti el a hajat. Szeretem a kellemes nem tolakodó illatát (a hajamban nem marad meg, csak kifújáskor érzem), ami engem a tini koromban használt h&m-es kis cuki testpermetek illatára emlékeztet. Puha, selymes és fényes lesz tőle a hajam, nekem a kifésülésnél is hozza az elvártakat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

26timcsi

2019. január 21.

Úgy gondoltam veszek valami "jót" a hajamnak..hát nem jött össze..az illatán kívül nem tudok felhozni pozitívumot..nekem még a gubancokat se nagyon "tüntette el".. a gliss kur ezerszer jobb,attól puhám és gubancmentes lesz a hajam, kb "hajparfümnek"jó..nem fogok többet venni belőle az fix.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

dottya

2019. január 18.

update: a tubus vége felé, már semmit sem csinált a hajammal, csak összetapasztotta és keménnyé tette. :S Lehet jobban össze kellett volna ráznom az elején.

Nedves hajra fújom szárítás előtt. Fényes, puha, könnyen fésülhető tőle a hajam. Nem zsírosít, nem ragasztja össze a hajszálakat. Az illata kellemes és szerencsére nem tolakodó. Szinte csak szilikont tartalmaz, úgyhogy csodát nem vártam tőle. Amiért levonok egy csillagot, az a fújóka megoldása; nem lehet szabályozni, hogy hova menjen a permet, így az egész hajhosszra, arcomra, vállamra, mindenhová kerül belőle....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Swelana

2018. december 5.

Hirtelen felindulásból vásároltam meg, egyszerűen csak ránéztem és megtetszett a csomagolása. Aztán hazaérve kipróbáltam, az illata is egész kellemes. Kócosodásra hajlamos hajam van, ezen bőven segített. Mivel csak ismerkedek még vele, így más hatásról nem tudok beszámolni.

18-12-05 Szerk: Már nem használom ezt sem, ecettel öblítem a hajam, semmi mást nem kenek rá. Zavart a túl sok szilikonos hajápoló cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Kinleyni

2018. augusztus 3.

Egy flakonnal használtam el. Előtte ugyanebből a kategóriából használtam Gliss Kurt, Pantene-t.
Nem rossz, de nem is jó. Nem olyan hatékony kifésüléskor, mint a GK, és nem lesz tőle olyan selymes és puha a hajam, mint a P-től, viszont táplál és fantasztikus illata van.
Vékony szálú hajam kissé zsírosítja.
A pumpa megoldása sem tökéletes, egy pontra koncentráltan és sokat fúj, ezáltal gyorsabban is fogy.

Upd.: Visszatértem a GK-hoz, ez nagyon zsírosított, összetapasztott. Hajvég ápolónak azonban tökéletesen megfelel...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Vékony szálú hajam kissé zsírosítja.

lexx

2018. május 22.

Sajnos egyenlőre nem hozza a várt hatást, majdnem mindegyik negatív kommenttel egyetértek. Tulajdonképpen olyan semmilyen. Illata jó, de más pozitívumot sajnos nem tudok mondani annak ellenére hogy több mint 2 hete használom kitartóan. Se jobb kifésülhetőséget, se puhább hajkoronát nem tapasztaltam. Az előttem hozzászóló Kinleyni, pontosan összefoglalja a véleményemet, a Gliss Kur-os hasonlattal teljesen egyetértek.
Nem hinném hogy újra megveszem, ha csak nem valami csoda történne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Nem hinném hogy újra megveszem, ha csak nem valami csoda történne.

Ardanky

2018. február 26.

Amit igért azt hozta,kifesulés elött,v hajmosás után kicsit befujkáltam. És szép selymessé varázsolta a hajam. Táplál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Hidratálók: Dimethiconol

Színezék. Lilás piros.