L'Oreal Paris

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie25, Módosítva: 2020. április 17.

Lelőhely:   Drogéria
Kategória:   Hajápolók

• meghosszabbítja a hajszín élettartamát
  • megkönnyíti a haj kifésülését és így megelőzi a károsodását
  • teljes hosszukban regenerálja a hajszálakat

Sari1234

2021. április 17.

Tegnap vettem ezt a sz*rt.. torolkozoszaraz hajra vittem fel ugy ahogy tudtam. Rajtahagytam a hajamon hogy tegye a dolgat,mert elegge gyorsan sargul a hajam. Hat sok mindenre szamitottam,de arra nem ,hogy nem csak a sarga szintol,de a sajat hajszinemtol is megszabaditanak:) vegeredmeny: a gyonyoru balayagebol narancssarga szinu haj :)
Ne vasarold meg ezt a termeket!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Ne vasarold meg ezt a termeket!!!

hanka.horvath

2021. március 10.

Semmit nem ér, szárította a hajam. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Semmit nem ér, szárította a hajam. Senkinek nem ajánlom.

zsdori

2021. március 10.

A samponjával együtt használom, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

A samponjával együtt használom, teljesen meg vagyok vele elégedve.

georgina_95

2021. március 4.

A szőke hajamra megtaláltam a tökéletes megoldást. A márka purple samponjával kombinálva használom, az eredmény magáért beszél. Ápolt, sárga hatástól mentes lett az egyébként igénybe vett, gyenge "hajkoronám". Ha megfelelően hamvas hatást szeretnél, akkor ki kell próbálnod.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

csill87

2021. január 7.

Elfogyott a sampon, és ahelyett ezt vettem hamvasításra. Hát amennyire jó az, annyira semmit nem ér ez. De tényleg... Önmagában semmit nem hamvasít,de ez már akkor látszott, mikor kinyomtam a tenyerembe,a színe annyira kis halovány. Jaj, sima balzsamnak is karcsú a teljesítménye. Ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Anna2

2020. szeptember 7.

Csak ezt a balzsamot használom hamvasításra. Kicsit tovább hagytam fent a hajamon (6-7 perc) és hamvasabb lett. Azt azért látom, hogy kicsit sprődebb a hajam mint egy rendes balzsamnál, de gondolom, ez ennek a műfajnak a sajátossága :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

hippiesaur

2020. július 15.

A samponjával együtt kezdtem el használni, így önmagában nem tudom milyen hatása lenne. Heti 1 használat mellett 5 percig szoktam fenthagyni a samponozás után. Így együttesen nem szárítják a hajamat, a végeredmény tényleg szép hamvas szőke. Biztos ami biztos azért hajpakolást szoktam feltenni utánuk, hogy biztosan elég táplálást kapjon a hajam hajmosáskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Annie25

2020. május 12.

Update! Többszöri használat után kipróbáltam, hogy milyen lesz a hajam ha csak a sampont használom, de nem lett olyan szép hamvas a végeredmény, mint ezzel a maszkkal együtt. Számomra megfelelő, újra fogom venni.

Nagyon szépen hamvasít, a samponjával együtt használom hetente 1x és teljes mértékben megszünteti a sárga hatást a melírozott hajamban. Kb 5 percig szoktam rajta hagyni és nagyon szép lesz a végeredmény. Szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

pacsalia

2020. május 10.

Háát...Kárt nem okoz, de egyáltalán nem is wow hatású... nem tudom biztosra mondani, hogy hozzátesz ahhoz az eredményhez amit ennek a sampon párjával lehet elérni (az egyébként szuper hatásos kis termék)
Valóban ahogy lentebb is írta valaki, picit talán felesleges😃
És nem ápol kicsit sem sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Valóban ahogy lentebb is írta valaki, picit talán felesleges😃
És nem ápol kicsit sem sajnos.

laracroft

2020. április 23.

Amennyire elégedett vagyok a samponjával, ezt a színező pakolást annyira haszontalannak érzem.
Halvány lila, ehhez mérten nem is igazán hamvasít (vagy maximum csak egy kicsit, de én nem vettem észre színező hatást).
Ráadásul nem táplálja a hajat, balzsamként/pakolásként abszolút nem funkcionál.
Kárt nem tett a hajamban, ezért 2*.
Felesleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Ráadásul nem táplálja a hajat, balzsamként/pakolásként abszolút nem funkcionál.
Kárt nem tett a hajamban, ezért 2*.
Felesleges termék.

Színezék. Lila színű.

Tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.