L'Oreal Paris

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie25, Módosítva: 2020. április 17.

Lelőhely:   Drogéria
Kategória:   Hajápolók

• meghosszabbítja a hajszín élettartamát
  • megkönnyíti a haj kifésülését és így megelőzi a károsodását
  • teljes hosszukban regenerálja a hajszálakat

Annie25

2020. május 12.

Update! Többszöri használat után kipróbáltam, hogy milyen lesz a hajam ha csak a sampont használom, de nem lett olyan szép hamvas a végeredmény, mint ezzel a maszkkal együtt. Számomra megfelelő, újra fogom venni.

Nagyon szépen hamvasít, a samponjával együtt használom hetente 1x és teljes mértékben megszünteti a sárga hatást a melírozott hajamban. Kb 5 percig szoktam rajta hagyni és nagyon szép lesz a végeredmény. Szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

pacsalia

2020. május 10.

Háát...Kárt nem okoz, de egyáltalán nem is wow hatású... nem tudom biztosra mondani, hogy hozzátesz ahhoz az eredményhez amit ennek a sampon párjával lehet elérni (az egyébként szuper hatásos kis termék)
Valóban ahogy lentebb is írta valaki, picit talán felesleges😃
És nem ápol kicsit sem sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Valóban ahogy lentebb is írta valaki, picit talán felesleges😃
És nem ápol kicsit sem sajnos.

laracroft

2020. április 23.

Amennyire elégedett vagyok a samponjával, ezt a színező pakolást annyira haszontalannak érzem.
Halvány lila, ehhez mérten nem is igazán hamvasít (vagy maximum csak egy kicsit, de én nem vettem észre színező hatást).
Ráadásul nem táplálja a hajat, balzsamként/pakolásként abszolút nem funkcionál.
Kárt nem tett a hajamban, ezért 2*.
Felesleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Ráadásul nem táplálja a hajat, balzsamként/pakolásként abszolút nem funkcionál.
Kárt nem tett a hajamban, ezért 2*.
Felesleges termék.

Színezék. Lila színű.

Tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.