L'Oreal Paris

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. február 25.

Kategória:   Samponok

Sampon sárga és rezes hatás ellen. Semlegesíti a haj sárga és narancs tónusait. Melírozott barna, szőke vagy ősz hajra.

Ár: 990 , Eladó: agnes.gondor13
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest XIII. kerület, fizetés: személyes átvétel lehetséges

n.anett1993

2022. május 19.

Kellemes illata van, jó az állaga, szépen habzik, segít a sárgás árnyalatokat eltűntetni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

AnnaAnyaralu

2022. május 17.

Szeretem az illatát, ha vamsito hatása jó, de nem jobb mint a Live hamvasito samponja, vagy a coloristáè, ami sajnos már nem kapható. Hátránya, hogy nekem hamar zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

Lilla1001

2022. május 14.

It's magic. Bár csak egy és fél percig maradt rajta, nem színezett lilára, és konkrétan a már hónapok óta tartó sárgás tincseim lettek újra gyönyörű ezüstösek :3 . Mellesleg 11/2-es a hajszínem, szóval tényleg nagyon világos. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 14.

ZsMBerni

2022. május 3.

Picit szárít, de balzsammal együtt használva csodaszép lesz tőle a hajam. Az előírt 2 percet azért rajta kell hagyni, hogy hamvasítson, de meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 3.

BlankaGroom

2022. április 28.

Nagyon szépen hamvasítja a hajam, ha több percig fenthagyom akkor enyhén lilára színezi a hajvégeket, de én pont így szeretem. Megfelelő balzsammal használva pedig nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

viktoriakissss

2022. március 5.

Vicc kategória. Évekig próbálkoztam az ilyen samponokkal, de sosem olvastam utána, hogy milyen vélemények vannak, így sosem sikerült olyanba beleválasztani, ami működne is. Sokáig használtam azt a kis üveges lila folyadékos dolgot, amit vízzel kell keverni, és belemártani a hajad (bocsi, már nem jut eszembe a neve), na az tényleg használ, és nekem ő az egyetlen amitől tényleg hamvas szőke leszek! Na de felhagytam a használatával mert túl sok macera, viszont mostanában újra elkezdtem igényelni s hamvasítást, mert bár alul gyönyörű szőke a hajam, de felül és még lejjebb is, hát nagyon sárga. Szóval az itteni vélemènyek miatt vettem meg ezt a sampont, de semmit sem ér, volt, hogy 5 percnèl is tovább hagytam a fejemen, hátha alapon, de még csak lila sem lett, pedig bőven időn túl voltam. Talàn a hajam legeslegvégén látszott valami, ahol amúgyis majdnem fehér, na ott talán még fehérebb lett, de hát ennyiért ki vesz hamvasítót? Nem szárít extrémen, de az biztos, hogy jóval szárazabb utàna a hajam mintha a szokásos samponommal mosnám meg. Hatalmas csalódás, szerintem ezentúl már biztosan nem próbálkozom hamvasító samponokkal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 5.

norikaa27

2022. március 1.

Nem igazán szeretem ezt a márkát,de ez nagyon megfogott.
Ma mostam vele + a balzsammal először hajat. Nos,engem nagyon meggyőzött,így első használat után.☺️
Szőkítés+festés után van a hajam. Csodát tett elsőre,hajam puha selymes és kellemes tapintásúvá vált,a balzsam nem zsírosít,nem nehezítette el a hajamat.
Talán számomra kicsit túl híg a sampon állaga,de abszolút nem zavaró.
Ha elfogy biztos újra veszem.!! :)
Csak ajánlani tudom,próbáljátok ki bátran!!! 😬😬😊😊😇😇

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 1.

Nem igazán szeretem ezt a márkát,de ez nagyon megfogott.
Talán számomra kicsit túl híg a sampon állaga,de abszolút nem zavaró.
Ha elfogy biztos újra veszem.!! :)
Csak ajánlani tudom,próbáljátok ki bátran!!! 😬😬😊😊😇😇

Kusika

Korcsoport: >54
2022. február 27.

Sűrű állagú sampon szépen hamvasít kellemes tapintású lesz a hajam tőle,
valószínű ,hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. február 27.

Sűrű állagú sampon szépen hamvasít kellemes tapintású lesz a hajam tőle,
valószínű ,hogy újraveszem.

dorkamasik

2022. február 25.

Eddig az esetek többségében már alig vártam, hogy az aktuális samponom/ balzsamom elfogyjon, hogy kipróbálhassak egy másikat, vagy azért, mert nem jött be az előző, vagy pedig azért, hogy hasonlóan jó minőségűeket kutathassak fel.
Na kérem, ennek vége, révbe értem... és ezen én vagyok a leginkább meglepve, ugyanis álmomban nem gondoltam volna, hogy pont egy ilyen basic-nek mondható márka terméke fog levenni teljesen a lábamról.
Ez a cucc mindent IS tud!
Az agyon roncsolt hajam elképesztően puha lesz tőle, jól habzik és az illata is mesés, illetve még az én középbarna hajtöveimen is látható hatást ér el, ha követve a használati utasítást rajta hagyom kb 10 percig.
Plusz pont- bár nem tudom, hogy ez neki köszönhető-e, mindenesetre azóta sincs vele problémám-, hogy a fejbőröm nem korpásodik, amióta vele mosom a hajamat.
A hajmaszkjával együtt használom mostmár majdnem egy éve és eszem ágában sincs váltani.
Mindenkinek javaslom, hogy tegyen egy próbát, szerintem verhetetlen duo, talán annyit tennék csak hozzá, hogy akinek nagyon világos szőke haja van, az figyeljen a hatóidőre, max 1-2 percig hagyja fent, hacsak nem akar levendula színű hajat. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 25.

Ez a cucc mindent IS tud!

ohkornelia

2022. február 23.

Azokhoz szólók, akik pénztárca barátságból eddig a Schaumát vették: ne tegyék. Térjenek át erre. Nem szárít, nem teszi tönkre a fejbőrt, stb. Ez egy jó sampon, próbáltam a Kevin Murphy-t, TIGI-t, stb.t. Nagyságrendileg ugyanezt tudják, csak sokkal drágábban. Ennek nincs szerintem extra finom illata, viszont a termékcsaládban elérhető ilyen-olyan pakolásokkal, kondícionálókkal együtt nagyon nagyon jól működik. Heti 1-2-szer használom melírozott hajra, csak a haj hosszára, fejbőr környékére nem megyek vele. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színezék. Lila színű.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.