L'Oreal Paris

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 20.

Kategória:   Samponok

Sampon sárga és rezes hatás ellen. Semlegesíti a haj sárga és narancs tónusait. Melírozott barna, szőke vagy ősz hajra.

georgina_95

2021. március 4.

A kedvenc samponom lett! Nem szárítja a hajamat a többi ilyen típusú samponnal ellentétben. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

solyakukac

2021. február 16.

Számomra az év samponja! Első hamvasitó sampon, ami nem szárítja a hajamat. Mindig puha lesz tőle és nem foltokban hamvait hanem egyenletesen. Imádom, de nagyon félek, hogy ezt is kivonják a forgalomból :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

SzBarbara

2021. február 16.

Egy csillag levonás de csak azért mert brutálisan el tudja színezni az ember kezét és sajna frissen szőkített hajat, ha elővigyázatlanok vagyunk. Hiába csak 3 percig mossa át vele az ember az eredmény akkor is szürkés árnyalat lesz, teszi a dolgát az biztos. Viszont, ha keverve van más samponnal akkor pont annyira hamvasít amennyire kell, vagy , ha előszőr ezzel majd egy másik fajta samponnal mossuk át a hajunkat úgy is tökéletesen működik. Sárgás-rezes hatás bye-bye. Ez a kis csoda eltűntet mindent, csak ki kell tapasztalni a használatát. Amennyiben elsőre megfogja nagyon a hajadat a második mosásnál kikopik szóval nem kell aggódni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Divien

2021. február 1.

Nagyon szerettem volna hamvasabb színt, ezért megvettem ezt a sampont, hátha csoda történik.
Olyan szinten tönkrevágta a hajam, hogy hónapok óta próbálom helyrehozni. Extrém módon kiszárította, de olyan szinten, hogy mai napig hajmosás után a sírás kerülget. Most jutottam el arra a szintre, hogy luxus sampon/balzsam/olaj/hajmaszk kombóra kell beruháznom, hogy helyre tegye a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Kitsyke

2021. január 19.

- nem igazán habzik, nálam 2x kell samponozni előtte, jó sok sampont kenek rá hogy habosodjon.
- Illata nekem nem jön be.
- 10-5 percig hagyom rajta, nem látok hamvas csillogást ,sem azt hogy a szőke tincsek szebbek lennének, 3 használat után sem!! Vannak ennél jobbak is....
- Száritja a hajat nagyon de pakolás rendbe teszi

(Barna melírozott hajam van)

2 csillag, mert én semmi hamvast nem látok, semmilyen fényben sem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

- Illata nekem nem jön be.
- Száritja a hajat nagyon de pakolás rendbe teszi

(Barna melírozott hajam van)

2 csillag, mert én semmi hamvast nem látok, semmilyen fényben sem :(

Sziporka88

2021. január 18.

Olyan jókat olvastam itt róla, amiatt vettem meg.
Sajnos nekem nem lesz hamvasabb a hajszínem, viszont használat után nagyon szárít, de 1-2 nap után teljesen zsíros lesz a hajam.
Az illata sem győzött meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Olyan jókat olvastam itt róla, amiatt vettem meg.
Az illata sem győzött meg.

Ingrido

2021. január 3.

Olvasom a jó véleményeket, azért is vettem meg, de mintha egy másik terméket használnék. Nekem nem hamvasít, viszont végtelenül szárít. Semmiben nem különbözik a hasonló célú termékektől...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

Szilvus87

2020. december 4.

Arra, amire ígéri magát, nekem bevált. Balayage technikával van festve a hajam, a szőkéből sárgás tónusokat gyönyörűen eltünteti, a barnát nem bántja, csökkenti a rezes vörös beütést (hála érte!), jó az illata és ami nekem nagyon fontos volt, nem szárítja a hajat. Elsőre meglepő volt, hogy olyan lila a sampont, mint a flakonja, de gondoltam a nagy bezártságban ha lila is lesz a fejem, legalább feldobja a hétköznapokat a következő mosásig. :) De nem lett. Nekem nem fogta be a kezem, vagy legalábbis a teljes procedúra (balzsam, átmosás...) végére nem vettem észre. Update-elem: tényleg elszínezi a bőrt..
Az ára jó, az illata jó, a hatása jó.Én szeretem ha egy sampon habzik, úgy érzem akkor lesz tiszta a fejbőröm, ezt nem teszi hozzá, ezért jár csak 4 pont tőlem. Nálam így vált be: hajat mosok az egyik kedvenc samponommal (sérült, száraz hajra), aztán jön ez, utána a balzsam. Így szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

arizona07

2020. november 27.

Kallosról váltottam erre, nem bántam meg. Teszi a dolgát, de közben nem tolja túl a dolgot, még ha picit tovább marad fent sem. Közel sem szárítja a hajat annyira mint pl. a Kallos, így maximálisan elégedett vagyok vele. Nekem az illata kifejezetten tetszik, néha a hajpakolásomba keverem és úgy rakom fel. A fodrászom szerint viszont ez is megnyitja a hajszerkezetet, ami miatt aztán könnyebben roncsolódik a haj, és ajánlott egy professzionális hamvasító sampont. Még nem vettem rá a pénztárcámat, de ha elfogy valószínűleg váltok arra. De szerintem ár-érték arányban viszi a prímet és nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

kaktusz00

2020. november 26.

Nekem bevált nem szárítja a hajat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

Nekem bevált nem szárítja a hajat

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színezék. Lila színű.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.