L'Oreal Paris

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 26.

Kategória:   Hajápolók

• szilikonmentes
  • teljes hosszban táplálja a hajszálakat
  • selymesen lágy tapintású hajat eredményez
  • hővédelmet biztosít a hajnak
  • hajformázás közben meggátolja a haj károsodását
  • védi a hajat az elektrosztatikus feltöltődés ellen

Ár: 990,- , Eladó: hencikee0114
Állapot: 2-3 nyomásnyi hiány, Helyszín: Nyíregyháza/Debrecen, fizetés: Személyes átvétel / posta

betty94

2021. május 3.

Aki jót akar magának, az ne vegye meg. Több esélyt is adtam neki. Már használtam vizes, száraz hajra is, de a végeredmény mindig ugyanaz volt: ragacsos, csúnya, száraz, szálkás haj. Nagyon bosszantó, amikor 20 perc hajszárítás után az az érzésed, hogy legszívesebben újra megmosnád a hajad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Rita0126

2021. március 19.

Eredetileg olajat akartam venni, de figyelmetlen voltam, hogy ez egy szérum. 2 pumpányit használok belőle nedves hajra hajszárítás előtt, de nem hiszem hogy bármit is csinálna azon kívül hogy jó illata van 😕 a hajam ugyanúgy száll. Bár nem tapasztja össze és nem zsírosítja, szóval legalább kárt nem tesz. Elhasználgatom de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Ophelia

2021. március 18.

Nekem nagyon nem jött be. Nedves hajamra tettem egész kis mennyiséget, szerintem soha nem volt ilyen rossz tapintású a hajam szárítás után, tapadós, csúnya száraz kinézetű... Azonnal túladtam rajta, rosszabb, mintha semmit nem használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Brunettee

2021. március 4.

Már több, mint egy éve van a szekrényemben egy ilyen hajápoló. Az illatát nagyon szeretem, de magába nekem kevés. Egy másik olajjal szoktam összekeverni, akkor már egészen jó. Újra biztosan nem veszem, és egyébként sem tudom, mikor fog elfogyni. Szóval jó, de nem nélkülözhetetlen számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Majida

2021. március 3.

Akció alkalmával vettem meg....Kézen szét oszlatva enyhén habosodik igazából nem nyomtam belőle sokat hátha össze tapasztja a hajamat 2 pumpálásnyival nem tapasztotta össze....Hajvégem puha lett tőle szerintem azt tudja mint egy átlagos haj olaj az illata kellemes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.