L'Oreal Paris

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 26.

Kategória:   Hajápolók

• szilikonmentes
  • teljes hosszban táplálja a hajszálakat
  • selymesen lágy tapintású hajat eredményez
  • hővédelmet biztosít a hajnak
  • hajformázás közben meggátolja a haj károsodását
  • védi a hajat az elektrosztatikus feltöltődés ellen

800,- L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sleek Hajszérum
Ár: 800,- , Eladó: hencikee0114
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Debrecen/Nyíregyháza , fizetés: Személyes átvétel

Maja92

2022. április 9.

Meglepődtem a sok negatív véleményen, az én hajamnak nagyon jót tesz. Nem nehezíti el, mint egy olajos hajvégápoló, ez könnyebb, viszont a száraz hajvégeken segít és szöszösödés ellen is szuper, a hajtöveimre is teszek belőle kicsit. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

v.anit.a

2022. március 27.

Erre a szérumra úgy kell tekinteni, mint egy hővédőre. Se nem leave-in kondícionáló, se nem hajvégápoló, tehát selymességet, puhaságot senki ne várjon tőle. Hogy kinek mi a megfelelő mennyiség, azt ki kell tapasztalni. Az én vállig érő hajamra 1! pumpálásnyi elég. Szárítás előtt én még egy borsónyi Olaplex No.6-ot is bele szoktam dolgozni a hajamba, így mindig tökéletes a végeredmény.
Szerintem a Dream Long termékcsalád leghasznosabb darabja, jár az 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 27.

Szerintem a Dream Long termékcsalád leghasznosabb darabja, jár az 5*.

Csinsta

2022. március 6.

Pár hónapja kezdtem el használni ezt a terméket, és most megdöbbenve olvastam ezt a sok negatív kommentet. Az elseve dream long termékcsaládot nagyon régóta használom, így amikor megjelent ez a termék, azonnal megvettem. A derékig érő félig száradt hajamra, hajszárítás előtt nyomok 2 pumpányit. Nem csoda termék, de nekem egyáltalán nem roncsolta a hajamat. Nem szárítja, nem ragacsos tőle a hajam, viszont nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 6.

Kusika

Korcsoport: >54
2022. február 27.

Borzalmas csalódás szárítja az egyébként is száraz hajam .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. február 27.

Borzalmas csalódás szárítja az egyébként is száraz hajam .

Ttimii

2022. február 3.

Nem a legjobb, de teljesen használható termék.
Az adagolással csínján kell bánni. Az itteni vélemények miatt én csak keveset nyomtam (2 kis pumpa) és eldolgoztam a két tenyerem közt mielőtt felvittem a hajvégekre.
Így egyáltalán nem ragadt össze a hajam, sőt.
Az illata is tetszik, bár nem biztos hogy újra veszem ettől függetlenül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

Nem a legjobb, de teljesen használható termék.
Így egyáltalán nem ragadt össze a hajam, sőt.
Az illata is tetszik, bár nem biztos hogy újra veszem ettől függetlenül.

Macskasneni0

2022. január 25.

Mintha összetapadna a hajam tőle, szárítja… a kukában landolt, viszont a piros kupakos rokona nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 25.

llidia

2022. január 15.

nem valt be, nagy mennyisegben osszetapasztja a hajat. Hajszaritashoz elhasznalom mert elvileg van benne hovedo, pici mennyiseget a haj vegere. Ujra biztos, hogy nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

Lufipufi1992777

2021. november 10.

Ez nagyon nem!! Nem ajanlom egyaltalan! Hasznalata utan ragacsos,szaraz es matt kinezetuve teszi a hajat….

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

guppi666

2021. november 2.

Mindent elmondtak előttem, és szerintem sem jó termék. Én is benéztem, azt hittem olaj, sietségemben nem néztem meg, csak lekaptam a polcról. Aztán itthon volt nagy meglepetés hogy mégis mi a jóisten ez. Se nedvesen nem szeretem, se szárazon mert akkor pedig összetapaszt. Egyedül az illata jó, de akkor már kb parfümöt is fújhatnék a hajamra. Biztos nem veszem újra, alig várom hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

zsofi207

2021. október 8.

Igazából csak azért adok 4 csillagot, mert végül meg tudtam menteni a kidobástól.
Nekem sem vált be, rosszabb volt a hajam mikor hajszárítás előtt felkentem. Borzasztóan ragadt és kiszárította. Tényleg nem értem milyen hajtípusra való. Majd gondoltam egyet, kipróbáltam balzsamozás közben. Bebalzsamoztam a hajamat és ezután közvetlenül kb 3 pumpányit nyomtam a hosszára. Pár percig hagytam hatni és maradéktalanul kimostam. Na így szép selymes, puha és fényes lett a hajam. Hajszárítás előtt a régi bevált olajomat használtam és ment minden a régiben.
Nagyon akciósan vettem, így nem fáj a nagyjából kidobott pénz rá, de biztos, hogy nem veszem újra és nem is ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.