L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Haracsimoncsi, Módosítva: 2021. június 22.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• hidratálja és táplálja a hajat
  • intenzíven hidratál
  • teljes hosszukban regenerálja a hajszálakat
  • a haj selymes tapintásúvá válik
  • visszaadja a haj természetes, egészséges megjelenését
  • kellemes kókuszos illatot ad a hajnak

Yolandaa

2022. március 31.

Hosszú, festett szőke hajam van.

2022.03.31. 4*
Több hajmaszkom van, így tegnap kapartam ki az utolsó adagot ebből. Változtattam a hajpakolási rutinomon (sampon, pakolás hajvégektől hajközépig, balzsam), így már működött a pakolás: már vizesen éreztem a puhaságot és ez megszárítva, sőt másnapra is megmaradt, azonban kissé tartás nélkülinek és túl sikamlósnak/laposnak érzem a hajam tőle. Az továbbra is tetszik, hogy tömörebb az állaga, hét közbeni gyors hajpakolásnak nálam szóba jöhet, hétvégére mindig testesebb, táplálóbb hajpakolást használok.

2021.10.25. 3*
Annyira nem akarom lepontozni, de mégis... Kellemes illatú pakolás, hajmosás után másnap még kicsit érződik. Extra hidratálást, puhítást nem tapasztaltam, csak azt hogy utána olyan lelapult semmilyen tartású a haj, hogy alig várom a következő hajmosást. (pedig úgy szoktam, hogy hajmosás, pakolás, utána újra hajmosás, balzsam). Nagy elvárásom nem volt, csak szerettem volna kipróbálni a kókusz tartalma miatt. Egyetlen elfogadható drogériás hajpakolás és amit ajánlok, az a Difeel kókuszos hajpakolás, nálam az a No1!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 31.

Hosszú, festett szőke hajam van.

2022.03.31. 4*

2021.10.25. 3*

Stella8

2022. március 25.

elfogyott a kedvenc hajmaszkon,gondoltam kipróbálok valami mást, itteni veleményeket olvasgattam, ő rá esett a választásom, polcon is csak 1 db volt, nagyon-nagyon nagy csalódás ragad tőle a hajam, 2x használtam és ugyan az az eredmény… ragad nehezen fésülhető…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 25.

ylexe

2022. február 25.

Nagyon kellemes az illata, és napokig érzem a hajamban. Aki kerüli a túlparfümözött dolgokat, annak ez nem fog megfelelni. Minden használati módban remekel - nekem leginkább pakolásként jön be. Picit zsírosítja a fejbőrömet, de az ápolásért és illatért cserébe megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 25.

Luna1024

2022. január 7.

Lassan elfogy az első tégely, és én nagyon elégedett voltam vele! Pontosan ezt használom, ami itt a képen van (a másik hasonló/ugyanilyen nevű talán az elődje ennek, nem tudom, azt nem próbáltam).

Az illatáért teljesen odavagyok. Finom kókuszos, de nem az a tömény, műanyag, autóillatosítós gagyi fajta, mert azoktól falnak megyek. Ennek finom parfümös illata van, és ez az egyik oka, amiért nagyon szeretem, ugyanis halványan emlékeztet az egyik niche parfüm illatára, amit imádok, de túl drága ahhoz, hogy megvegyem: Fragrance Du Bois Santal Complet. Nem 100 %-ban ugyanaz, de nagyon hasonló.

Az én hajamon a hatása is nagyon meggyőző. Fenékig érő, normál szárű, alul sajnos töredezett hajam van, arra használom balzsamként/pakolásként. Átmosom egyszer a hajam, utána a hajhosszra rákenem ezt, alaposan bemasszírozom, és amíg minden más, fürdőszobai dolgot csinálok (kb. 20 perc), rajta hagyom. A második átmosás előtt kiöblítem a hajamból, és az eredmény rögtön érezhető: a hajam finom selymes, pihe-puha, nincsenek száraz részek. Hajszárítás után is megmarad a hatása: a száraz hajam nem gubancolódik, kevésbé "száll", nagyon puha, fényes, ápolt és illatos. :) Az illatát a mosást követő max. egy napig érzem, utána sajnos nem, de ez van.

Az állaga közepesen sűrű, nekem tökéletes, mert a híg balzsamok semmit nem érnek a hajamon, a túl sűrűek pedig lelapítják. Ár-érték arányban nagyon megérte, először picit húztam a számat, hogy drága, de alkalmanként kb. két diónyi mennyiséget oszlatok el a hajamon, öt hónapja használom heti kétszer, és még nem tartok az aljánál. :)

Nem-kiöblítendő ápolóként is lehet használni, de attól tartok kicsit, hogy ragacsos és nehéz lenne. Ha mégis kipróbálom, visszajelzek. :)

Kísérletező típus vagyok, de ez biztosan újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

Kísérletező típus vagyok, de ez biztosan újravevős! :)

Maja92

2021. október 18.

Kedvenc hajpakolásom, van hogy egy órát is fent hagyom, van hogy csak 5 percet. Puha, selymes, könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Sokáig kitart egy tégely a dús, hosszú hajamra. Nem öblítem ki teljesen, a hajamból. Imádom az illatát ami elég tartós, 2-3 napig érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

Denny

2021. augusztus 13.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg (még az előzőnél). Az illata kellemes, nem tömény, finoman benne marad a hajban, nincs mű illata. Az állaga is tetszik, könnyen eloszlatható és kevés is elég belőle. Viszonylag sokáig kitart, én majdnem egy éve használom már. A hajam puha lesz tőle, kevésbé töredezett. Az egyetlen, ami nem tetszik benne, hogy csak úgy tudom használni, ha kimosom a hajamból. Eleinte úgy használtam, hogy rajta hagytam, és akkor valami eszméletlen nehéz volt kifésülni, tépte, gubancolódott, marok számra maradt a fésűben a hajam. Ha viszont kiöblítem, fésülhetőbb. Amit nem értek, mivel az van ráírva, hogy háromféleképp használható, de csak egy vált be. Emiatt levonok gy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Haracsimoncsi

2021. június 15.

Festett, szőkített hajam van. A leírás szerint 3 féle felhasználása lehetséges, én ebből a balzsam kiváltását választottam, 2x-es samponozás után alaposan öblítem és felkenem, állni hagyom néhány percig majd leöblítem. Az illata kellemes kókuszos, nem tolakodó, könnyen kezelhető az állaga és amit öblítés után hagy, az a finom puha haj :) Nálam abszolút kedvenc, de most megvettem a Dream Long verziót is igénybevett hajra. alig várom hogy azt is kipróbálhassam.
Hajmosás után még nedves hajra a Gliss Kur summer repair sprayt fújom télen - nyáron .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate

Tartósítószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.