L'Oreal Paris

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kaposztamester, Módosítva: 2019. január 10.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

Tápláló expressz balzsam 6 virág ápoló olajos kivonatával és Shine-Care szérummal gazdagítva a dupla hatásért. Azonnal ápolja a hajat. Könnyű kifésülés , ragyogó fény és simának érződő haj.

anikokovacs

2020. május 26.

számomra nem vált be, ugyanolyan száraz a hajvégem mint előtte, és még el is nehezíti

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

bibike2000

2020. május 4.

Nekem nem vált be. Az illata nem tetszik,nagyon erős,semmi nőiesség nincs benne. Elnehezítette a hajam,könnyen zsírosodott tőle, ennyi elég is volt, odaadtam. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

Zsozsi20000118

2020. május 4.

Nekem sajnos nem vált be :( Festett szőke, vékony szálú, nehezen kezelhető, sok törődést igénylő hajam van, és mivel az olaj tesóját sokáig használtam és szerettem, gondoltam, adok neki egy próbát. Nem lesz tőle könnyebben kifésülhető a hajam, kb. egy fél flakonnyit rá kellene fújnom, hogy érjen valamit. Nagyon finom illata van, azt alá kell neki írnom, de ennyit tud szegény. El fogom használni persze, de biztos, hogy nem veszem újra. Ha L'Oreal sprayt szeretnétek venni, inkább a piros feliratos, festett hajra valót ajánlom (Total repair) . :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

nikool01

2020. március 6.

Nekem oltári büdös, pasi szaga van, rosszul vagyok tőle.. A hajam is fura tapintású tőle, nem száraz, nem is zsíros, de kellemetlen. 1-2 alkalommal próbáltam, aztán a húgomnál landolt, elfújkáljuk a babái hajára.. másra nem jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

auberginecat

2020. február 23.

Nem teljesen értem, hogyan zsírosodhat be tőle sokatoknak a haja, hiszen nem a tövére kell fújni. Én nagyon szeretem, vagy 3-4 alkalommal újravettem már. Kifejezetten jó illata van, ami sokáig megmarad a hajamban, emellett könnyen kifésülhető és rendezettebbnek is tűnik. A derékig érő hajamra is szívesen használtam, illetve most a vállig érő frizurámra is. Azért adok neki négy csillagot, mert gyorsan fogy és akció nélkül azért sokallom az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Csutak

2019. december 9.

Nagyon szeretem. :) Szárításkor szoktam a hajamat befújni vele, közvetlenül mielőtt végleg megszárad a hajam és néha reggelente, fésülködéshez is szoktam használni és bevált. Selymes, jó illatú és szép lesz tőle a hajam. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

bebe92

2019. november 13.

A hajammal nem igazán csinál semmit, az illatát viszont kedvelem. Kuponnal vettem, mert szinte csak ezt találtam a drogériák polcán, ami könnyebb kifésülhetőséget ígér, de a hajam ugyanolyan kezelhetetlen lenne, ha csak ezt használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Zita41

2019. november 11.

..háát jó büdös, kb mint egy rovarírtó. Tegnap vettem, de használom egy darabig, hátha csinál a hajammal vmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Zafado

2019. október 27.

Egyáltalán nem csinál semmit a hajammal. Ahhoz, hogy valamennyire kifésülhetőbb legyen a séróm egy fél flakonnyit el kell használni, amitől persze másnap már lenyalt zsíros fejem lesz, ha viszont csak pár fújást használok semmi hatása nincs. Ennyi pénzért 2 bödön olajat is vehettem volna, mert pont annyit ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Danielllla

2019. október 25.

Nagyon kellemes az illata és én egyből érzem a hajamon a változást, sokkal puhább tapintású tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol