L'Oreal Paris

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kaposztamester, Módosítva: 2019. január 10.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

Tápláló expressz balzsam 6 virág ápoló olajos kivonatával és Shine-Care szérummal gazdagítva a dupla hatásért. Azonnal ápolja a hajat. Könnyű kifésülés , ragyogó fény és simának érződő haj.

Cynthia99

2021. április 19.

Könnyebben kitudom fésülni a hajamat és puha lesz utána. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 19.

Könnyebben kitudom fésülni a hajamat és puha lesz utána. :)

LiiL

2021. április 15.

Én szeretem - de főleg az illatát. Már a másodikat fújkáltam el. Lehet placebó alapon működik, de az én hajam puhábbnak érződik tőle. Semmivel nem rosszabb mint a gliss kur- attól és ettől se kell csodát várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Cremeviki

2021. április 10.

Nagyon hosszú vastag és dús hajam van így sokat és sokszor kellett kifújni belőle mire valamit éreztem, de tény h nedves hajra fújva elősegítette a szárítást, picit mintha puhább is lenne a hajam.
Fura az illata, de nekem tetszett.
Viszont sok előnyös hatása emellett nem volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Fura az illata, de nekem tetszett.
Viszont sok előnyös hatása emellett nem volt.

meva

2021. március 15.

Én is örülök, hogy nem olvastam véleményeket róla mielőtt megvettem volna :) Kerestem valamit ami nem Gliss Kur, azzal ugyanis hajmosás után kezelhetetlen volt a hajam, olyan szinten gubancolódott, hogy folyamatosan a sírás szélén voltam hajszárítás közben, bármennyit is fújtam belőle a hátközépig érő hajamra. Ez viszont csúcs, ebből is elég sokat ráfújok, de legalább nem konstans káromkodás közepette vergődök hajszárítás közben. Viszont ha tényleg kivonják, akkor muszáj szereznem még belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

csvik

2021. február 18.

Az illata kellemes, viszont tényleg nem csinál semmit. Sajnálom, hogy csalódnom kellett benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Mercury91

2021. február 16.

Egyszer használtam, soha többet! Semmit nem tett a hajammal, mármint pozitívat, viszont szépen elnehezítette, egyáltalán nem lett fényes és ragyogó. Végül a lábszáramra használtam el "olajos testápolóként". Senkit nem beszélnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Timi0102

2021. február 8.

Sajnos én sem olvastam a véleményeket mielőtt megvettem. Adtam neki esélyt, de nem tudtam megszeretni. Az illata egyáltalán nem kellemes, erős férfias, ami tud zavaró lenni. A hatása konkrétan semmi, sőt a hajam még szárazabb, durvább tapintású lett a használata után. Egyedüli pozitívum az a kiszerelése,mert könnyű használni de semmi több. Elhasználom, de soha többet. Egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

hatbarbi98

2021. január 16.

Elkövettem egy nagy hibát mielőtt megvettem, nem néztem meg itt a véleményeket. Sajnos nekem sem vált be. A fodrászom ajánlotta, hogy szilikon mentes olajos ápolót használjak a hajamra ezért vettem meg akciósan, de nem fogom újra venni!! Semmit nem csinált a hajammal, az illata tűrhető, de nem az a tipikus női illat, viszont hozzá lehet szokni. Talán még szárazabbnak is tünik a hajam miatta. Nekem nem zsírosodott jobban tőle a hajam, a kiszerelése is tetszik, ezért adok 2csillagot, más pozitívumot nemtudok mondani a termékről, nem ajánlom senkinek csak pénzkidobás. Persze ha valaki kisérletezne akkor is csak akciósan éri meg ki probálni.

Update: Elhasználni sem tudtam sajnos, így a mamámnál landolt. Nekem derékig érő hosszúhajam van, a mamámnak meg rövid. Ő nagyon szereti, meg van vele elégedve, hajmosás előtt fujja be a haját sokszor utánna mos hajat.Lehet, hogy rövidhajuaknak találták ki. (a mamám miatt adok neki +1 csillagot). Az én véleményem nem változott., a mamám sem venné ujra, de elhasználható szerinte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 16.

Aantonia

2020. december 22.

Semmi hatása sincs, mintha vizet fújnék a hajamra, pedig sok féle képen kipróbáltam, és meg csak illata sincs. Nálam teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

szandiiii95

2020. november 10.

Kifésülni azért nem hűde könnyű tőle, de az illatát szererem, nekem a nedves hajamra bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopherol

Színező anyag. (Piros)

Részletesebb információ a smartskincare-en.