L'Oreal Paris

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kaposztamester, Módosítva: 2019. január 10.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

Tápláló expressz balzsam 6 virág ápoló olajos kivonatával és Shine-Care szérummal gazdagítva a dupla hatásért. Azonnal ápolja a hajat. Könnyű kifésülés , ragyogó fény és simának érződő haj.

Ár: 1200 Ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: Teljesen új, nem próbàlt, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel vmely metróvonalon, kérésre fox/posta
dorottyacs

2019. augusztus 6.

Glamour napokon vettem kiprobálásra így megérte de többet vártam tőle. Különösebben nem vettem észre pozitív változást a hajamon sőt mintha szárazabb is lett volna tőle, tény, hogy a kifésülés egyszerűbb volt és az illata isteni de zsírosít is mellette. Továbbá nagyon gyorsan is fogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Jelizz

2019. június 30.

Nagyon jo illata van ,en akciosan vettem meg hogy ki probalhassam de tetszik. Nem hidratal ugy mint egy jo kis hajolaj ,de konnyen kitudom fesulni vele a hajam es puha fenyes lessz tole . Nyaron elfujkalom ,sajnos picit zsirosit es lelapul tole a hajam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

esztig

2019. május 29.

Nagyon kiszárította a hajam, nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Nagyon kiszárította a hajam, nem vált be.

Fn10

2019. május 9.

Valami plusz áploást szerettem volna a hajamnak... De ez nagyon nem vált be. Az illata egyáltalán nem kellemes, engem férfi tusfürdőre emlékeztet. Használtam vizes és száraz hajra is, de mind a kettő esetben hamar zsírosodott tőle a hajam valamint teljesen lelapult. Semmi extrát nem csinált a hajammal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Viviencsv

2019. április 2.

Nekem könnyen kifésülhetővé tette a hajam, és az illata is tetszik. Ám, hamar bezsírosodott tőle a hajam, és néha mintha nem akarta volna teljesen beszívni a terméket, plusz a kezemen is olyan fura olajos réteg maradt. Semmilyen különös változást nem vettem érsze a hajvégeimen. Ennyi pénzt nem ér meg, akciósan is drágálltam, de adtam neki egy esélyt. Többet nem fogok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Evelyn31

2019. április 2.

Szerintem az árához képest drága. De nekem okozott némi látható,tapintható változást. Az illata nagyon tetszik és a hajam is puha lesz tőle. Nekem ennyi elég. Azt nem mondanám,hogy sokkal könnyebb a fésülködés,de javít rajta az én hajamnál. 4 csillag az ára miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

lillus09

2019. február 18.

Valami pumpásat akartam, mert nem szeretem amikor reggelete ragacsos lett a hajam az olajoktól, így esett erre a választásom, Először is fura szaga, férfi dezodor konkrétan és a könnyú kifésülés nem történik meg, hiáb fújom szárazon vagy vizesen. Konkrétan semmi változást nem vettem észre a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Dianaponi

2019. február 8.

Hat nem hasznalom el. Imadom a markat de ez nagy csalodas volt nekem. Mintha semmi nem tortenne a hajammal. A rendes olaj szerintem jobb volt . A ketto csillag azert jar csak mert az illata es a fujos adagolas tetszik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

annajeney

2019. január 26.

Olyan terméket kerestem, ami könnyen fésülhetővé teszi a száraz végű hajamat. Nem jött be, hiába az olajos táplálás szöveg. Sosem volt még ilyen sprőd és csomós a hajam. Inkább ki sem fésülöm sokszor. Szörnyű termék. És nagyon drága ahhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Cukiduda

2019. január 17.

Hajmosás után a nedves hajra permetezve remekül kondicionálja a hajamat. Télen használom, mert elég édes számomra az illata, illetve ilyenkor a hajolajon kívül kell a plusz ápolás. Nyáron már sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol