L'Oreal Paris

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2014. április 8.

Kategória:   Hajápolók

Hajszálvastagító pakolás, textúrát adó összetevőkkel

Anita333

2017. február 17.

Leárazva vettem, fél áron, azt hiszem kezdik kivonni a forgalomból. Kár lenne érte mert nagyon meg vagyok elégedve vele. Én csak a hajvégekre használom, hagyom rajta 5-10 percet, utána mosom ki. Kellemes illata van, puha, könnyen fésülhető a haj tőle. Elég keveset használni belőle így igazán gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

barigy

2017. január 7.

A samponjat imadom, gondoltam kiprobalom melle. Semmi foldontuli elmenyt nem nyujt, sot, mintha a sampon dusito hatasat ellensulyozna, s kicsit laposabb lenne a hajam a hasznalat utan. Illata rendben van, ettol fuggetlenul nem ujravevos nalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

eszti003

2016. december 26.

tulajdonképpen csak "általános" szanálatra vettem, mint ápolás, fésüléskönnyítés, stb. Nem igazán mondanám, hogy el vagyok ájulva tőle, semmi extrát nem tud, az illata viszont nagyon finom, viszonylag sokáig kitart, de ápolás/hajszálvastagítás terén nálam semmi különös nem mutatkozott. nem fogom újra megvenni, de nem érezem így sem pénzkidobásnak. összességében 3 csillag, teljesen átlagos teljesítményt nyújt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

Macska'87

2016. június 30.

Nekem egyáltalán nem vált be ez a termék. Vékonyszálú nagyon könnyű a hajam és hosszú. Ettől a pakolástól nemhogy vastagabb lett volna legalább érzetre hanem egyenesen ÖSSZEESETT!!!!! Emellett nyálkás es undoritó ilyen zsíros-fényes hatású lett. Borzalom!!! Nekem a tartos illata is egy idő után sok. Én megbántam hogy megvettem ráadásul teljes áron...nem adnék 1 csillagot sem mert nálam abszolut pénzkidobás volt. Nem szoktam általában melléfogni de ezzel a termékkel igencsak mellényultam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

szorsi0627

2016. március 8.

Jó kis pakolás elég sokáig elég és a hatása is tökéletes. Könnyű kimosni a hajból, pedig amikor feltettem azt hittem, hogy lehetetlen lesz. Puha és könnyen kifésülhető lesz a haj. Nekem vastagította is a hajszálaimat, de együtt használtam a balzsammal és a szérummal. Az illata nagyon finom és elég tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

babia

2016. március 5.

Hosszú hajam van és mellette nagyon könnyen tud kócolódni és egy igazi rémálom hajmosás után kifésülni. Erre a problémára kerestem megoldást.
Már másodszorra vettem újra a terméket, de gondolkodtam azon, hogy a többit is majd kipróbálom.
Isteni epres illata van, de nem olyan, amelytől kiájulnak az ember mellől. :D Csak akkor érezni, ha valaki odahajol, tőlem márt többször kérdezték, hogy testpermet vagy parfüm-e. :)

A hatása szuper, selymessé és könnyen kezelhet övé teszi a hajat.

Egy gondom van vele, hogy amikor begöndörítem a hajam, gondolom a pakolás miatt teljesen “kiugorja” magát, szóval maradt az egyenes haj, illetve pár órás megjelenésekhez a göndör, többet nem bír ki sajnos.
Ez az egyetlen egy negatívum, és ez is csak hiúsági kérdés, szóval megy az 5*.
Egyébként mindenkinek ajánlom, aki kicsit táplálni szeretné a haját, mindegy, hogy milyen hosszú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

A hatása szuper, selymessé és könnyen kezelhet övé teszi a hajat.

Ez az egyetlen egy negatívum, és ez is csak hiúsági kérdés, szóval megy az 5*.

Zafina

2015. november 3.

Nagyon szeretem, mert sokkal puhább lesz tőle a hajam és kibírom hajmosás után egyből fésülni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Dalmayr

2015. szeptember 11.

Ma használtam először és egyelőre jónak tűnik. Az illata nagyon brutál :) akinek nem tetszik ez probléma lehet mert durván tartós is, reggel óta erősen érzem. Persze a hajszálaimat nem vastagította (shocking), de fényes és puha lett a végeredmény. Bár az én hajamnál ez nem nagy dolog...nem festem, nem vasalom szóval eleve jó állapotban van. Károsodott hajjal nem tudom mit tud kezdeni. Legyen 4* aztán majd meglátjuk.

Update: nagyon megszerettem, azóta már a balzsamomat is erre termékcsaládra cseréltem és az is szuper. A hajam fényes csillogó és az illatot még 3 nap után is érzem. Azt hiszem a kedvenc alpecin samponom is szorongatva van mert nagyon-nagyon érdekel a samponja is. Sima 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

AstraNauta

2015. augusztus 2.

Iszonyú vékony szálú a hajam. Természetesen nem hiszem el a hajszálvastagítás reklám dumát, de ez a pakolás bejött. Nem azért, mert tényleg "vastagít", hanem legalább nem lapul le a hajam és finom puha lesz tőle. Az illata tetszik. 2 hete egyszerre vettem a Kallos Milk pakolással, úgyhogy most versenyben vannak. Ár miatt erősen a Kallos vezet, és az is ugyanennyire tetszik. Majd meglátom melyiket veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Echooo

2015. június 14.

Életemben ez a 2. hajbalzsamom, mert egyszerűen nem vitt rá a lélek korábban, hogy tökörésszek velük. A hajam fényes, de vékonyszálú, minden nap mosom, szóval kb. tökmindegynek éreztem. Viszont most elkezdtem Alpecint használni, mert megint hullik a hajam a nagy melegtől, és gondolkodtam, hogy kéne valami plusz a hajamra mégiscsak, mert nagyon hajlamos kiszárítani és sprőddé tenni a hajat. YT-os videón láttam ezt valamelyik lánynál, gondoltam, kipróbálom (itt nem olvastam utána kivételesen). Elsőre nagyon nem tetszett, mert nem az Alpecinnel, hanem más samponnal használtam és teljesen lelapult a hajam, az én ízlésemnek túl csúszós volt, túl selymes.
Aztán másodszorra már simán bevizeztem a hajam, fél-1 percet rajta hagytam, alpecines mosás, és tádám, tökjó lett. Így is selymes meg csúszós, de valahogy épp a számomra elviselhető határon belül marad. Illata nagyon tetszik. Viszont elég 1-2 hetente használnom, mert több napig érződik ez a hatása. Szóval egyelőre nekem ennél több és jobb nem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2