L'Oréal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: yvie, az összetevőket feltöltötte: michini, Módosítva: 2023. május 22.

Kategória:   Hajápolók

Elősegíti az újrafeltöltött haj 5 látható jelének helyreállítását. A gyenge, erőtlen, életerejét vesztett haj újrafeltöltöttneknek látszik.

• Pro-Keratinnal gazdagított, kondicionáló összetétele megerősít minden hajrostot,hogy erőt adjon ahhoz, hogy ellenálljon a mindennapi megpróbáltatásoknak
  • A Ceramidot -a haj természetes cementjének másolatát- tartalmazó összetétel visszaadja a hajrost egyenletességét, puha tapintásúvá és egészséges fényűvé téve
  • Segít helyreállítani az újrafeltöltött haj 5 látható jelét

duchess_g

2023. május 29.

Kicsit lehetne konnyebb/frissebb illata. Elvan vele a hajam, kozepes apolo hatas, de ez is hagy valami kis reteget, mint ugy vettem eszre mostmar, hogy az osszes L’oreal balzsam, amit en nem tudok elviselni a hajamon, egyszeruen gusztustalan tapintasu lesz tole a haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 29.

martinique_21

2022. november 13.

Két másik Elséve balzsam mellett ő a harmadik, amit rotációban használok. Nagyon szeretem, jól működik a hajamon. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 13.

Boginyuszi

2021. január 17.

Szépen kifesülhetővé teszi a hajam és nem is töredezik. Meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

vikimaja

2021. január 2.

Sok balzsammal ellentétben ettől nem zsírosodik a hajam, nem nehezíti el és nem lapul le tőle. Az illata nagyon finom és sokáig lehet érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

barbarabalog

2020. december 2.

Talán nem ez a legtáplálóbb balzsam amit használtam, de ez is teszi a dolgát és jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

vhsz

2019. december 9.

Mindig Elseve hajbalzsamot használok és nem csalódok benne. Az illata kellemes, a hajam szép és puha lesz tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 9.

amazing

2019. május 10.

5-6 alkalom után landolt a kukában, kiszárította a hajvégeimet, teljesen mindegy volt, hogy mekkora mennyiséget használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

rekusss

2019. április 26.

A mostanában hajmosás után gubancolódó hajamat könnyű vele kifésülni. Puha, fényes, illatos lesz tőle. Nem is értem, néha miért próbálom ki más márkák termékeit, végül mindig az Elseve-k válnak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

hamireni

2019. március 25.

A vélemények alapján esett rá a választásom, és egyáltalán nem bántam meg! A hajam félig hullámos, félig semmilyen, emiatt nehezen kezelhető, de ez a balzsam rengeteget segít. Nem nehezíti el a hajat, könnyű kimosni, mégis szépen kisimítja, nagyon puha a hajam a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

dottya

2019. január 18.

update2: Túl hamar pontoztam le ezt a terméket. A szaga valóban nagyon tolakodó nekem, de a hajam olyan puha, rugalmas és szép fényes tőle, hogy már nem is bánom. Rengetegszer újravettem ezt is, meg az ehhez hasonló lila címkéset is (ami azt hiszem ugyanez, csak más csomagolásban). Mindekettő szuper.

update: Elhasználtam, de nem fogom újravenni. Nem tetszik a szaga és van sokkal olcsóbb balzsam is, ami hozza ugyanezt a teljesítményt.

Még csak néhány alkalommal használtam, de tényleg látványos a változás. Eddig inkább olajokat használtam a szálkás hajvégeimre, mert egyik balzsam sem hozott nagy változást, de az itteni vélemények alapján úgy gondoltam adok neki egy esélyt. És nagyon örülök neki! A hajam sokkal puhább, fényesebb és könnyű kifésülni. A csomagolása praktikus, szuper, hogy az aljára lehet állítani, így nem kell rázogatni a flakont. Az illata nekem nem jön be. Irritáló, émelyítően édes, műanyag szagú. Ráadásul napok múlva is érzem a hajamon (de még a párnámon is...) Ezért levonok egy csillagot. Az INCI-je is lehetne szebb, túl sok benne az irritatív illatanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Antioxidánsok: Arginine
Hidratálók: Lactic Acid, Arginine, Methylpropanediol, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Tartósítószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).