L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: yvie, az összetevőket feltöltötte: michini, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Hajápolók

Elősegíti az újrafeltöltött haj 5 látható jelének helyreállítását. A gyenge, erőtlen, életerejét vesztett haj újrafeltöltöttneknek látszik.

• Pro-Keratinnal gazdagított, kondicionáló összetétele megerősít minden hajrostot,hogy erőt adjon ahhoz, hogy ellenálljon a mindennapi megpróbáltatásoknak
  • A Ceramidot -a haj természetes cementjének másolatát- tartalmazó összetétel visszaadja a hajrost egyenletességét, puha tapintásúvá és egészséges fényűvé téve
  • Segít helyreállítani az újrafeltöltött haj 5 látható jelét

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Boginyuszi

2021. január 17.

Szépen kifesülhetővé teszi a hajam és nem is töredezik. Meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

vikimaja

2021. január 2.

Sok balzsammal ellentétben ettől nem zsírosodik a hajam, nem nehezíti el és nem lapul le tőle. Az illata nagyon finom és sokáig lehet érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

barbarabalog

2020. december 2.

Talán nem ez a legtáplálóbb balzsam amit használtam, de ez is teszi a dolgát és jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 2.

vhsz

2019. december 9.

Mindig Elseve hajbalzsamot használok és nem csalódok benne. Az illata kellemes, a hajam szép és puha lesz tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

amazing

2019. május 10.

5-6 alkalom után landolt a kukában, kiszárította a hajvégeimet, teljesen mindegy volt, hogy mekkora mennyiséget használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

rekusss

2019. április 26.

A mostanában hajmosás után gubancolódó hajamat könnyű vele kifésülni. Puha, fényes, illatos lesz tőle. Nem is értem, néha miért próbálom ki más márkák termékeit, végül mindig az Elseve-k válnak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

hamireni

2019. március 25.

A vélemények alapján esett rá a választásom, és egyáltalán nem bántam meg! A hajam félig hullámos, félig semmilyen, emiatt nehezen kezelhető, de ez a balzsam rengeteget segít. Nem nehezíti el a hajat, könnyű kimosni, mégis szépen kisimítja, nagyon puha a hajam a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

dottya

2019. január 18.

update2: Túl hamar pontoztam le ezt a terméket. A szaga valóban nagyon tolakodó nekem, de a hajam olyan puha, rugalmas és szép fényes tőle, hogy már nem is bánom. Rengetegszer újravettem ezt is, meg az ehhez hasonló lila címkéset is (ami azt hiszem ugyanez, csak más csomagolásban). Mindekettő szuper.

update: Elhasználtam, de nem fogom újravenni. Nem tetszik a szaga és van sokkal olcsóbb balzsam is, ami hozza ugyanezt a teljesítményt.

Még csak néhány alkalommal használtam, de tényleg látványos a változás. Eddig inkább olajokat használtam a szálkás hajvégeimre, mert egyik balzsam sem hozott nagy változást, de az itteni vélemények alapján úgy gondoltam adok neki egy esélyt. És nagyon örülök neki! A hajam sokkal puhább, fényesebb és könnyű kifésülni. A csomagolása praktikus, szuper, hogy az aljára lehet állítani, így nem kell rázogatni a flakont. Az illata nekem nem jön be. Irritáló, émelyítően édes, műanyag szagú. Ráadásul napok múlva is érzem a hajamon (de még a párnámon is...) Ezért levonok egy csillagot. Az INCI-je is lehetne szebb, túl sok benne az irritatív illatanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

ildi98

2018. augusztus 23.

A samponjával együtt használom, és nem rossz, de nem extra. Könnyű utána kifésülni a hajam, és jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

shiningstar

2018. augusztus 16.

Rettentően göndör hajam van és mivel sokat vasalom vagy éppen szárítom hamar töredezni kezd és kezelhetetlenné válik. Ez volt az első balzsam amit valaha használtam. Ez döbbentett rá mennyit is jelent egy balzsam használata főleg a göndör hajnál. Az illata kellemes, a hatása pedig észrevehető, de csodaszernek nem mondanám mert ahhoz, hogy tökéletes hatást keltsen rengeteget kell belőle felvinnem a tincsekre. A skalpomra nem használom csak a tincsekre mert azokkal nagyon nehéz bánni. Gondolkodtam rajta, hogy kipróbálom a samponját és a hajpakolását is, mert a Gliss Kur olajos samponjával használom mert ez most így jött ki. Közben keresgélek alternatívák után, hogy rájöjjek mi az igazi a hajamra, de ez nem zárja ki, hogy megveszek egy egész szettet ebből a termékcsaládból. Talán akkor tökéletes lesz a hatás. Eddig jó terméknek bizonyult.

Update :
Miután találkoztam a termékcsalád hajpakolásával, rájöttem, hogy a balzsam kicsit túlértékelt.
A pakolásból kevesebb kell és 2-3 hónapig kitart.
Balzsam és pakolás együtt kezelhetővé teszi a drót göndör, törött végű, sokat vasalt, száraz végű, gubancolódásra hajlamos hajat ami levegőn száradva kezelhetetlen.
Nem kell tőlük csodát várni főleg azoknak akiknek meggyűlik a bajuk a hajukkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Update :
A pakolásból kevesebb kell és 2-3 hónapig kitart.
Nem kell tőlük csodát várni főleg azoknak akiknek meggyűlik a bajuk a hajukkal.

Hidratálók: Lactic Acid, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Tartósítószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).