L'Oréal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arminacska, Módosítva: 2012. február 28.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Egy nem kiöblítendő hajápoló, amely nem nehezíti el a hajat.

Kiszerelés: 150 ml

Mandi

2013. november 1.

Semmit nem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

Semmit nem ér.

csericka

2012. november 19.

én szerettem ez a hajpakolást, az én hajam nagyon rakoncátlan, ettől a szérumtól reggelre fésülés után rendezettebb lett, egészségesebbnek hatott. Viszont hamarabb zsírosodott a megszokottnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Márti22

2012. július 2.

Amikor nagyon "kivan" a hajam én a hajmosás előtti éjszaka bekenem vele a végeket. Azért csak hajmosás előtti este, mert ragacsos, és durva tapintású lesz tőle a hajam, de haj mosás után érezhetően puhább, egészségesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

vira.15

2012. június 29.

Nekem sem tett semmit a hajammal és tényleg nagyon nehéz volt normálisan eldolgozni a hajon. Valóban ragacsos. Többet vártam a L'Oréal-tól...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

Heli

2012. április 29.

Én a hajmosás előtti estén kenem fel a teljes hajhosszamra, mert nem enyhén zsírosít. Jó illata van, valamit talán használ is, de ennyi pénzért vannak jobb pakolások is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

Divatmalom

2012. április 22.

Ez a termék sajnos nekem sem használt semmit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

Ez a termék sajnos nekem sem használt semmit...

arminacska

2012. március 31.

Megvettem, mert le volt akciózva és volt párom anyukája mondta hogy az övét próbáljam ki. Akkor használt. Megvettem a sajátom, elkezdtem heti egyszer kenni vele a hajvégem. Egy ideig még ekkor is használt, de most már csak a polcon áll, mert hiába kenem a hajam vele, nem használ. Sajnos a fejbőröm és hajam hozzászokott s így számomra már nem használható. Azért a három pont, mert valamennyit azért csak ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

adra

2012. február 28.

Tényleg nem nehezíti el a hajat, eszméletlen jó illata van, könnyen eloszlatható. Azonban itt ki is merül a jó tulajdonságok tárháza, ugyanis semmit azaz SEMMIT nem használ. Egyáltalán nem puhítja a hajat, nem lesz rendezettebb, szálkás marad a haj, a babahajak ugyanúgy szálldosnak. Ápoló hatása 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

Hidratálók: Butylene Glycol

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Lauryl alkoholból (kókuszolajból kivont zsíralkohol) előállított vegyület, melyet emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak (surfactant).