L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: Katerina, Módosítva: 2012. április 3.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Az Arginint, proteinszármazékot és Céramide R-t tartalmazó összetétel tápláló és simító összetevőkkel gazdagított, hogy táplálja a hajat, könnyítse a haj kifésülhetőségét miközben nem nehezíti el azt.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Jayf

2019. december 6.

Nem rossz, de csodát nem kell tőle várni. A samponommal jól működik, puha, lágy hajat eredményez, de erősítést nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Zafado

2019. október 27.

Nem rossz, de nem minden samponnal működik jól: ha alapból egy ápoló, tápláló samponnal használom, ez már sok a hajamnak és nehéz lesz, meg gyorsan lelapul, zsírosodik. Ha viszont egy gyenguszabb, inkább szárító samponnal, akkor egész jól rendbe teszi a séróm, viszont egyik esetben sem szabad a hajtövekre tenni, mert nagyon hamar zsírosít. És nekem egyik változat sem felel meg, nem lett nagy szerelem, tovább keresgélek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

grund

2019. október 16.

Lapos, szánalmas, frissen mosva is zsírosnak ható hajat eredményez. A hozzá tartozó samponnal együtt használtam, de minek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

szeliger

2019. június 11.

Főként a lányom használta, neki vékonyabb szálú, hosszú haja van. Balzsamként egész jól funkcionált, a haj könnyen kifésülhető a használata után. Különösebb tápláló vagy erősítő hatást nem vettünk észre, egynek jó balzsam volt. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 11.

Zsolt8912

2018. június 27.

Én is azt tapasztaltam, hogy nagy szépen bánik a hajammal ez a termékcsalád is. Most nyáron picit több hajam hullik ki mint szokott és gondoltam kipróbálom a sampont és balzsamot. Nagyon könnyű velük hajat mosni, nem marad sem ragacsos vagy zsíros érzet, isteni puha lesz a hajam és az illata.... az valami csoda! Persze az első használat még nem ad megfelelő eredményt, de remélem nem fogom lepontozni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

fdorottya

2018. május 10.

Kellemes illata van, ami nekem gyorsan elillan. Nekem nagyon tetszik ez a balzsam. Nagyon jól táplál. Szép fényes, könnyen kifésülhető (ami nagy szó nálam) lesz a hajam. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

vivii95

2018. február 17.

Erős/tartós illatú. Csodát nem vártam tőle, de nem is baj, mert nem is kaptam így nem lett csalódás. Semmivel nem tud többet, mint a legtöbb balzsam, hozza a megszokottat a puha,szép,fényes hatást. Viszont másnapra meg újra mosásért kiált a hajam. Vegyes érzelem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Narbeleth

2018. február 9.

A hajszálaimra semmilyen hatással nem volt, nem mérsékelte a hajhullásomat, és nem vastagodtak a hajszálaim. Hozza, amit egy átlagos balzsam, de nem kifejezetten jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

mse02

2017. július 31.

A hajhullásra nemvolt hatással, de ettől függetlenül nagyon szép fényes és puha tőle a hajam.
Jól fésülhető, szerintem ez egy igen hasznos balzsam.
Szívesen veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Jól fésülhető, szerintem ez egy igen hasznos balzsam.
Szívesen veszem újra.

Betty05

2017. május 9.

Szuper!!! Borzalmas hajam van kezelheteken ha nem kap balzsamot,ha vizesen a hajam akkor a közelébe se a fésűt... De olyan puha kezelhetővé tette a hajam vizesen is nagyon szépen át tudtam fésülni ,amikor meg szárítottam fényes, puha és isteni illata lett tőle!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).