L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: Katerina, Módosítva: 2012. április 3.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Az Arginint, proteinszármazékot és Céramide R-t tartalmazó összetétel tápláló és simító összetevőkkel gazdagított, hogy táplálja a hajat, könnyítse a haj kifésülhetőségét miközben nem nehezíti el azt.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

bibike2000

2020. május 2.

Nem rossz,nem rossz,de a jó az nem ilyen. Az illata tetszik, sokáig elég, de nem tud semmit. Az olcsó 300 forintos kallossal többet érek mint ezzel. Csupamerő zsíros lesz tőle az ember haja, hiába használja óvatosan. Lelapítja a hajat,ami hosszú, vékonyszálú hajnál nem épp a legjobb kombó. Biztos nem adok még egyszer pénzt érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Jayf

2019. december 6.

Nem rossz, de csodát nem kell tőle várni. A samponommal jól működik, puha, lágy hajat eredményez, de erősítést nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Zafado

2019. október 27.

Nem rossz, de nem minden samponnal működik jól: ha alapból egy ápoló, tápláló samponnal használom, ez már sok a hajamnak és nehéz lesz, meg gyorsan lelapul, zsírosodik. Ha viszont egy gyenguszabb, inkább szárító samponnal, akkor egész jól rendbe teszi a séróm, viszont egyik esetben sem szabad a hajtövekre tenni, mert nagyon hamar zsírosít. És nekem egyik változat sem felel meg, nem lett nagy szerelem, tovább keresgélek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

grund

2019. október 16.

Lapos, szánalmas, frissen mosva is zsírosnak ható hajat eredményez. A hozzá tartozó samponnal együtt használtam, de minek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

szeliger

2019. június 11.

Főként a lányom használta, neki vékonyabb szálú, hosszú haja van. Balzsamként egész jól funkcionált, a haj könnyen kifésülhető a használata után. Különösebb tápláló vagy erősítő hatást nem vettünk észre, egynek jó balzsam volt. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 11.

Zsolt8912

2018. június 27.

Én is azt tapasztaltam, hogy nagy szépen bánik a hajammal ez a termékcsalád is. Most nyáron picit több hajam hullik ki mint szokott és gondoltam kipróbálom a sampont és balzsamot. Nagyon könnyű velük hajat mosni, nem marad sem ragacsos vagy zsíros érzet, isteni puha lesz a hajam és az illata.... az valami csoda! Persze az első használat még nem ad megfelelő eredményt, de remélem nem fogom lepontozni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

fdorottya

2018. május 10.

Kellemes illata van, ami nekem gyorsan elillan. Nekem nagyon tetszik ez a balzsam. Nagyon jól táplál. Szép fényes, könnyen kifésülhető (ami nagy szó nálam) lesz a hajam. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

vivii95

2018. február 17.

Erős/tartós illatú. Csodát nem vártam tőle, de nem is baj, mert nem is kaptam így nem lett csalódás. Semmivel nem tud többet, mint a legtöbb balzsam, hozza a megszokottat a puha,szép,fényes hatást. Viszont másnapra meg újra mosásért kiált a hajam. Vegyes érzelem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Narbeleth

2018. február 9.

A hajszálaimra semmilyen hatással nem volt, nem mérsékelte a hajhullásomat, és nem vastagodtak a hajszálaim. Hozza, amit egy átlagos balzsam, de nem kifejezetten jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

mse02

2017. július 31.

A hajhullásra nemvolt hatással, de ettől függetlenül nagyon szép fényes és puha tőle a hajam.
Jól fésülhető, szerintem ez egy igen hasznos balzsam.
Szívesen veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Jól fésülhető, szerintem ez egy igen hasznos balzsam.
Szívesen veszem újra.

Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).