L'Oreal Paris

Ár:   1777 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: parblek, Módosítva: 2012. május 26.

Kategória:   Hajápolók

Hajerősítő pakolás koncentrált erősítő szérummal, mely intenzív ápolást biztosít a gyenge, töredezés miatt hullásra hajlamos haj számára. Gazdag, krémes, lágy textúra.

vargarenata123

2018. augusztus 26.

Isteni illat, selymes haj!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Isteni illat, selymes haj!

vivii95

2018. február 16.

Vegyes érzelmek.. Nem tesz többet, mint egy balzsam, plusz cserébe lelapítja a hajat, mint a legtöbb pakolás.. Nagy reményeket fűztem hozzá abban a tudatban, hogy hátha találok végre valami olyat ami nem csak elnehezíti a hajam hanem tartosságban többet ér, mint egy átlagos balzsam. Hát nem találtam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Kriszta180222

2017. november 17.

Imádom. Ez az eddigi drogériában vásárolt legjobb pakolásom. A göndör hajamat puhává, fényessé varázsolta még 2-3 nap után is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Nokedlee

2017. augusztus 26.

Nekem bevált teljes mértékben. Finom az illata,ápolja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Nekem bevált teljes mértékben. Finom az illata,ápolja a hajam.

nyusszkoo

2017. július 31.

Próbáltam már sok hajpakolást
Mar az állaga se tetszett kocsonya szeru.. mindig a nagyon krémes állagúak jok A hajamra. kb mintha egy sima balzsamot tennek ra, nem
Táplál nem jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Próbáltam már sok hajpakolást
Táplál nem jo.

Daisyyy

2017. március 12.

Szép, fényes, selymes lesz tőle a hajam, maximálisan hozza a L'Oreal hajpakolások hatását, szerintem mind egyforma, ezért nincs nagy különbség köztük, szinte mindegy melyik tégelyt választom :) , az eredmény ugyanaz lesz: könnyen kifésülhető, szép, selymes haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

Myrthille

2016. május 4.

Régebben használtam, most újra elővettem. Semmit nem csinál a hajjal, puha lesz tőle, de igazából, olyan, mint egy balzsam. Nem értem miért voltam oda az illatáért, most igazából semmilyennek tartom. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Etta22

2016. január 31.

Ezt soha többet. A sampon és balzsamjával használtam kiegészítésként, de teljesen tönkre vágták a hajam. Kis darabok törtek belőle, és gyanítom hogy ez okozta főleg. Az illata is elég mű nekem, már zavart a végén, a puhítás is minimális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

missmomsen

2016. január 21.

DM kiárusításon vettem, és nem bántam meg! Amióta használom, nem t5öredezik a hajam, puhább és fényesebb lett. Persze nem viszem inkább túlzásba, nehogy ellentétes hatást váltson ki...Tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Dia888

2016. január 19.

Leértékelve vettem. Megérte ..nagyon jó volt. Amit ígért tartotta ! Sajnos az ára így sok. Pedig nagyon nem volt rossz :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).