L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. január 18.

Kategória:   Hajápolók

A kókuszolajjal ellátva normál, és száraz hajra lett kifejlesztve. A haj puha, könnyű, és egészséges lesz. Belül táplálja a hajszálakat, végtelen fényességgel ajándékozza meg azokat. Finom, magával ragadó kókusz illata van.

HLaura

2021. március 17.

Nagyon jó illata van, de egyébként csak átmeneti megoldást nyújt a száraz töredezett haj ellen, hajmosás utáni első napon még puha a haj , de utána nagyon kiszárad, és kezelhetetlenné válik a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Kattty93

2020. október 24.

A hajam vége száraz, ezért vásároltam meg. Sajnos nagyot csalódtam. Eléggé elnehezíti a hajvégeket, szárítás után a hajvégek összeállnak olajos tincsekre, annyira "rátelepszik" a balzsam. Az illata erős, már-már kissé kábító még 3nap után is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Marcipancica

2020. július 12.

Az illata csodálatos, de mint a samponja, ez is valahogy olyan ragadós, fakó, fénytelen lesz tőle a hajam... Ez a termékcsalád sajnos számomra nem az igazi... Mondjuk a kifésülésben tényleg segít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

kovacsrekaa

2020. április 5.

Nagyon szeretem. Puha, konnyen kifesulheto es szep tole a hajam. Amiota a balzsamot es a hajpakolst egyutt hasznalom, nagyon sokat nott a hajam. Az illata nekem az igazi kokusz illat. :) ameddig kaphato lesz en ujra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

racheldawes

2020. január 31.

Nagyon tetszik, akárcsak a hajpakolása, remélem a samponja is be fog válni. Selymes és puha lesz tőle a hajam és nagyon szép fényt is ad neki. Érezhetően hidratál, az illata is szuper és tényleg sokáig érződik. Nem mellesleg pedig jó áron kapható, pláne akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

arizona07

2020. január 5.

Szuper cucc az összes kókuszos Elseve termékkel együtt! Puha és fényes lesz tőle a hajam, az illatát pedig napokig érezni. Érdekes, hogy nem feltétlenül egyből, nedves hajon érezni a hatását, hanem miután megszárítottam. Új kedvenc termékcsalád!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Nagyon szeretem. Festett fekete hajam van a vége ,persze,hogy száraz. Nagyon jót tesz neki ez a balzsam ,csak a hajvégekre kenem. Illata nagyon kellemes kókuszos,nem az a mű illat. Újraveszem ha elfogy .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

hippiesaur

2019. július 11.

A samponjával együtt vettem meg. Nagyon szuper az illata, 1 napig simán érezni még hajmosás után. Az aktuális kedvenc balzsamom szintjét hozza ez is. Kicsit hígabb állagú balzsam, mint amiket szeretek, így úgy érzem, mintha többet kéne használni belőle. A hatása szuper, nagyon szép fényes, selymes, puha lesz tőle a hajam. Nem biztos, hogy lecserélem erre a mostani kedvencemet, de időnként lehet ezt a termékcsaládot fogom inkább használni a változatosság kedvéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

random23

2019. június 5.

Először csak a samponnal találtam szembe magam, nagyon meg is tetszett az illata, és később gondoltam úgy, hogy akkor nem keverem az illatokat, és megveszem a balzsamját is. Az elején imádtam: nagyon bejött az illata, az eredmény is hatásos volt, egy szólván király cucc. Aztán egy idő után fokozatosan csökkent az eredmény, és már megint borzalmasan száraz a hajam minden hajmosás után.. Nem tudom, hogy ezt a balzsam váltja-e ki, vagy csak a hajam szokta meg, mindenesetre biztos, hogy már nem fogok újra venni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

biju94

2019. június 4.

Száraz hajvégeimre kerestem valami jó kis balzsamot, az olaj & kókusz kombó felkeltette az érdeklődésem, gondoltam ez csak jó lehet :D ...és telitalálat is lett. Minden szempontból 5*. Pihe-puha és hidratált lesz a hajam tőle, néha egy kis kókuszzsírral szoktam összekeverni, hogy még hatékonyabb legyen a hatás. :D
Az illatát külön kiemelném, ami isteni finom kókuszos, az állaga is tökéletes, pont annyira sűrű amennyire kell. Nagyon jó kis termék. Valószínű hosszú távon őt fogom megvenni, pedig sokszor szoktam váltogatni a balzsamokat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.