L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Kategória:   Hajápolók

A kókuszolajjal ellátva normál, és száraz hajra lett kifejlesztve. A haj puha, könnyű, és egészséges lesz. Belül táplálja a hajszálakat, végtelen fényességgel ajándékozza meg azokat. Finom, magával ragadó kókusz illata van.

kovacsrekaa

2020. április 5.

Nagyon szeretem. Puha, konnyen kifesulheto es szep tole a hajam. Amiota a balzsamot es a hajpakolst egyutt hasznalom, nagyon sokat nott a hajam. Az illata nekem az igazi kokusz illat. :) ameddig kaphato lesz en ujra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

racheldawes

2020. január 31.

Nagyon tetszik, akárcsak a hajpakolása, remélem a samponja is be fog válni. Selymes és puha lesz tőle a hajam és nagyon szép fényt is ad neki. Érezhetően hidratál, az illata is szuper és tényleg sokáig érződik. Nem mellesleg pedig jó áron kapható, pláne akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

arizona07

2020. január 5.

Szuper cucc az összes kókuszos Elseve termékkel együtt! Puha és fényes lesz tőle a hajam, az illatát pedig napokig érezni. Érdekes, hogy nem feltétlenül egyből, nedves hajon érezni a hatását, hanem miután megszárítottam. Új kedvenc termékcsalád!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Nagyon szeretem. Festett fekete hajam van a vége ,persze,hogy száraz. Nagyon jót tesz neki ez a balzsam ,csak a hajvégekre kenem. Illata nagyon kellemes kókuszos,nem az a mű illat. Újraveszem ha elfogy .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

hippiesaur

2019. július 11.

A samponjával együtt vettem meg. Nagyon szuper az illata, 1 napig simán érezni még hajmosás után. Az aktuális kedvenc balzsamom szintjét hozza ez is. Kicsit hígabb állagú balzsam, mint amiket szeretek, így úgy érzem, mintha többet kéne használni belőle. A hatása szuper, nagyon szép fényes, selymes, puha lesz tőle a hajam. Nem biztos, hogy lecserélem erre a mostani kedvencemet, de időnként lehet ezt a termékcsaládot fogom inkább használni a változatosság kedvéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

random23

2019. június 5.

Először csak a samponnal találtam szembe magam, nagyon meg is tetszett az illata, és később gondoltam úgy, hogy akkor nem keverem az illatokat, és megveszem a balzsamját is. Az elején imádtam: nagyon bejött az illata, az eredmény is hatásos volt, egy szólván király cucc. Aztán egy idő után fokozatosan csökkent az eredmény, és már megint borzalmasan száraz a hajam minden hajmosás után.. Nem tudom, hogy ezt a balzsam váltja-e ki, vagy csak a hajam szokta meg, mindenesetre biztos, hogy már nem fogok újra venni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

biju94

2019. június 4.

Száraz hajvégeimre kerestem valami jó kis balzsamot, az olaj & kókusz kombó felkeltette az érdeklődésem, gondoltam ez csak jó lehet :D ...és telitalálat is lett. Minden szempontból 5*. Pihe-puha és hidratált lesz a hajam tőle, néha egy kis kókuszzsírral szoktam összekeverni, hogy még hatékonyabb legyen a hatás. :D
Az illatát külön kiemelném, ami isteni finom kókuszos, az állaga is tökéletes, pont annyira sűrű amennyire kell. Nagyon jó kis termék. Valószínű hosszú távon őt fogom megvenni, pedig sokszor szoktam váltogatni a balzsamokat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Damayanti

2019. május 28.

Eredetileg kifejezetten azért mentem dm-be, hogy az Ég lseve dream long családból próbáljak ki vmit, mert barátnőmnél nagyon megtetszik zett az illata és dicsérte is. Erre bementem a boltba, vmiért ezt is megszaglásztam és győzött a nem tömény kókuszdiós, de kellemes illattal, illetve hogy leírás szerint ez is jó a hajamra (félhosszú, tépett, melírozott, barna, egyenes, de kicsit hullámos hajlamú vasalás nélkül).

Mivel két elseve termék vásárlása esetén akció volt, a sampont is megvettem hozzá. Első használat után máris elégedett vagyok vele, jó vásár volt 😃

Tenyérbe a balzsamból kinyomva kicsit tömény, szinte kellemetlen szaga volt, meg is ijedtem, hiszen a flakonban m ég nnyei volt. Már megnyugodtam. A hatása így samponjával együtt csodás, ugyan azt írhatom, mint amit a samponhoz írtam.
Könnyen kezelhető, selymes, puha, lágy esésű, kicsit dúsabb, élettel telibb hatású, de sima felszínű, nagyon kellemes illatú a hajam tőle és szárítás után nem szálldos szanaszét 😃

Azért legközelebb a dream long verziót is kipdóbálom, kíváncsi vagy ok melyik lesz a legjobb végül 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Niador

2019. május 14.

Szerintem ez egy nagyon jó balzsam, szuper illattal. Az utóbbi egy évben nem használtam balzsamot, mert rövidebb volt a hajam, és minden kipróbált terméktől viszketett a fejbőröm, annak ellenére, hogy fejbőr közelébe semmiképp sem kentem. Ettől viszont nincs viszketés vagy irritálás, a hajam nagyon puha, könnyen kezelhető, és nem is zsírosodik hamarabb. Ár/érték arányban is rendben van, nem kell belőle sokat használni hajmosásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

bogmir

2019. május 14.

Az illata nagyon finom és én sokáig is érzem a hajamon, nem egy csodaszer, végül is azt csinálja, mint minden átlagos balzsam, puhít és könnyebben tudok fésülködni utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.