L'Oreal Paris

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moniq0213, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Szakértő ápolás normál vagy vékonyszálú, fénytelen hajra.

• A proteinnel gazdagított, nagyon könnyed, szilikonmentes összetétel, táplálja a hajszálat anélkül, hogy elnehezítené azt.
  • A gyönggyel és mikrokristállyal gazdagított összetétel úgy működik, mint egy hajfény: a haj tökéletesen visszaveri a fényt és úgy ragyog, mint egy kristály.

Fantazianev

2019. március 9.

Régi kedvencem..Nekem nagyon bevállt a gyorsan zsírosodó, dús hajamra! Sajnálom, hogy már nem elérhető termék. Az illata pedig isteni volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

KataMayaNagy

2018. május 22.

nagyon szerettem, sajnálom, hogy már nincs a polcokon, imádtam az illatát, és szépen tisztított, puha volt a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Esztuci

2018. április 19.

Fantasztikus illata van, és pihe-puha tőle a hajam. Sajnálom, hogy már nem gyártják, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

mnikolett93

2017. december 3.

Jaj nagyon nem ajánlom... Vékonyszálú a hajam ugyan,de nem kócolódott soha,mint ennek a használata után. Vagy egy óra volt kifésülni...Nem puha hanem ragacsos érzetet hagyott másnap maga után. Eleve gyorsan zsírosodó hajam van, kb. 3 naponta mosom,de ezzel már más másnap zsíros volt..Ja, és szerintem szárít is keményen, és nem csak a kócolódásból gondolom ezt,hanem abból is,hogy korpás is lett a fejbőröm másnapra. :( Egyszóval katasztrófa. Még adok neki majd 1-2 esélyt,de esélyes,hogy kuka. Pedig annyira szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 3.

kovecs.ildiko@gmail.com

2017. szeptember 28.

Zsíros és vékony szálú hajra egyáltalán nem ajánlom. Már másnap olyan volt a hajam, mintha meg se mostam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Niki03

2016. augusztus 16.

Jó az illata,szépen csillámlik, és itt meg is állhatunk. Szárítja a hajat, balzsam nélkül használhatatlan. Olyan hajhullást váltott ki, hogy teljesen elképedtem. Másnap tiszta zsír a haj. Soha többé, a kukának új lakója van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Diu

2016. július 22.

szuper az illata, de itt ki is merültek az előnyei. amit egyébként másnap már nem lehet érezni. az én hajamat nagyon szárítja, mindenképpen kell mellé balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

szilvia.bano

2016. május 15.

Én egyszer próbáltam ki kísérletképpen. Azért választottam, mert nem túl sűrű, és gondoltam így megfelelő lesz-vékony szálú, göndör hajam van. Sajnos elnehezít és hamarabb is kezdett tőle zsírosodni, úgyhogy kuka lett belőle. Lehet, hogy más hajtípusra jobb, illetve jobban beválik, ha valaki ritkábban mos hajat (én kb. 2 naponta). Maradok a Faith samponomnál, mert az tökéletes, és az összetétele is messze jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

sziahogyvagy

2016. május 13.

Elseve termekekbol mar eleg sok fele sampont kiprobaltam.Ugy gondolom a jo illatuk mellett mondhatni mindegyik jo arra amire eppen gyartottak , de egyiknel se tapasztaltam akkora egmegvalto dolgot.Ajanlani ugyan ajanlom:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

Hannibal

2016. április 21.

A samponokkal kapcsolatban nagyon kevés elvárásom van,tisztítson megfelelően,és ne szárítsa úgy szét a hajam,hogy utána egy fél tégely balzsamot,pakolást,olajat rá kelljen borítanom.
Na ez pont ezt ezt tette,teljesen lehidaltam egy hatalmas száraz ,kifésülhetetlen szalmakazalt csinált a hajamból...
Ilyet 300 ftos noname samponoknál sem tapasztaltam még.,meg úgy semmivel.
Aztán megláttam,hogy szilikonmentes .. tudom,hogy állítólag nem jó a hajnak,de úgy látszik az enyémnek szüksége van rá :D
Két csillag a csomagolásért és azért mert olcsó volt .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Ilyet 300 ftos noname samponoknál sem tapasztaltam még.,meg úgy semmivel.
Két csillag a csomagolásért és azért mert olcsó volt .

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid